Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Yellow - Orange - Green / 62KG
(Day 1)
3-6
Ferdig
Lawrence Paramanathan
Marcos Escobar BJJ
Unknown User Marcos Escobar BJJ Seier med poeng - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
2-6
Ferdig
Michael Nathanael
Gfteam
Seier på submission - 00:14
Peerakorn Thaweechart Black hawk jiujitsu
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
4-3
Ferdig
Teng Manders
Bangkok Fight Lab
Seier med poeng - 02:00
Eden Ramras Gfteam
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Day 1)
6-7
Ferdig
Bader Aldoserri
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Mitsuyoshi Kage Marcos Escobar BJJ Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-8
Ferdig
Eric Yap
Leverage Combat Academy
Phakorn Ngamganokwan Arete Brazilian Jiu-jitsu Seier med poeng - 05:00
Youth Women's GI / White / 52KG
(Day 1)
1-8
Ferdig
Sana Thay
KIRI Jiu Jitsu
GANCHISAR PUDTHONGSEEWARA RAW BJJ Seier på submission - 00:48
Boys GI / Junior / Grey - Yellow / 37KG
(Day 1)
5-5
Ferdig
Leng Chansereybot
KIRI Jiu Jitsu
Loka Khamphouxay Bjj Laos - Team Infinity (IFT) Seier med poeng - 03:00
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 1)
3-8
Ferdig
BonCheol Koo
Groundcore
Seier med poeng - 05:00
Roger Bajracharya Nova União International
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Day 1)
6-8
Ferdig
Isa Abdulaziz
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Paul Virgen Gisdio Seier med poeng - 05:00
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 1)
4-6
Ferdig
Parichay Uamkhao
RAW BJJ
Seier med poeng - 03:00
Miyu Suzuki Arete Brazilian Jiu-jitsu
Girls GI / Junior / Yellow / 40KG
(Day 1)
1-7
Ferdig
Rothkanika Sreng
KIRI Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Meedee Boonpraves Arete Brazilian Jiu-jitsu
Men's GI / Black / Master 2 / 69KG
(Day 1)
2-11
Ferdig
Bruno Barbosa
Hikari Jiu-Jitsu Team
Seier på submission - 01:45
Ngeoh Cong Taiwan Bjj
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Day 1)
5-7
Ferdig
A Benz Teowarang
Gfteam
Seier på submission - 01:05
Adem Tuna Gfteam
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 1)
4-8
Ferdig
Chonlatee Aramvibool
EMAC
Seier på submission - 01:57
Wei Huang Brasa Cta
Boys GI / Teen / Yellow - Orange - Green / 62KG
(Day 1)
3-7
Ferdig
Lawrence Paramanathan
Marcos Escobar BJJ
Unknown User Marcos Escobar BJJ Seier på submission - 00:15
Youth Women's GI / White / 52KG
(Day 1)
1-9
Ferdig
Sana Thay
KIRI Jiu Jitsu
GANCHISAR PUDTHONGSEEWARA RAW BJJ Seier på submission - 01:49
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 1)
5-8
Ferdig
Gary Maclay
Marcos Escobar BJJ
Patickii Andreevich Strela Team Seier på submission - 02:19
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 1)
4-7
Ferdig
Parichay Uamkhao
RAW BJJ
Seier med poeng - 03:00
Miyu Suzuki Arete Brazilian Jiu-jitsu
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-9
Ferdig
TAEMIN KWAK
Friyay_Jiujitsu
Seier med poeng - 05:00
Eric Yap Leverage Combat Academy
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 1)
3-9
Ferdig
BonCheol Koo
Groundcore
Seier på submission - 01:24
Roger Bajracharya Nova União International
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-10
Ferdig
Patricio Reyes
Empire Jiu Jitsu
Leonardo Souza Silva Gfteam Seier på submission - 00:19
Women's GI / Brown / Black / Professional / 49KG
(Day 1)
3-11
Ferdig
Lee Ai Jin
Hikari Jiu-Jitsu Team
Seier med poeng - 05:00
Dilnaz Kumarova Kazakhstan National Team
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 1)
4-9
Ferdig
Joel Lha
Carpe Diem Brazilian Jiu-Jitsu
Chonlatee Aramvibool EMAC Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Master 3 / 85KG
(Day 1)
6-14
Ferdig
Aleksei Ivonin
KOLOVRAT BJJ ASSOCIATION
Moises Santoro COWBOY JIU-JITSU OFICIAL Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-10
Ferdig
Jair Bomfim
Prime Team
Phakorn Ngamganokwan Arete Brazilian Jiu-jitsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Brown / Master 1 / 69KG
(Day 1)
5-10
Ferdig
Mohamed Yazid
Fortitude Brazilian Jiu-Jitsu
Ilya Rybalkin Phuket Top Team Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Day 1)
6-9
Ferdig
Bader Aldoserri
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Seier på submission - 00:23
Isa Abdulaziz Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Men's GI / Purple / Professional / 56KG
(Day 1)
1-13
Ferdig
Thanapat Detharn
GATO STUDIO BJJ
Seier med poeng - 05:00
Jia Bao Monarchy MMA
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 1)
5-9
Ferdig
Gary Maclay
Marcos Escobar BJJ
Patickii Andreevich Strela Team Seier på submission - 01:24
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 1)
4-10
Ferdig
Kong Kar Hoong Lam
Checkmat International
Denny Sisti Southside MMA Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Day 1)
3-12
Ferdig
Erdenebaatar Ulziitogtokh
Mongolian National Team
Seier med poeng - 05:00
Jee Tjun Tan Leverage Combat Academy
Men's GI / Brown / Master 1 / 69KG
(Day 1)
5-11
Ferdig
Victor Lee
Penang Top Team
Carlos Alcayaga Carlson Gracie Team Seier på submission - 01:59