Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Day 1)
4-16
Ferdig
Titapa Junsookplung
Black hawk jiujitsu
Unknown User - Carpe Diem Brazilian Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
6-20
Ferdig
Sirojbek Rustamov
Senna Fight Academy
Seier på submission - 01:22
Komkrit Keadnin Black hawk jiujitsu
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 1)
3-19
Ferdig
Riza Safarov
Uzbekistan Top Team
Henrique Cabral Evolve Mma Seier på submission - 03:54
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
5-17
Ferdig
Chul Soon Lee
Tempo Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Matheus Dias Royal Fight Club
Men's GI / Purple / Master 2 / 62KG
(Day 1)
1-21
Ferdig
Edwin Mook
Penang Top Team
Seier med poeng - 05:00
Dabyeol Yang Leao Dourado BJJ Korea
Men's GI / Black / Master 2 / 69KG
(Day 1)
2-14
Ferdig
Bruno Barbosa
Hikari Jiu-Jitsu Team
Seier med poeng - 05:00
Masato Kono EMAC
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
4-19
Ferdig
Davaadorj Munkhtur
Mongolian National Team
Seier med poeng - 05:00
Yuchan Shin Carpe Diem
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
6-21
Ferdig
Lucas Miguez
Royal Fight Club
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:50
Mark Thew Taiwan Bjj
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-19
Ferdig
Chun Wai Choi
Kowloon Bjj
Seier på submission - 03:36
Varodom Vanichsilp Arete Brazilian Jiu-jitsu
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
3-18
Ferdig
Diego Vargas
Monarchy MMA
Seier med poeng - 05:00
Andrew Macdonald Arete Brazilian Jiu-jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
5-18
Ferdig
Dustin Shiau
Arete Brazilian Jiu-jitsu
Seier med poeng - 05:00
Sarin Soonthorn Black hawk jiujitsu
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 1)
4-15
Ferdig
Ahmed Al Aradi
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Khaled Faraj Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain Seier på submission - 00:08
Men's GI / Purple / Master 2 / 62KG
(Day 1)
1-22
Ferdig
Mohd Fouzein Mohd Fozi
Hikari Jiu-Jitsu Team
Seier på submission - 03:17
Dabyeol Yang Leao Dourado BJJ Korea
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Day 1)
4-17
Ferdig
Onanong Sangsirichok
Black hawk jiujitsu
Seier på submission - 00:52
Titapa Junsookplung Black hawk jiujitsu
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
2-18
Ferdig
Vladislav Botin
Checkmat International
Seier med poeng - 05:00
Stefano Gaidano Arete Brazilian Jiu-jitsu
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 1)
3-20
Ferdig
Riza Safarov
Uzbekistan Top Team
Seier på submission - 01:41
Henrique Cabral Evolve Mma
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
5-19
Ferdig
Elbegsaikhan Chinzorig
Mongolian National Team
Seier på submission - 02:27
Kaseera Supachan GATO STUDIO BJJ
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
6-24
Ferdig
Runa A
Southside MMA
Seier med poeng - 05:00
Faradila Prameshwari Carlson Gracie Team
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
5-20
Ferdig
Senghong Hour
KIRI Jiu Jitsu
Alvin Tan Monarchy MMA Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
4-20
Ferdig
Douglas Wittmann Chau
Kowloon Bjj
Jack Brown Arete Brazilian Jiu-jitsu Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Day 1)
3-22
Ferdig
Sarah Wong
Tukaha
Ardeena Wan Penang Top Team Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:23
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
2-19
Ferdig
Sukhbat Khadbaatar
Mongolian National Team
Seier med poeng - 05:00
Liam Sheridan Kowloon Bjj
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Day 1)
1-24
Ferdig
Raymond Tan
Penang Top Team
Seier med poeng - 05:00
Robert Kai Lam Tempo Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
6-22
Ferdig
Komkrit Keadnin
Black hawk jiujitsu
Mark Thew Taiwan Bjj Seier på submission - 02:38
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
5-21
Ferdig
Kar Chuen Lee
Carpe Diem Brazilian Jiu-Jitsu
Chul Soon Lee Tempo Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-20
Ferdig
Mike Mosher
Marcos Escobar BJJ
Seier på submission - 00:51
Kitichai Singcharoen Bangkok Fight Lab
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
2-20
Ferdig
Andre Adriano
Gracie Barra South Jakarta
Vladislav Botin Checkmat International Seier på submission - 02:48
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 1)
4-23
Ferdig
Duc Lam
Gisdio
Phuvatat Szentessy Carlson Gracie Team Seier på submission - 04:07
Men's GI / Purple / Master 2 / 62KG
(Day 1)
1-23
Ferdig
Edwin Mook
Penang Top Team
Mohd Fouzein Mohd Fozi Hikari Jiu-Jitsu Team Seier på submission - 03:50
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 1)
3-21
Ferdig
Riza Safarov
Uzbekistan Top Team
Henrique Cabral Evolve Mma Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
6-25
Ferdig
Runa A
Southside MMA
Seier på submission - 02:57
Faradila Prameshwari Carlson Gracie Team
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Day 1)
2-23
Ferdig
Ashley Goh
Monarchy MMA
Seier med poeng - 05:00
XIANGHUA KONG Brasa Cta