Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
1-32
Ferdig
Thiago Melo
BLACK NORTE
Leonardo Oliveira Lotus Club Seier på submission - 01:38
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-42
Ferdig
Ana Reis
Cohab
Seier på submission - 01:25
Malena Vilhena Cova Dos Leoes
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-37
Ferdig
Higor Costa
Gfteam
Seier med poeng - 05:00
Joao Batista Lotus Club
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-34
Ferdig
Juliano Castro
Lotus Club
Flavio Moura Cohab Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:37
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-35
Ferdig
Lucas Carvalho
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Seier på submission - 04:14
Luciano Dantas Lotus Club
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Sunday)
4-42
Ferdig
Sheiziane Maia
Dafny Jussara Delta Gold Team Seier med poeng - 05:42
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-25
Ferdig
John Cabral
Associação Menezes
Jacinto Neto Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ Seier med poeng - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 120KG
(Sunday)
3-43
Ferdig
Antonio Souza
Black Samurai
Vitor Sarraf Angelus Team Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Sunday)
4-41
Ferdig
Ana Lobo
BLACK NORTE
Laís Fernandes COHAB TEAM Seier på submission - 02:01
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-38
Ferdig
Kaue Rocha
Gfteam
Seier på submission - 00:46
Gabriel Miranda Ronildo Nobre
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-29
Ferdig
Lucas Silva
Dennison Sousa Lotus Club Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 56KG
(Sunday)
4-37
Ferdig
JORDAN CARDOSO
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Seier med poeng - 05:00
Thiago Santos Lotus Club
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-43
Ferdig
Monique Costa
Associação Menezes
Seier på submission - 02:50
Malena Vilhena Cova Dos Leoes
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-26
Ferdig
Arian Jose Rodrigues ASampaio
Blacknorte
Jonatas Cardoso Ronildo Nobre Seier med poeng - 06:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-44
Ferdig
Maria Rocha
Gfteam
Ana Reis Cohab Seier på submission - 01:09
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
3-39
Ferdig
Johnata MacEdo
Lotus Club
Seier med poeng - 05:00
Tiago Dias Projeto Bruno igreja
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Sunday)
1-38
Ferdig
Laura Ferreira
BLACK NORTE
Giovana Maia Checkmat International Seier på submission - 02:20
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
Ferdig
ANTONIO GABRIEL
Gfteam
Adryel Bonfim Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu Seier på Walkover
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Sunday)
1-37
Ferdig
Maiza Carvalho
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Dilce Ataide
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-39
Ferdig
Joao Batista
Lotus Club
Gabriel Miranda Ronildo Nobre Seier på submission - 02:00
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Sunday)
3-40
Ferdig
Cyrilien Marc
North Fight Team Brazilian Jiujitsu
Seier med poeng - 05:00
Alexis Leite Lotus Club
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-36
Ferdig
Erison Mendes
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Seier med poeng - 05:00
Bruno Correa BLACK NORTE
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
5-40
Ferdig
Higor Costa
Gfteam
Seier på submission - 01:03
Kaue Rocha Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-41
Ferdig
Ruan Dias
Lotus Club
Kaio José Seier på submission - 02:48
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
4-35
Ferdig
Lucas Quaresma
Dener Fontes Jiu-jitsu
Seier med poeng - 05:00
Felipe Corrêa AKXE BJJ
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Sunday)
5-45
Ferdig
Keize Nunes
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Flavia Tavares Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional Seier på submission - 00:30
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-35
Ferdig
Tiago Rocha
AKXE BJJ
Seier med poeng - 05:00
Juliano Castro Lotus Club
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-31
Ferdig
Davi Ribeiro
Seier med poeng - 05:00
Kaleby Santos T1
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-46
Ferdig
Emily Laura
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Maria Souza BLACK NORTE Seier på submission - 04:35
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
4-36
Ferdig
Rodrigo Rodrigues
Gfteam
Joao Lima Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
1-33
Ferdig
Wilhamin Junior
BLACK NORTE
Seier med poeng - 05:00
Julio Flores Delta Gold Team
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-36
Ferdig
Leonardo Cruz
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Flavio Moura Cohab Seier på submission - 03:50