Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Saturday)
7-48
Ferdig
Rawan Maher
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 04:00
Shamma Mohammed Almeqbaali Al Ain Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
4-45
Ferdig
Hazza Faisal Alhassani
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:15
Ali Aldaraawi Art Of Fight Academy
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-45
Ferdig
Reza Jahed
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
William Contreras Commando Group Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Saturday)
3-46
Ferdig
FILIPE BOBRICK
Commando Group
Seier på submission - 04:03
Iuri Fraga M.O.D UAE
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
4-46
Ferdig
Joao Pedro Silva Carneiro
Commando Group
Fahad Alhammadi Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 04:00
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Saturday)
5-50
Ferdig
Abdulla Almarzooqi
M.O.D UAE
Seier med poeng - 05:00
Hasan Babayev Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-46
Ferdig
Ahmed Alsaadoon
Sharjah Self-defence Sports Club
Seier med poeng - 05:00
Victor Montenegro Commando Group
Youth Men's GI / Blue / 50KG
(Saturday)
4-49
Ferdig
Ali Batyrbek
Armjj International Team
Seier med poeng - 04:00
Mohammed Waled Ghilan Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Saturday)
7-49
Ferdig
Amberlily Berdai
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 00:19
Shamma Mohammed Almeqbaali Al Ain Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Purple / Master 2 / 56KG
(Saturday)
1-47
Ferdig
Fahad Ahmed
ADNOC
Ahmed Alabdouli Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Saturday)
6- 47
Ferdig
Fabio Nelson Forero
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
William Hoyos Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-52
Ferdig
Israel Gomez
Commando Group
Yasset Pineda Commando Group Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-47
Ferdig
Alexander Ordonez
Commando Group
Seier med poeng - 02:27
Mohamed Almaazmi Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Saturday)
6- 48
Ferdig
Jose Nelson Bermeo Parra
Commando Group
Isa Abdulaziz Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain Seier på submission - 01:49
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Saturday)
3-47
Ferdig
Ayaz Suleymanov
Renzo Gracie Academy Azerbaijan
Anderson Diniz PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
6- 51
Ferdig
Abdelkader Bouadjadja
Edris Moradi Star Brazilian Jiu Jitsu (Iran) Seier på submission - 00:24
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
4-47
Ferdig
Ali Aldaraawi
Art Of Fight Academy
Seier på submission - 00:54
Joao Pedro Silva Carneiro Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
7-51
Ferdig
Ahmed Almarar
UAEJJ ARENA
Seier med poeng - 05:00
Mohamad Mobarak IRANJIUJITSU
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-45
Ferdig
Unknown User
Amiri Guard Sports Club
Seier med poeng - 05:00
Yeferson Perez Commando Group
Men's GI / Brown / Master 1 / 62KG
(Saturday)
3-50
Ferdig
Ali Hassan Mohammad
M.O.D UAE
Ali Hassan Jiu Jitsu X Seier på submission - 02:53
Youth Men's GI / Blue / 50KG
(Saturday)
4-50
Ferdig
Abdul Rahman Mohammed
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 04:00
Ali Batyrbek Armjj International Team
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Saturday)
7-50
Ferdig
Rawan Maher
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Amberlily Berdai Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 00:50
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-53
Ferdig
Yovani Rodriguez Garzon
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Obed Andrade Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-48
Ferdig
Jhon Jimenez
Commando Group
Ali Mubarak M.O.D UAE Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Brown / Master 1 / 62KG
(Saturday)
3-51
Ferdig
Haitham Hanawi
M.O.D UAE
Carlos Trujillo Uruena Commando Group Seier på submission - 01:55
Youth Men's GI / Blue / 50KG
(Saturday)
4-51
Ferdig
Hamad Alshehhi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 03:49
Hazaa Jumaa Alhosani Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Saturday)
6- 49
Ferdig
William Hoyos
Commando Group
Jose Nelson Bermeo Parra Commando Group Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-46
Ferdig
Moris Murga Penate
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Reza Jahed Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-49
Ferdig
Nursultan Saduov
Checkmat International
Seier med poeng - 05:00
Ahmed Alsaadoon Sharjah Self-defence Sports Club
Men's GI / Purple / Master 2 / 56KG
(Saturday)
1-48
Ferdig
Rashed Khameis Almemari
M.O.D UAE
Seier på submission - 03:18
Fahad Ahmed ADNOC
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Saturday)
3-48
Ferdig
Iuri Fraga
M.O.D UAE
Seier med poeng - 05:00
Ayaz Suleymanov Renzo Gracie Academy Azerbaijan
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Saturday)
5-51
Ferdig
Luis Lopez
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Abdulla Almarzooqi M.O.D UAE