Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Saturday mat 6-9)
9-75
Završeno
LEONARDO LAIOLA
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
GUILHERME GORAIB Gracie Humaita
Male / Master 2 / Black / 62KG
(Saturday mat 1-5)
5-74
Završeno
MARCIO OLIVEIRA
Nova União International
MARCIO CARVALHO BRUNO BOMBA Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-76
Završeno
Rubens Pedroso
NS Brotherhood
Pobeda po poenima - 05:00
Alberto Ramos Gfteam
Male / Master 3 / Black / 77KG
(Saturday mat 1-5)
1-75
Završeno
Gustavo Granha
TOTTI JIU-JITSU
LEONARDO OLIVEIRA Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 2 / Black / 110KG
(Saturday mat 1-5)
3-76
Završeno
JUNIO LEITE
Gracie Humaita
Pobeda po poenima - 05:00
Amarildo Dumas Relson Gracie
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-80
Završeno
DANIEL ANDRADE
Gfteam
RODRIGO SANTOS Pitbul Jiu Jitsu Pobeda bez borbe
Male / Master 2 / Black / 85KG
(Saturday mat 1-5)
2-69
Završeno
Helcio Junior
BLACK TEAM JJ
Pobeda po poenima - 05:00
CEMILTON OLIVEIRA ACADEMIA CEMILTON REIS
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
4-79
Završeno
Bruno De Souza
Gfteam
RAFAEL COSTA RIO BJJ Pobedio Završnicom - 01:07
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-77
Završeno
CLOVIS FAUSTINO
BARBOSA JJ
Pobeda po poenima - 05:00
RODRIGO RIBEIRO Gfteam
Male / Master 4 / Black / 85KG
(Saturday mat 6-9)
8-77
Završeno
Marcelo Lopes
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 02:03
MARCAL JUNIOR FABRICIO INTERNATIONAL TEAM - FIT
Male / Master 2 / Black / 62KG
(Saturday mat 1-5)
5-75
Završeno
Tony Silva
Zr Team Association
Renato Lage Gracie Humaita Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-78
Završeno
EDUARDO INOJOSA
Ribeiro Jiu Jitsu
CRISTIANO LAZZARINI Gracie Barra Pobedio Završnicom - 03:56
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
Male / Master 3 / Black / 94KG
(Saturday mat 1-5)
3-77
Završeno
Alessandro Cesario
ACADEMIA CEMILTON REIS
Pobeda po poenima - 05:00
DANIEL SILVA Qg Centro De Lutas
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Saturday mat 6-9)
9-76
Završeno
JONATAS DANTAS
Gfteam
Luciano Correa Brazilian Fight Buenos Aires Pobedio Završnicom - 00:53
Male / Adult / Brown / 77KG
(Saturday mat 1-5)
1-78
Završeno
Leonardo Lara
JFC Almeida JJ
EDUARDO TINOCO JFC Almeida JJ Pobedio Završnicom - 01:09
Male / Master 2 / Black / 85KG
(Saturday mat 1-5)
2-70
Završeno
VINICIUS CARVALHO
Gracie Barra
Joao Luiz Dos Santos Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Saturday mat 6-9)
9-77
Završeno
RICARDO TAVARES
FAMILIA ABI RIHAN JIU JITSU
LEONARDO LAIOLA Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Male / Adult / Brown / 77KG
(Saturday mat 1-5)
1-76
Završeno
Pierpaolo Antonio Chiappe Cotroneo
Cohab Chile
Gustavo Maron Alliance Pobedio Završnicom - 00:36
Male / Master 4 / Black / 85KG
(Saturday mat 6-9)
8-78
Završeno
AUGUSTO OLIVEIRA*
Gfteam
Marcelo Lopes Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 3 / Black / 110KG
(Saturday mat 1-5)
5-76
Završeno
ELCIRLEY SILVA
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Jorge De Carvalho Gfteam Pobedio Odlukom
Male / Master 4 / Black / 77KG
(Saturday mat 1-5)
5-78
Završeno
ROGERIO CASTRO
Infight Brazil
Pobeda po poenima - 05:00
EDUARDO SERAFIM ORLANDO SARAIVA \ CARLSON GRACIE
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-81
Završeno
Alberto Ramos
Gfteam
Pobedio Završnicom - 01:38
RODRIGO RIBEIRO Gfteam
Male / Adult / Brown / 77KG
(Saturday mat 1-5)
1-77
Završeno
BRUNO SANTOS
NS Brotherhood
Pobeda po poenima - 06:00
ISMAEL SILVA Gracie Humaita
Male / Master 2 / Black / 110KG
(Saturday mat 1-5)
3-78
Završeno
DOUGLAS SANTOS
Gracie Humaita
Amarildo Dumas Relson Gracie Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
4-80
Završeno
Carlos Vieira Holanda
Carlos Holanda International Brazilian Jiu Jitsu
Igor Maia Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
4-82
Završeno
Marcelo Silva
Marcelo Galo Jiujitsu
Pobeda bez borbe
Denilson Pimenta Gfteam
Male / Master 3 / Black / 69KG
(Saturday mat 1-5)
2-72
Završeno
RAFAEL SIMOES
PIMPA SCHOOL
Pobeda po poenima - 05:00
Vanderli Alves Da Silva Demian Maia Jiu Jitsu Hq
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-79
Završeno
Rubens Pedroso
NS Brotherhood
Pobeda po poenima - 05:00
CLOVIS FAUSTINO BARBOSA JJ
Male / Master 2 / Black / 62KG
(Saturday mat 1-5)
5-77
Završeno
MARCIO OLIVEIRA
Nova União International
Tony Silva Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Saturday mat 6-9)
9-78
Završeno
JONATAS DANTAS
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
RICARDO TAVARES FAMILIA ABI RIHAN JIU JITSU
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Saturday mat 6-9)
6-83
Završeno
Alberto Ramos
Gfteam
EDUARDO INOJOSA Ribeiro Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00