Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Friday)
4-56
Ferdig
Carlos Alek
Espindola Bjj
Seier med poeng - 04:00
Felipe Memoria Bvh Jj
Girls GI / Junior / Grey / 32KG
(Friday)
3-75
Ferdig
Ana Clara Costantino
Checkmat International
Seier med poeng - 03:00
Ana Clara Simao INSTITUTO ARTE MAIS SUAVE
Girls GI / Teen / Orange/Green / 52KG
(Friday)
7-62
Ferdig
Yasmin De Souza
Checkmat International
Seier med poeng - 03:00
Agatha Souza TEAM KAMUI
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Friday)
1-76
Ferdig
Elisa Osorio
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Seier med poeng - 02:00
SARA MENDES FORNAR Coelho Jiu-Jitsu International Team
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Friday)
6-86
Ferdig
Laura Dos Santos
Barbosa Jiu-Jitsu
Seier på submission - 02:41
Laiz Bernardes Checkmat International
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Friday)
5-65
Ferdig
Emily Quevedo
Guetho Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Lara Almeida PIAZZA DELLARIVA
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Friday)
3-78
Ferdig
Gabriel Bravo
M.O.D UAE
Enzo Gabriel Dos Santos Souza Projeto Social Superando Barreiras Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Friday)
2-49
Ferdig
Bernardo Ruppenthal Strowitzki
INSTITUTO ARTE MAIS SUAVE
Ryan Pedroso Team Daniel Carvalho Seier på submission - 02:16
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Friday)
7-59
Ferdig
Carlos Dias
CARVOEIRO JIU JITSU
Matheus Barbieri Alliance Seier med poeng - 03:22
Girls GI / Kids 3 / Grey / 36KG
(Friday)
1-77
Ferdig
Valentina Nascimento
24x7 Academy
Seier med poeng - 02:00
Gaya Fonseca Start Doing
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Friday)
4-57
Ferdig
Matheus Sousa
Pslpb Cicero Costha
Samuel Torres Equipe A Seier på submission - 02:01
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Friday)
6-87
Ferdig
Julia Rodrigues
GNS Academy Brasil
Seier med poeng - 04:00
Nicole Mendes 24x7 Academy
Girls GI / Junior / Orange/Green / 57KG
(Friday)
5-44
Ferdig
BETHINA DE SOUZA
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Manuella Amparo Espindola Bjj Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 50KG
(Friday)
2-50
Ferdig
Rafael Alfaya
ATOS
Joaquim De Assis ATOS Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:54
Girls GI / Kids 3 / Grey / 36KG
(Friday)
1-79
Ferdig
Gaia Ribeiro
Rilion Gracie
Maria Ferreira Checkmat International Seier på submission - 00:09
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Friday)
4-58
Ferdig
Jose Nicolas Woestehoff Costa
ACADEMIA DE LUTAS MORCEGO'S BROTHERS
Seier på submission - 01:36
Juan Pablo Barbosa M.O.D UAE
Girls GI / Teen / Orange/Green / 52KG
(Friday)
7-63
Ferdig
Luisa Morais
Gracie Barra
Ana Aguiar Sylvio Behring Association Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Kids 3 / Grey / 22KG
(Friday)
1-80
Ferdig
Evilyn Santos
Sparta Jiu Jitsu
Valentina Oliveira Marques Checkmat International Seier på submission - 00:53
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Friday)
6-88
Ferdig
Emanuele Amorim
M.O.D UAE
Eduarda Czadotz PIAZZA DELLARIVA Seier på submission - 01:45
Girls GI / Junior / Grey / 44KG
(Friday)
3-76
Ferdig
NATHALIA DOS SANTOS DA SILVA
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Isabella Correia Thor Bjj Seier med poeng - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Friday)
4-61
Ferdig
Mateo Bueno
Alliance Mario Reis
Seier med poeng - 04:00
Henrique Silva Nova União International
Girls GI / Junior / Orange/Green / 57KG
(Friday)
5-45
Ferdig
Sthefany Vitoria Goncalves Fernandes
TJJ School
Seier med poeng - 03:00
Yasmin Medeiros Sparta Jiu Jitsu
Boys GI / Kids 3 / Grey / 42KG
(Friday)
1-83
Ferdig
Antonio Silva
Sparta Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:43
Gael Calzon Thor Bjj
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Friday)
7-66
Ferdig
Christopher Carvalho
TJJ School
Bernardo Saquelli Team Monge Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Friday)
2-52
Ferdig
ISABELLE SCHAPPO RIBEIRO
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Thallia Ferreira De Castro Ribeiro TJJ School Seier på submission - 02:47
Girls GI / Junior / Grey / 32KG
(Friday)
3-77
Ferdig
Larissa Dos Santos
ATOS
Ana Clara Simao INSTITUTO ARTE MAIS SUAVE Seier på submission - 01:30
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Friday)
6-89
Ferdig
Laiz Bernardes
Checkmat International
Seier med poeng - 04:00
Nicole Mendes 24x7 Academy
Girls GI / Kids 3 / Grey / 36KG
(Friday)
1-85
Ferdig
Valentina Nascimento
24x7 Academy
Maria Ferreira Checkmat International Seier på submission - 00:58
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Friday)
4-63
Ferdig
Anderson Schwartz
Container Jiu Jitsu
Luiz Nascimento PIAZZA DELLARIVA Seier med poeng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Friday)
5-63
Ferdig
KAROLYNE KARINA ANTUNES
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Seier på submission - 03:02
Loyse Belusso Dadobjj
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Friday)
Ferdig
Luis Costa
CARVOEIRO JIU JITSU
Lorenzo Godoy GNS Academy Brasil Seier på Walkover
Girls GI / Kids 3 / Grey / 22KG
(Friday)
1-84
Ferdig
Maria Lima
White House School Jiu-jitsu
Seier med poeng - 02:00
Valentina Oliveira Marques Checkmat International