Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-10
Gotowy
Paulo Hora
Gracie Humaita
Wygrana na punkty - 05:00
Joseph Retana Athletic Advance
Men's GI / White / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-21
Gotowy
Jefferson Souza
Alliance
Gabriel Ferreira Crown Jiu-jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
1-15
Gotowy
Yara Coentro
Castro Team
Wygrana na punkty - 05:00
Katharine Ribeiro Viana Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
16
Gotowy
Edoardo Roriz
Gracie Barra
Rodrigo Cadiz Rodriguez Cohab Chile Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-20
Gotowy
Jezreel Rocha
SAS TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Derick Felipe Double Five Jiu-Jitsu
Women's GI / Blue / Amateur / Roosterweight (Under 49KG)
(Friday)
5-28
Gotowy
Lorrane Moreno
Maré Top Team
Wygrana na punkty - 05:00
Sabrina Silva Equipe 3R Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-15
Gotowy
Nicolas Felix
MANIMAL
Bryan Gomes Eleva Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Men's GI / Blue / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
17
Gotowy
Joao Lopes
Gracie Humaita
Wygrana na punkty - 05:00
Rodolfo Peitre Ct Bolão
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-20
Gotowy
Tauã Bispo
Fju - Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Matheus Conceicao Muzio Bjj
Para Jiu-Jitsu / Male / Class A4 LEVE
(Friday)
9-19
Gotowy
Felippe Souza
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
ROBERTO SANTOS Team Brothers
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-21
Gotowy
Paulo Chinguita
Alliance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Paul Emile Zirnheld Manimal Team France
Para Jiu-Jitsu / Male / Class L1 - L3
(Friday)
8-20
Gotowy
Rafael Tavares
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Wagner Schumaker Takayas Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
1-18
Gotowy
Rebeca Monteiro
Six Blades Jiu-Jitsu
Kamila Abreu Dream Art Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Women's GI / Blue / Amateur / Heavyweight (Under 95KG)
(Friday)
6-22
Gotowy
RAFAELA LIMA
ESPORTE ATIVO/ EQUIPE SBJJ
Gabriela Soares Icon Jiu-Jitsu Team - International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-26
Gotowy
German Pugliese
Ratao Jiu Jitsu internacional
Lucas Silva Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Para Jiu-Jitsu / Male / Class E4 - E5
(Friday)
9-21
Gotowy
WELLINGTON RODRIGUES
Ratos De Tatâme
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Joao Pinto FADDA JJ
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-18
Gotowy
Gabriel Medeiros
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Igor Linhagem Real
Men's GI / Blue / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
18
Gotowy
William Rodrigues
Toca Do Samurai
Wygrana na punkty - 05:00
Lucas Lemos SAS TEAM
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-21
Gotowy
Juan Ojeda Jacquet
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Rodrigo Nader Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-22
Gotowy
Matthew Couto
Commando Group
Joao Pedro De Melo Gutierrez Commando Group Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-16
Gotowy
Nathan Angelo
ATOS
Marcus Cardoso Danilo Lima Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Men's GI / White / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-23
Gotowy
Frederico Bezerra De Albuquerque Filho
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Felipe Rios Cohab Chile
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-22
Gotowy
Ryan Dos Reis
M.O.D UAE
MICHAEL SOUZA Nova União International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-27
Gotowy
Savio Ferreira
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Lucas Araujo M.O.D UAE
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-17
Gotowy
Hudson Lucas
Guigo Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Carlos Junior RENZO GRACIE
Para Jiu-Jitsu / Male / Class A4 LEVE
(Friday)
9-22
Gotowy
Claudio Santos
G13
Felippe Souza Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-24
Gotowy
Eduardo De Seixas
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Kevin De Souza Gordo Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-19
Gotowy
LEONY FREITAS
Gracie Kore
KAIQUE SOUZA Geração Upp Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-17
Gotowy
Joao Nascimento
Gm Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Nicolas Felix MANIMAL
Women's GI / Blue / Amateur / Roosterweight (Under 49KG)
(Friday)
5-30
Gotowy
Kemilly Marcos
Equipe 3R Jiu Jitsu
Ellen Rocha Escola Léo Brazilian Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-23
Gotowy
Bruno Ribeiro
Ctmr
Joao Silva AKXE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Men's GI / White / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-24
Gotowy
Wilson Araujo
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Bruno Neves Alliance