Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Junior / Grey / 75KG
(Sunday)
1-29
Gotowy
Geoivanna Izaias
Signorelli Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Natalia Jesus Ctfc Fabio Campos
Male / Master 1 / Black / 85KG
(Sunday)
4-28
Gotowy
Juliano Campos
Jc Team
Alisson Oliveira Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Male / Adult / Brown / 77KG
(Sunday)
3 (TV)-28
Gotowy
Ojackson Junior
ACADEMIA CEMILTON REIS
Wygrana na punkty - 06:00
Jalvaro Hora Associacao Rogerio Marshall De Jiu-jitsu
Boys Gi / Junior / White / 66KG
(Sunday)
1-24
Gotowy
Cauan Oliveira
Ctfc Fabio Campos
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Guilherme Oliveira Associacao Rogerio Marshall De Jiu-jitsu
Juvenile male / Juvenile / White / 60KG
(Sunday)
2-28
Gotowy
Lucas Santos
Associacao Rogerio Marshall De Jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Romulo Santos Associacao Rogerio Marshall De Jiu-jitsu
Boys Gi / Junior / White / 41KG
(Sunday)
1-32
Gotowy
Caique Pires
Jiujikan Team
Wygrana na punkty - 03:00
Danilo Mendonca Ctfc Fabio Campos
Juvenile male / Juvenile / White / 73KG
(Sunday)
2-33
Gotowy
Gustavo Dupin
TFT
Caio Mates mjjteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
4-21
Gotowy
JONATHAN BOMFIM
GOTEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Andre Carvalho Andre Carvalho Jiu Jitsu
Juvenile male / Juvenile / White / 60KG
(Sunday)
2-29
Gotowy
Gledson Belmonte
Brazilian Top Team
Pablo Santos Jiujikan Team Wygrana na punkty - 04:00
Male / Adult / Brown / 110KG
(Sunday)
3 (TV)-30
Gotowy
Igor Menezes
Ctfc Fabio Campos
Bartholomeu Santos Simetria fight Wygrana na punkty - 06:00
Boys Gi / Junior / Orange Green / 45KG
(Sunday)
1-27
Gotowy
Marcio Santos
ACADEMIA CEMILTON REIS
Victor Souza Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 03:00
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
4-25
Gotowy
Aurelio Brito
GOTEAM
Christovam Castro TFT Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile male / Juvenile / Blue / 66KG
(Sunday)
2-34
Gotowy
Michel Silva
Signorelli Team
KAWAN NERI EDSON CARVALHO Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Junior / Grey / 75KG
(Sunday)
1-30
Gotowy
Raissa Souza
Signorelli Team
Geoivanna Izaias Signorelli Team Wygrana na punkty - 03:00
Female / Adult / Brown Black / 70KG
(Sunday)
3 (TV)-25
Gotowy
Tamires Silva
EDSON CARVALHO
Marina Monteiro Furia Top Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
4-24
Gotowy
JONATHAN BOMFIM
GOTEAM
DANILO OLIVEIRA GOTEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Boys Gi / Junior / White / 41KG
(Sunday)
1-33
Gotowy
Klaiver Medeiros
Ctfc Fabio Campos
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Gustavo Nascimento Signorelli Team
Girls Gi / Junior / Yellow / 48KG
(Sunday)
1-36
Gotowy
Vitoria Silva
Ctfc Fabio Campos
Livia Ketely Ctfc Fabio Campos Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Juvenile male / Juvenile / White / 66KG
(Sunday)
2-32
Gotowy
Denzel Borges
FORMIGA TEAM
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Guilherme Viana GOTEAM
Male / Master 1 / Black / 85KG
(Sunday)
4-29
Gotowy
Anderson Souza
mjjteam
Wygrana na punkty - 05:00
Juliano Campos Jc Team
Girls Gi / Junior / Yellow / 44KG
(Sunday)
1-37
Gotowy
Maria Souza
Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Thayna Silva EDSON CARVALHO
Male / Adult / Purple / 69KG
(Sunday)
3 (TV)-31
Gotowy
Thiago Dantas
Simetria fight
Izaias Correia Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 06:00
Boys Gi / Junior / White / 41KG
(Sunday)
1-34
Gotowy
Danilo Mendonca
Ctfc Fabio Campos
Gustavo Nascimento Signorelli Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Sunday)
2-35
Gotowy
Kenzio Costa
mjjteam
Atila Lima Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty
Male / Master 1 / Black / 110KG
(Sunday)
4-32
Gotowy
Mikeias Brito
Simetria fight
Wygrana na punkty - 05:00
Dickson Tiburcio Dickson Costa
Boys Gi / Junior / Yellow / 55KG
(Sunday)
1-38
Gotowy
Pedro Checon
ACADEMIA CEMILTON REIS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Joao Meira CAIO TERRA ASSOCIATION
Male / Adult / Purple / 69KG
(Sunday)
3 (TV)-32
Gotowy
Anderson Brandao
Furia Top Team
Vinicius Souza Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Sunday)
2-37
Gotowy
Iran Santos
Signorelli Team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:43
Gustavo Santos Jjft - Silas Caldas
Boys Gi / Junior / White / 41KG
(Sunday)
1-35
Gotowy
Caique Pires
Jiujikan Team
Klaiver Medeiros Ctfc Fabio Campos Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Male / Adult / Brown / 77KG
(Sunday)
3 (TV)-29
Gotowy
Nicolas Brito
Gfteam
Wygrana na punkty - 06:00
Ojackson Junior ACADEMIA CEMILTON REIS
Boys Gi / Teen / Yellow / 56KG
(Sunday)
1-40
Gotowy
Armstrong Carolino
FORMIGA TEAM
Joao Ramos Ctfc Fabio Campos Wygrana na punkty - 03:00
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
4-27
Gotowy
DANILO OLIVEIRA
GOTEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Christovam Castro TFT