Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
1-6
Gotowy
Rebeca Monteiro
Six Blades Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Raica Dos Santos BVH Jiu-Jitsu
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-4
Gotowy
Julia Gervasio
Dream Art
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
Fabiana Melo Tentaculosfight
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-3
Gotowy
ANDERSON LIMA
SEMEL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Vitor Correa Gracie Barra
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
Gotowy
Brenda Toledo
Gracie Humaita
Danuza Costa Commando Group Wygrana walkowerem
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
6
Gotowy
Mila Auvinet
MOKA TEAM 443
Wygrana na punkty - 05:00
Maria Vaz Castro Team
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-7
Gotowy
Alerrandro Facioni
Aguia Jiu Jitsu B9
Bernardo Ferreira RENZO GRACIE Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-4
Gotowy
Jhonathan Pereira
Gfteam
Ezequiel Souza Farpado BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-5
Gotowy
Romina Troncoso
Nova União International
Wygrana na punkty - 05:00
Ana Bezerra CAIO TERRA BJJ
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-2
Gotowy
Luis Rocha
Commando Group
Davi Santos Maré Top Team Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
3-3
Gotowy
Maria Samaha
Carlson Gracie Team
Ana Cunha Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
7
Gotowy
Daniela Calixto
Renzo Gracie Ipanema
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Teresa Sousa Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-8
Gotowy
Gabriel Santos
Jiu-Jitsu For Life Team
Michel Oliveira Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-5
Gotowy
Ytallo Franca
Maré Top Team
Guilherme Lima Supremacia Alfa Jj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-6
Gotowy
Victoria Carvalho
M.O.D UAE
Danyella Eduarda Queiroz Da Silveira Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Para Jiu-Jitsu / Male / Class L3
(Friday)
8-16
Gotowy
Alex Lira
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Matthew Tate Gracie Barra, Barra do Garças MT
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-6
Gotowy
Raphael Rocha
Manimal Team France
Wygrana na punkty - 05:00
Jader Ferreira RENZO GRACIE
Men's GI / Blue / Amateur / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-9
Gotowy
Pedro Henrique
Gfteam
Lucas Gatte Brazilian Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Women's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
3-5
Gotowy
Milena Nogueira Pedrosa De Oliveira
Carlson Gracie Team
Ana Luiza Six Blades Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-7
Gotowy
Kalynda Fernanda
Gracie Barra
Anny Carvalho ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-1
Gotowy
Miguel Donoso
Cohab Chile
Wygrana na punkty - 05:00
Eduardo Tadeu Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-10
Gotowy
Kaua Porto
Commando Group
Victor Almeida Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-8
Gotowy
Ana Silva
Gracie Barra
Julia Gervasio Dream Art Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-2
Gotowy
Simon Gutierrez
Cohab Chile
Luiz Guimaraes JFC Almeida JJ Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-7
Gotowy
Luan Silva
Nova União International
Wygrana na punkty - 05:00
ANDERSON LIMA SEMEL
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-8
Gotowy
Sarah Jesus
Videira Jj
Wygrana na punkty - 05:00
Steffany Barbosa Gfteam
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-9
Gotowy
Romina Troncoso
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Nicolle Rodrigues Commando Group
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-10
Gotowy
Danyella Eduarda Queiroz Da Silveira
Commando Group
Anny Carvalho ATOS Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-3
Gotowy
Victor Pavez Cabezas
Cohab Chile
Wygrana na punkty - 05:00
Joao Miguel Commando Group
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-3
Gotowy
Daniel Da Cruz
Clube Goncalense
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Carlos Junior Aguia Jiu Jitsu B9
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
1-9
Gotowy
Paola Lopez
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Rebeca Monteiro Six Blades Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-8
Gotowy
Pedro Menezes
RENZO GRACIE
Wygrana na punkty - 05:00
Jonas Peters Cohab Chile
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
1-10
Gotowy
Luyza Gonçalves
Aow Jiu-Jitsu
Yara Coentro Castro Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09