Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
6-33
Ferdig
Talison Costa
M.O.D UAE
Seier med poeng - 05:00
Andre Luiz Cantanhede Al Ain Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Brown / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
8-39
Ferdig
Victor Montenegro
Commando Group
Bulat Atlasov Jungle BJJ Seier på submission - 00:36
Men's GI / Brown / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
11-37
Ferdig
Sebastian Manga Mesa
Commando Group
Salem Alasmar M.O.D UAE Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 4 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
5-37
Ferdig
Rustem Mansurov
As Mansur Team Academy
Seier med poeng - 05:00
David Werth Team Nogueira Dubai
Men's GI / Purple / Master 3 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
4-35
Ferdig
Alexander Garcia
Commando Group
Seier på submission - 00:28
Duver Mahecha Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
9-31
Ferdig
Oleg Andronyuk
Team Gerson Carvalho Brazilian Jiu-Jitsu
Maurane Mas KARKARA BJJ Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Brown / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
8-40
Ferdig
Gilberto Garcia
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Arialdo Colina Alarcon Commando Group
Men's GI / Purple / Master 3 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
2-32
Ferdig
Dmitry Lazarev
Commando Group
Seier på submission - 04:34
Leonardo Matoma Otavo Commando Group
Men's GI / Brown / Master 2 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
4-38
Ferdig
Oscar Lenis
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Caleb Gomez Commando Group
Men's GI / Purple / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
10-28
Ferdig
Elmer Dionisio Jimenez
Commando Group
Farahzod Sulaimonov M.O.D UAE Seier på submission - 04:38
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / Middleweight (Under 70KG)
(Saturday)
6-34
Ferdig
Rima Yacoub
The Dojo Academy
Marwa Alhosani Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
3-36
Ferdig
Abdulla Alsenaani
ADNOC
Seier med poeng - 05:00
Nart Yahya Sharjah Self-defence Sports Club
Men's GI / Purple / Master 3 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
1-35
Ferdig
Darmen Sadvokasov
Russian Budo-Center
Seier med poeng - 05:00
Riad Sadikhov Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Brown / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
11-38
Ferdig
Alireza Nouri Dastjerdi
M.O.D UAE
Yovani Rodriguez Garzon Commando Group Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
7-34
Ferdig
Zaur Diasamidze
Gfteam
Seier med poeng - 05:00
Omar Alouani Delariva Abu Dhabi
Men's GI / Purple / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
5-32
Ferdig
Rony Bryan Martinez Bonilla
Commando Group
Temirlan Akaev Gojira Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Brown / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
8-41
Ferdig
Jorge Gonzalez
Commando Group
Isa Abdulaziz Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
9-40
Ferdig
Rabadangazhi Aliev
M.O.D UAE
Seier med poeng - 05:00
Edxon Osorio Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
2-31
Ferdig
DeVante Johnson-Rose
Zr Team Association
Seier med poeng - 05:00
Stefan Lazarevic M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
10-29
Ferdig
Wilmer Grande
Commando Group
Jose Miguel Ortiz Commando Group Seier på submission - 01:04
Men's GI / Purple / Master 3 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
4-36
Ferdig
Hector Rojas
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Anas Alkhulaifi Art Of Fight Academy
Men's GI / Purple / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
10-30
Ferdig
Tseden Badmaev
Bjj Parnas
Seier på submission - 03:00
Carlos Andres Echeverry Reales Commando Group
Men's GI / Black / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
6-35
Ferdig
Anderson De Lima
M.O.D UAE
Seier med poeng - 05:00
Ives Sacramento M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
3-37
Ferdig
Hector Ortiz Rivera
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Safir Mebani M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
11-39
Ferdig
Eduin Ramirez
Commando Group
Salem Alasmar M.O.D UAE Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
1-33
Ferdig
Harry Araratt
Commando Group
Ayoola Brimmo Nest Martial Arts Seier på submission - 01:56
Men's GI / Purple / Master 2 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
7-35
Ferdig
Tair Aissarov
Kazakhstan National Team
Seier på submission - 03:19
Luis Fuentes De Leon Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
5-34
Ferdig
Alexander Marroquin
Commando Group
Musaab Abdalla M.O.D UAE Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
9-41
Ferdig
Elkin Rosas
Commando Group
Jaiderson Barbosa Commando Group Seier på submission - 03:38
Men's GI / Purple / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
10-31
Ferdig
John Gutierrez
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Murad Ismiyev JGBJJ TEAM
Men's GI / Brown / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
8-42
Ferdig
Wahidullah Emran
Sharjah Self-defence Sports Club
Seier på submission - 03:38
David Ryashin As Mansur Team Academy
Men's GI / Brown / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-36
Ferdig
Israel Gomez
Commando Group
Jose Alzate Commando Group Seier på submission - 00:44