Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Day 1)
4-1
Ferdig
Juan Sebastian Gomez Vera
Barba Jiu Jitsu / Berserker Jiu Jitsu
Bruno Bernardo Rios Red Lions International Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / Yellow / 32KG
(Day 1)
5-1
Ferdig
Esther Esther
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Seier på submission - 00:43
Gaia Ficorilli Gracie Barra Asuncion Paraguay
Women's GI / Blue / Amateur / 95KG
(Day 1)
2-1
Ferdig
Aleydis Maria Andrea Franco
Checkmat International
Soraya Aguirre Checkmat International Seier på submission - 03:03
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
3-3
Ferdig
Diego Avila Rienzi
Checkmat International
Jose Manuel Delmas Gracie Barra Asuncion Paraguay Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
5-3
Ferdig
Igor Irala
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Seier med poeng - 02:00
Emanuel Franco Red Lions International
Boys GI / Junior / Grey / 55KG
(Day 1)
4-2
Ferdig
Tiago Diaz Fretes
Checkmat International
Uriel Gomez Alliance Seier med poeng - 00:48
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Day 1)
3-1
Ferdig
Adrian Delmas
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Seier på submission
Juan Delmas Gracie Barra Asuncion Paraguay
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Day 1)
3-2
Ferdig
Adrian Delmas
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Seier med poeng
Juan Delmas Gracie Barra Asuncion Paraguay
Boys GI / Kids 3 / White / Grey / 24KG
(Day 1)
2-2
Ferdig
Jordi Pont
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Seier med poeng - 02:00
Lucas Irala Gracie Barra Asuncion Paraguay
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
2-5
Ferdig
Santino Gonzalez
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Jan Patrick Delmas Delgado Gracie Barra Asuncion Paraguay Seier på submission - 00:56
Boys GI / Junior / Yellow / Orange/Green / 55KG
(Day 1)
4-4
Ferdig
Caetano Altamirano Gini
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Juan Alejandro Zaldivar Alliance Seier på submission - 00:10
Girls GI / Kids 2 / Grey / 25KG
(Day 1)
1-1
Ferdig
Mariana Delmas
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Milagros Cardozo The JiuJitsu Academy - Paraguay Seier med poeng - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / Grey / 24KG
(Day 1)
2-3
Ferdig
Juan Pablo Leon Enciso
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Seier på submission - 01:49
Lucas Irala Gracie Barra Asuncion Paraguay
Boys GI / Junior / Yellow / Orange/Green / 55KG
(Day 1)
4-5
Ferdig
Caetano Altamirano Gini
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Juan Alejandro Zaldivar Alliance Seier på submission - 00:16
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 1)
3-4
Ferdig
Enrique Ampuero
Nova União International
Sebastian Barriento Positive Jiu Jitsu Seier på submission - 03:34
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 1)
4-6
Ferdig
Isabella Scheidt
Aprove Jiu-Jitsu
Seier ved dommeravgjørelse - 00:20
Milena Silva Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Boys GI / Kids 2 / White / Grey / 23KG
(Day 1)
1-4
Ferdig
Esteban Franco
Red Lions International
Riku Uchiyamada Checkmat International Seier på submission - 00:29
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
2-6
Ferdig
Genaro Martinez
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Seier med poeng - 02:00
Enzo Diaz Fretes Checkmat International
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
3-5
Ferdig
Victor Gomez
Checkmat International
Daniel Pregot Gfteam Seier på submission - 00:16
Girls GI / Kids 2 / Grey / 25KG
(Day 1)
1-2
Ferdig
Mariana Delmas
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Seier med poeng - 02:00
Milagros Cardozo The JiuJitsu Academy - Paraguay
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
2-9
Ferdig
Joaquin Alexander Bragayrac Figueredo
Checkmat International
Alejandro Segovia Gracie Barra Asuncion Paraguay Seier på submission - 01:42
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
3-7
Ferdig
Breno Safraider
Red Lions International
Walter Alamo Positive Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
5-10
Ferdig
Natalia Battilana
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Seier med poeng - 05:00
Larissa Pohl Checkmat International
Boys GI / Kids 3 / White / Grey / 24KG
(Day 1)
2-4
Ferdig
Jordi Pont
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Seier med poeng - 02:00
Juan Pablo Leon Enciso The JiuJitsu Academy - Paraguay
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
5-12
Ferdig
Vania Rodriguez
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Seier på submission - 00:48
Eliana Almeida Gracie Barra Asuncion Paraguay
Boys GI / Kids 2 / White / Grey / 23KG
(Day 1)
1-5
Ferdig
Blas Riquelme
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Seier på submission - 00:47
Esteban Franco Red Lions International
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 1)
4-7
Ferdig
Isabella Scheidt
Aprove Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Milena Silva Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Girls GI / Infant / Grey / Yellow / 32KG
(Day 1)
5-2
Ferdig
Esther Esther
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Seier på submission - 00:34
Gaia Ficorilli Gracie Barra Asuncion Paraguay
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
2-7
Ferdig
Santino Gonzalez
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Seier med poeng - 02:00
Enzo Diaz Fretes Checkmat International
Girls GI / Kids 2 / Grey / 25KG
(Day 1)
1-3
Ferdig
Mariana Delmas
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Seier med poeng - 02:00
Milagros Cardozo The JiuJitsu Academy - Paraguay
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
2-10
Ferdig
Felipe Saavedra
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Seier på submission - 00:16
Joaquin Alexander Bragayrac Figueredo Checkmat International
Boys GI / Kids 2 / White / Grey / 18KG
(Day 1)
5-7
Ferdig
Alejandro Leon Enciso
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Seier på submission - 01:04
Pedro De Lima Checkmat International