Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Sunday)
2-24
Ferdig
Matilda Reid
Gracie Barra Oceania
Seier med poeng - 03:00
Alicia Phair-Tello Gracie Barra Bondi
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Sunday)
6-21
Ferdig
Harry Brees
High Rollers
Seier med poeng - 03:00
Max Buras Australian Elite Team
Boys GI / Teen / White / 67KG
(Sunday)
5-19
Ferdig
Curtis Bailey
Braddah Jiu Jitsu
Johnny Bull Braddah Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Sunday)
1-21
Ferdig
Weslei Acacio Schulz
LEAD BJJ
Seier på submission - 01:08
Max Bruce Ortiz Martial Arts Academy
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
4-22
Ferdig
Poyraz Baserdem
Grappling Bros / GFTeam
Zakariya Chamma Sydney Wrestling Academy Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow - Orange - Green / 45KG
(Sunday)
2-25
Ferdig
Mikail Tamoz
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Seier med poeng - 03:00
Kevin Park Gracie Barra Bondi
Girls GI / Teen / Yellow / 63KG
(Sunday)
1-22
Ferdig
Lava Lopez
LEAD BJJ
Chloe Cox Gracie Humaita Australia Seier med poeng - 03:14
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 75KG
(Sunday)
3-23
Ferdig
Haifa Kosetatino
Sydney Wrestling Academy
Seier på submission - 01:44
Roxy Howarde Gracie Barra Oceania
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Sunday)
6-22
Ferdig
Dominic Mino
Gracie Barra Oceania
Seier med poeng - 03:00
Maivia Simi CAZA Brazilian Jiu-Jitsu
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Sunday)
2-26
Ferdig
Metin Unal
Dominance Will-Machado
Kianoa Roberts Gracie Humaita Botany Seier på submission - 00:35
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Sunday)
3-24
Ferdig
Bennett Young
Ortiz Martial Arts Academy
Lucca Gill Gracie Barra St.Peters Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Sunday)
5-20
Ferdig
Robert Sanderson
Grappling Bros / GFTeam
Seier på submission - 00:13
Benjamin Crone Nielsen Ortiz Martial Arts Academy
Boys GI / Junior / White - Grey / 66KG
(Sunday)
4-23
Ferdig
Hunter Ciinean
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Seier på submission - 02:11
Ahmet Anmak Sydney Wrestling Academy
Girls GI / Teen / White - Grey / 48KG
(Sunday)
5-22
Ferdig
Tahnee Milton
Gracie Barra Oceania
Seier med poeng - 02:00
Malia Chapman Gracie Barra Oceania
Boys GI / Teen / Grey / 38KG
(Sunday)
4-24
Ferdig
Jay Gould
Ortiz Martial Arts Academy
Cetin Unal Dominance Will-Machado Seier på submission - 00:46
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 63KG
(Sunday)
3-25
Ferdig
Maria Ignacio
Gracie Barra Oceania
Alexandra Sendeckaya Gracie Barra Oceania Seier på submission - 00:47
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Sunday)
6-23
Ferdig
Jibreel Farghaly
Sydney Wrestling Academy
Seier med poeng - 03:00
Leo Marino Alliance Jiu Jitsu North Shore
Girls GI / Teen / Yellow / 63KG
(Sunday)
1-23
Ferdig
Gabriella Mino
Gracie Barra Oceania
Seier med poeng - 03:00
Willow Page Iconic Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Sunday)
3-26
Ferdig
Declan Gardner
Iconic Jiu Jitsu
Keenan Maarbani Gracie Humaita Australia Seier på submission - 01:36
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Sunday)
5-23
Ferdig
Dax Brooks
Braddah Jiu Jitsu
Anthony Gafa AJA Alavanca Jiujitsu Academy Seier på submission - 02:32
Boys GI / Junior / White - Grey / 66KG
(Sunday)
4-25
Ferdig
Ahmet Anmak
Sydney Wrestling Academy
Seier på submission - 01:01
Austin Thorn Gracie Humaita Botany
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
2-27
Ferdig
Rian De Paula
Double Five Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Ryan Walsh Garage Jiu-Jitsu
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Sunday)
3-27
Ferdig
Luke Davie
Ortiz Martial Arts Academy
Seier med poeng - 04:00
Caio Santana Guigo Jiu Jitsu
Girls GI / Teen / Yellow / 57KG
(Sunday)
4-27
Ferdig
Kiara Santos
SJJA Australia
Sophie Annunziata Ruggiero High Rollers Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Sunday)
1-24
Ferdig
Micah Lam
High Rollers
Seier med poeng - 03:00
Weslei Acacio Schulz LEAD BJJ
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Sunday)
5-24
Ferdig
Ali Halawi
Gracie Barra St.Peters
Seier med poeng - 03:00
Thomas Zelenak Gracie Barra Oceania
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Sunday)
6-24
Ferdig
Cooper Tancin
Dominance Will-Machado
Seier med poeng - 03:00
Harry Brees High Rollers
Boys GI / Junior / White - Grey / 66KG
(Sunday)
4-26
Ferdig
Hunter Ciinean
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Seier på submission - 01:28
Tomislav Ribicic Gracie Barra Oceania
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Sunday)
5-25
Ferdig
Valentine Aubin
Braddah Jiu Jitsu
Nicolas Marx Gracie Barra Oceania Seier på submission - 01:07
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 63KG
(Sunday)
3-28
Ferdig
Amaris Villanueva
SJJA Australia
Seier på submission - 01:36
Alexandra Sendeckaya Gracie Barra Oceania
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Sunday)
2-28
Ferdig
Nikki Lloyd-Griffiths
Immersion Mixed Martial Arts
Seier på submission - 03:01
Frances Bavaro Team Perosh Mixed Martial Arts
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Sunday)
6-25
Ferdig
Enzo Hauschild Damiani
Life BJJ
Deren Kamil AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY Seier på submission - 02:21