Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
4-49
Gotowy
Eduardo Vilar
NOVA VIDA JIU-JITSU
Viny Costa Simetria fight Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-47
Gotowy
Marcio Santos
Associacao Rogerio Marshall De Jiu-jitsu
Alessandro Silva GOTEAM Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / White / 94KG
(Sunday)
2-55
Gotowy
Jance Santana
Jiujikan Team
Wygrana na punkty - 05:00
Rafael Filipin ACADEMIA CEMILTON REIS
Male / Adult / Purple / 94KG
(Sunday)
1-62
Gotowy
Igor Marques
GOTEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Jefferson Bispo Simetria fight
Female / Adult / White / 90KG
(Sunday)
2-57
Gotowy
Irla Moraes
Signorelli Team
Wygrana na punkty - 05:00
Jaqueline Ferreira Jiujikan Team
Male / Master 1 / Brown / 69KG
(Sunday)
3 (TV)-44
Gotowy
Emerson Ferreira
Andre Carvalho Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Charles Rocha Signorelli Team
Male / Adult / Brown / 94KG
(Sunday)
4-39
Gotowy
Paulo Cesar
Gracie Barra Feira De Santana -Ba
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Evanderlei Santos Falcao Team
Male / Master 1 / Blue / 110KG
(Sunday)
1-63
Gotowy
ROBERT SOUZA
Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
George Santos Signorelli Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Male / Adult / Purple / 77KG
(Sunday)
4-46
Gotowy
Filippo Meda
ACADEMIA CEMILTON REIS
David Gaigher Jiujikan Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:09
Male / Adult / Purple / 85KG
(Sunday)
1-60
Gotowy
Anderson Teixeira
Amauri Robson Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:28
Diego Lemos TEAM CREZIO
Male / Adult / White / 110KG
(Sunday)
2-53
Gotowy
Jhonatan Meireles
Falcao Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Lucian Franca Simetria fight
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-48
Gotowy
Anderson Mendes
Impacto
Wilson Barbosa Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
1-64
Gotowy
Rafael Silva
Furia Top Team
Marcilio Santos Amauri Robson Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-49
Gotowy
Gabriel Jesus
Simetria fight
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Silamar Oliveira GOTEAM
Male / Master 2 / White / 94KG
(Sunday)
2-56
Gotowy
Darcio Silva
Signorelli Team
Jance Santana Jiujikan Team Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Purple / 77KG
(Sunday)
4-47
Gotowy
Gilson Junior
GOTEAM
IGOR SANTOS EDSON CARVALHO Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-50
Gotowy
Alessandro Silva
GOTEAM
Wilson Barbosa Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
Gotowy
Martony Jesus
Lg System
Ayrom Cardoso Corpo e Mente Wygrana walkowerem
Male / Master 2 / Blue / 110KG
(Sunday)
1-65
Gotowy
Carlos Vitoria
Simetria fight
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:54
Jose Cruz Jiujikan Team
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-63
Gotowy
Mateus Emanuel
Ctfc Fabio Campos
Paulo Almeida Simetria fight Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
4-51
Gotowy
Hosana Barbosa
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 06:00
Igor Santos mjjteam
Male Gi Open / Black / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-55
Gotowy
Admilson Junior
Jiujikan Team
Wygrana na punkty - 06:00
Luan Souza Pslpb Cicero Costha
Male / Adult / Purple / 85KG
(Sunday)
1-61
Gotowy
Caio Silva
Associacao Rogerio Marshall De Jiu-jitsu
Anderson Teixeira Amauri Robson Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-60
Gotowy
Diego Princesa
GOTEAM
Joel Moura Ryan Gracie Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:46
Male Gi Open / Black / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3 (TV)-58
Gotowy
Gabriel Brasil
TFT
Anselmo Gomes GOTEAM Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male / Adult / White / 56KG
(Sunday)
1-66
Gotowy
Jadiel Pereira
Zenith Bjj
Jeferson Novais Jiujikan Team Wygrana na punkty - 05:00
Female / Adult / White / 90KG
(Sunday)
2-58
Gotowy
Cicera Lima
Falcao Team
Jaqueline Ferreira Jiujikan Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Male / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
4-50
Gotowy
Viny Costa
Simetria fight
Jonathan Santos mjjteam Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-62
Gotowy
Samuel Silveira
Denis Pires / Fct
Andre Viana Simetria fight Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:19
Male / Adult / White / 77KG
(Sunday)
1-69
Gotowy
Givanildo Santos
Zenith Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Hildo Junior Jiujikan Team
Male Gi Open / Black / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
Gotowy
Joao Soares
Checkmat International
Gilmar Faria TFT Wygrana walkowerem
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-51
Gotowy
Gabriel Jesus
Simetria fight
Wygrana na punkty - 05:00
Ayrom Cardoso Corpo e Mente