Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Sunday)
5-49
Ferdig
Rodrigo Aleixo
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Seier på submission - 04:02
Enos Marques COHAB TEAM
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-43
Ferdig
Matheus Gomes
Associação Menezes
Cliffe Tavares BLACK NORTE Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-46
Ferdig
Dilcino Souza
Ronildo Nobre
Moacir Sousa Ronildo Nobre Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Sunday)
1-39
Ferdig
Dilce Ataide
Seier på submission - 03:51
Laura Ferreira BLACK NORTE
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
3-45
Ferdig
Francinei Souza
BLACK NORTE
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:10
Helton Flexa Blacknorte
Men's GI / White / Master 2 / 85KG
(Sunday)
4-49
Ferdig
Attila Spisak
Cohab Brazilian Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:13
Roberto Amaral SESI Jiu Jitsu
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-47
Ferdig
Avila Barbosa
Blacknorte
Emily Laura Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-32
Ferdig
Dennison Sousa
Lotus Club
Joarckenson Maciel Cohab Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Sunday)
3-50
Ferdig
Ernesto Junior
Sesi Jiu-jitsu
Adailton Lima Cohab Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Black / Master 4 / 85KG
(Sunday)
5-50
Ferdig
Paulo Farias
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Fran Facanha Cohab
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Sunday)
1-40
Ferdig
Maiza Carvalho
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Giovana Maia Checkmat International Seier på submission - 02:35
Men's GI / Purple / Master 2 / 94KG
(Sunday)
4-45
Ferdig
Marlon Picanco
Delta Gold Team
Frederic Kokason Six Blades Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Sunday)
4-43
Ferdig
Ana Lobo
BLACK NORTE
Sheiziane Maia Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-44
Ferdig
Bruno Correa
Lotus Club
Kaio José Seier ved dommeravgjørelse - 03:03
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-47
Ferdig
Benjamin Hadey
Six Blades Jiu-Jitsu
Joao Batista Lotus Club Seier på submission - 00:45
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
2-46
Ferdig
Ewerthon Abreu
Lotus Club
Elderclei Andrade Lotus Club Seier på submission - 03:58
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-47
Ferdig
Kemelly Lima
Gfteam
Seier med poeng - 05:00
Rosany Cruz Homem Pedra Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
5-51
Ferdig
Thiago Israel
Quintella
Seier med poeng - 05:22
Joao Silva Ronildo Nobre
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
3-53
Ferdig
Elder Brigida
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:55
Arian Jose Rodrigues ASampaio Blacknorte
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
2-42
Ferdig
Eder Brigida
Esparta Jiu-Jitsu team
Seier på submission - 01:32
Marco Costa T1
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
1-34
Ferdig
Thiago Melo
BLACK NORTE
Julio Flores Delta Gold Team Seier på submission - 01:37
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Sunday)
4-44
Ferdig
Laís Fernandes
COHAB TEAM
Dafny Jussara Delta Gold Team Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Brown / Master 2 / 120KG
(Sunday)
5-52
Ferdig
Hildebrando Vale
BLACK NORTE
Seier med poeng - 05:00
Walter Souza
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-33
Ferdig
Kaleby Santos
T1
Seier på submission - 02:47
Dennison Sousa Lotus Club
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
1-35
Ferdig
Leonardo Oliveira
Lotus Club
Wilhamin Junior BLACK NORTE Seier på submission - 03:01
Men's NO-GI / Brown / Professional / 62KG
(Sunday)
3-46
Ferdig
Lucas Cruz
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Gilberto Silva Cohab
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-48
Ferdig
Maria Souza
BLACK NORTE
Seier på submission - 02:52
Emily Laura Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-34
Ferdig
Davi Ribeiro
Joarckenson Maciel Cohab Seier på submission - 00:53
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-47
Ferdig
Geanderson Almeida
Ronildo Nobre
Dilcino Souza Ronildo Nobre Seier på submission - 03:53
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Sunday)
1-48
Ferdig
Marlene Cavalcante
SESI Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:00
Emanuelle Cantuária BLACK NORTE
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-58
Ferdig
Ramon Pablo
SESI Jiu Jitsu
Seier på submission - 04:22
Mackson Santos T1
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-38
Ferdig
Lucas Carvalho
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Seier på submission - 02:48
Adryel Bonfim Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu