Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 1 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
3-1
Gotowy
Adam Zielinski
Flow House Academy
Tommy Yip Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
2-1
Gotowy
Matheus Felipe Xavier
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Konstantin Mavrodiev Bul top team
Men's GI / Black / Master 1 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
3-2
Gotowy
Giorgi Razmadze
Gojira Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Valmecir Junior M.O.D UAE
Men's GI / Black / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-1
Gotowy
Thiago Luiz Da Silva
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Zenaldo Junior M.O.D UAE
Men's GI / Black / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
2-2
Gotowy
Rustam Saparbiev
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Wygrana na punkty - 05:00
Bruno Borges Fight Nation International
Men's GI / Black / Master 1 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
3-3
Gotowy
ISAAC DA SILVA
M.O.D UAE
Tommy Yip Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Men's GI / Black / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
5-1
Gotowy
Alexandar Alexandrov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Amirhossein Khademian ANZU TEAM
Men's GI / Black / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
4-1
Gotowy
Breno Lima
M.O.D UAE
Ali Monfaradi Elements JJ Bahrain Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Men's GI / Black / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-2
Gotowy
Iurii Kuznetsov
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Thabet Al Taher Entropy Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
3-4
Gotowy
Tiago De Sousa Santos
Ashina Clan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Mert Meric Gokcehan Kirbac Team
Men's GI / Black / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
2-3
Gotowy
Jackson Sousa
Cantagalo Jiu Jitsu London
Wygrana na punkty - 05:00
Matheus Felipe Xavier Commando Group
Men's GI / Black / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
4-2
Gotowy
Dzhimsher Razmadze
Gojira Jiu-Jitsu
Thiago Macedo Rodrigo Pinheiro Brazilian Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Men's GI / Black / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
5-2
Gotowy
Igor Silva
Commando Group
Wallace Costa M.O.D UAE Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
3-5
Gotowy
Adam Zielinski
Flow House Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Valmecir Junior M.O.D UAE
Men's GI / Black / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-3
Gotowy
Evangelos Vrachnis
Checkmat International
Artem Kaygarodov Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Men's GI / Black / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-4
Gotowy
Talison Costa
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Thiago Luiz Da Silva Commando Group
Men's GI / Black / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
2-4
Gotowy
Stanislav Varshavskiy
Gracie Barra Knightsbridge
Wygrana na punkty - 05:00
Viacheslav Ilin Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Men's GI / Black / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
5-3
Gotowy
FELIPE BEZERRA
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Alexandar Alexandrov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Men's GI / Black / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
4-3
Gotowy
Thiago Marques
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Ali Monfaradi Elements JJ Bahrain
Men's GI / Black / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
3-6
Gotowy
David Cartwright Khoza
Apex Jiu-Jitsu HQ
Flavio Vianna M.O.D UAE Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
2-5
Gotowy
Gustavo Borges
Gfteam
Dante Cano Elements JJ Bahrain Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-5
Gotowy
Iurii Kuznetsov
Checkmat International
Artem Kaygarodov Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Men's GI / Black / Master 1 / Light Featherweight (Under 56KG)
(Saturday)
4-4
Gotowy
Nikolaos Maliaritis
Ashina Clan
Marko Oikarainen Hilti Finland Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:04
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Saturday)
5-4
Gotowy
Aino Tuominen
Loop Jiu-Jitsu
Alexa Yanes Rodrigo Pinheiro Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Men's GI / Black / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
5-5
Gotowy
Amirhossein Khademian
ANZU TEAM
Won by Stoppage - 00:12
Igor Silva Commando Group
Men's GI / Black / Master 2 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
1-6
Gotowy
Saeid Morteza Hosseinikarkemi
Absoluto Bjj ( Romania )
Thiago Pessoa M.O.D UAE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Men's GI / Black / Master 1 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
3-7
Gotowy
Adam Zielinski
Flow House Academy
ISAAC DA SILVA M.O.D UAE Won by Stoppage - 04:49
Men's GI / Black / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
2-6
Gotowy
Rustam Saparbiev
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Basel Fanous Entropy Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Men's GI / Black / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-7
Gotowy
Thabet Al Taher
Entropy Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:04
Evangelos Vrachnis Checkmat International
Men's GI / Black / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
4-5
Gotowy
Breno Lima
M.O.D UAE
Dzhimsher Razmadze Gojira Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Saturday)
5-6
Gotowy
Aino Tuominen
Loop Jiu-Jitsu
SIMONA RINKOVA Jungle BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
2-7
Gotowy
Jackson Sousa
Cantagalo Jiu Jitsu London
Wygrana na punkty - 05:00
Stanislav Varshavskiy Gracie Barra Knightsbridge