Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 4 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
5-17
Gotowy
Ali Hemade
Beyond Submissions
Bruno Domato De Aragao M.O.D UAE Won by Stoppage - 00:51
Men's GI / Black / Master 3 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
1-21
Gotowy
Flavio Serafin
M.O.D UAE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:03
Iuri Fraga M.O.D UAE
Men's GI / Black / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
3-20
Gotowy
Tiago De Sousa Santos
Ashina Clan
Ives Sacramento M.O.D UAE Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
2-21
Gotowy
Daud Adaev
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Pedro Fonseca Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Black / Master 4 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
4-18
Gotowy
Konstantin Atanasov
Gfteam
Marcos Oliveira M.O.D UAE Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 4 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
5-19
Gotowy
Eduardo Silva
M.O.D UAE
Mirko Silvestri Anacoreta Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
1-22
Gotowy
Ivan Shalaev
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Yousef Alsalman Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Men's GI / Black / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
Gotowy
Thiago Borges
M.O.D UAE
Wygrana walkowerem
Dmitrii Vostrikov Gfteam
Men's GI / Black / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
3-21
Gotowy
Oleg Savchenkov
Universal Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Bahman Honardar Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
1-23
Gotowy
Uali Kurzhev
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Azharul Khan Royal Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Master 2 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
5-20
Gotowy
Tariq Alzaabi
M.O.D UAE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Yahya Abdalla M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
2-23
Gotowy
Pavel Fedorov
CARLSON GRACIE LONDON
Wygrana na punkty - 05:00
Ahmad Alrashed Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Men's GI / Black / Master 4 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
4-19
Gotowy
Rogerio Maciel
M.O.D UAE
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Marcio Carneiro M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 3 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-24
Gotowy
Ali Al Rikabi
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Timur Sabitov Checkmat International
Men's GI / Brown / Master 4 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
5-21
Gotowy
Taghribet Islam
Team Gladiators by Primal Gym
Wygrana na punkty - 05:00
Andrei Zhirnov Strela Team
Men's GI / Brown / Master 3 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
2-24
Gotowy
Kris Modrak
Team Sigma Jiu Jitsu and Grappling
Ahmed Al Farsi Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
3-22
Gotowy
Hugo Shiomi
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksandr Gaponenko Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Women's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Saturday)
4-20
Gotowy
Taciana Lopes Dos Santos
Lotus Club Brazilian Jiu-Jitsu Milano
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
Ekaterina Romanchuk Gfteam
Men's GI / Purple / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
5-22
Gotowy
Grzegorz Witkowski
Commando Group
Marcus Bahia TEAM LEO RADAR / AL-ULYA SPORTS / CARLSON GRACIE TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
2-25
Gotowy
Lukasz Przybylski
Checkmat International
Thiago Borges M.O.D UAE Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Men's GI / Black / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
3-23
Gotowy
Josimar Junior
Commando Group
Luis Galvao ATOS Wygrana na punkty - 04:59
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
1-25
Gotowy
Yousef Alsalman
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 02:04
Azharul Khan Royal Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
4-21
Gotowy
Abdul Hannan
Royal Jiu Jitsu
Batikan Zorbey Ozturk Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Purple / Master 1 / Heavyweight (Under 95KG)
(Saturday)
5-23
Gotowy
Katayoun Hashemi
ANZU TEAM
Farideh Shakeri Iranian Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
1-26
Gotowy
Ivan Shalaev
Checkmat International
Uali Kurzhev Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
2-26
Gotowy
Reza Jahed
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Wygrana na punkty - 06:00
Ahmad Alrashed Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Men's GI / Black / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
3-24
Gotowy
Radoslav Bukorov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Josiel Adriano Da Silva Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
4-24
Gotowy
Hamza Mafhoum
Checkmat International
Felipe Mesquita Do Valle Kimura BJJ Turkey Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Men's GI / Brown / Master 3 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-27
Gotowy
Nikolay Genchev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Timur Sabitov Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
3-25
Gotowy
Robson Silva
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Luis Galvao ATOS
Men's GI / Purple / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
2-22
Gotowy
Ali Alasqah
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Soukhrab Elmourzaev Zr Team Association
Men's GI / Purple / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
5-24
Gotowy
Musaab Abdalla
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Islam Israfilov Team Nogueira Dubai