Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Saturday mat 6-9)
9-75
Gotowy
LEONARDO LAIOLA
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
GUILHERME GORAIB Gracie Humaita
Male / Master 2 / Black / 62KG
(Saturday mat 1-5)
5-74
Gotowy
MARCIO OLIVEIRA
Nova União International
MARCIO CARVALHO BRUNO BOMBA Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-76
Gotowy
Rubens Pedroso
NS Brotherhood
Wygrana na punkty - 05:00
Alberto Ramos Gfteam
Male / Master 3 / Black / 77KG
(Saturday mat 1-5)
1-75
Gotowy
Gustavo Granha
TOTTI JIU-JITSU
LEONARDO OLIVEIRA Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Black / 110KG
(Saturday mat 1-5)
3-76
Gotowy
JUNIO LEITE
Gracie Humaita
Wygrana na punkty - 05:00
Amarildo Dumas Relson Gracie
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-80
Gotowy
DANIEL ANDRADE
Gfteam
RODRIGO SANTOS Pitbul Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Male / Master 2 / Black / 85KG
(Saturday mat 1-5)
2-69
Gotowy
Helcio Junior
BLACK TEAM JJ
Wygrana na punkty - 05:00
CEMILTON OLIVEIRA ACADEMIA CEMILTON REIS
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
4-79
Gotowy
Bruno De Souza
Gfteam
RAFAEL COSTA RIO BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-77
Gotowy
CLOVIS FAUSTINO
BARBOSA JJ
Wygrana na punkty - 05:00
RODRIGO RIBEIRO Gfteam
Male / Master 4 / Black / 85KG
(Saturday mat 6-9)
8-77
Gotowy
Marcelo Lopes
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
MARCAL JUNIOR FABRICIO INTERNATIONAL TEAM - FIT
Male / Master 2 / Black / 62KG
(Saturday mat 1-5)
5-75
Gotowy
Tony Silva
Zr Team Association
Renato Lage Gracie Humaita Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-78
Gotowy
EDUARDO INOJOSA
Ribeiro Jiu Jitsu
CRISTIANO LAZZARINI Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
Male / Master 3 / Black / 94KG
(Saturday mat 1-5)
3-77
Gotowy
Alessandro Cesario
ACADEMIA CEMILTON REIS
Wygrana na punkty - 05:00
DANIEL SILVA Qg Centro De Lutas
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Saturday mat 6-9)
9-76
Gotowy
JONATAS DANTAS
Gfteam
Luciano Correa Brazilian Fight Buenos Aires Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Male / Adult / Brown / 77KG
(Saturday mat 1-5)
1-78
Gotowy
Leonardo Lara
JFC Almeida JJ
EDUARDO TINOCO JFC Almeida JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Male / Master 2 / Black / 85KG
(Saturday mat 1-5)
2-70
Gotowy
VINICIUS CARVALHO
Gracie Barra
Joao Luiz Dos Santos Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Saturday mat 6-9)
9-77
Gotowy
RICARDO TAVARES
FAMILIA ABI RIHAN JIU JITSU
LEONARDO LAIOLA Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Brown / 77KG
(Saturday mat 1-5)
1-76
Gotowy
Pierpaolo Antonio Chiappe Cotroneo
Cohab Chile
Gustavo Maron Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Male / Master 4 / Black / 85KG
(Saturday mat 6-9)
8-78
Gotowy
AUGUSTO OLIVEIRA*
Gfteam
Marcelo Lopes Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 3 / Black / 110KG
(Saturday mat 1-5)
5-76
Gotowy
ELCIRLEY SILVA
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Jorge De Carvalho Gfteam Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Male / Master 4 / Black / 77KG
(Saturday mat 1-5)
5-78
Gotowy
ROGERIO CASTRO
Infight Brazil
Wygrana na punkty - 05:00
EDUARDO SERAFIM ORLANDO SARAIVA \ CARLSON GRACIE
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-81
Gotowy
Alberto Ramos
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
RODRIGO RIBEIRO Gfteam
Male / Adult / Brown / 77KG
(Saturday mat 1-5)
1-77
Gotowy
BRUNO SANTOS
NS Brotherhood
Wygrana na punkty - 06:00
ISMAEL SILVA Gracie Humaita
Male / Master 2 / Black / 110KG
(Saturday mat 1-5)
3-78
Gotowy
DOUGLAS SANTOS
Gracie Humaita
Amarildo Dumas Relson Gracie Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
4-80
Gotowy
Carlos Vieira Holanda
Carlos Holanda International Brazilian Jiu Jitsu
Igor Maia Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
4-82
Gotowy
Marcelo Silva
Marcelo Galo Jiujitsu
Wygrana walkowerem
Denilson Pimenta Gfteam
Male / Master 3 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
2-72
Gotowy
RAFAEL SIMOES
PIMPA SCHOOL
Wygrana na punkty - 05:00
Vanderli Alves Da Silva Demian Maia Jiu Jitsu Hq
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-79
Gotowy
Rubens Pedroso
NS Brotherhood
Wygrana na punkty - 05:00
CLOVIS FAUSTINO BARBOSA JJ
Male / Master 2 / Black / 62KG
(Saturday mat 1-5)
5-77
Gotowy
MARCIO OLIVEIRA
Nova União International
Tony Silva Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Saturday mat 6-9)
9-78
Gotowy
JONATAS DANTAS
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
RICARDO TAVARES FAMILIA ABI RIHAN JIU JITSU
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-83
Gotowy
Alberto Ramos
Gfteam
EDUARDO INOJOSA Ribeiro Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00