Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Sunday)
2-63
Gotowy
Lucas Castro
Gracie Barra
Gabriel Melquides Ct Ricardo Rato/verastk Wygrana na punkty - 04:00
Female Gi Open / Brown/Black / Adult / 90KG
(Sunday)
5-55
Gotowy
JOANA SANTANA
Lg System
Ana Rodrigues Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:24
Male / Master 2 / Purple / 77KG
(Sunday)
6-52
Gotowy
Felipe Gracioso
Gracie Barra Santos
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Ivanei Duarte Gfteam
Male / Master 3 / Brown / 85KG
(Sunday)
3 (TV)-56
Gotowy
Fernando Filho
Xcoach Team
Marco Simplicio Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Anderson Araujo
Act
Wygrana walkowerem
Marcos MacHado Mkbjj
Male / Master 2 / Blue / 110KG
(Sunday)
8-55
Gotowy
Frederico Luck
Orion
Ivan Isidoro Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Boys Gi / Junior / Yellow / 50KG
(Sunday)
1-105
Gotowy
Erik Felix
Ifc Lifebrothersbjj
Matheus Silva guego jj team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Anderson Araujo
Act
Pedro Doreto Gfteam Wygrana walkowerem
Juvenile male / Juvenile / Blue / 81KG
(Sunday)
2-69
Gotowy
ENZO SERAFIM
Alliance
Wygrana na punkty - 04:00
Gustavo Vieira Chieri
Male / Master 2 / Blue / 77KG
(Sunday)
8-53
Gotowy
Anderson Silva
Gfteam
Clebson Aquino At Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / White / 62KG
(Sunday)
3 (TV)-61
Gotowy
Gabriel Rodrigues
Alliance
Daniel Almeida Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Darlison Santos
Gfteam
Wygrana walkowerem
Rodrigo Marello Liga Jj
Male / Master 1 / Blue / 69KG
(Sunday)
7-56
Gotowy
Maicon Cardoso
Irie Fight
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Rony Guimaraes Checkmat International
Male / Adult / White / 69KG
(Sunday)
6-53
Gotowy
Eduardo Vieira
JFC Almeida JJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gabriel Brugnaro Zenith Bjj
Male / Master 1 / White / 85KG
(Sunday)
3 (TV)-63
Gotowy
Denis Amaro
G13
Wygrana na punkty - 05:00
Luiz Junior EOFC INTEGRACAO JIU JITSU
Male / Master 1 / Blue / 69KG
(Sunday)
7-57
Gotowy
Jeferson Santos
Renan Rocha Jiu Jitsu
Leandro Marcili Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Boys Gi / Junior / Yellow / 45KG
(Sunday)
1-107
Gotowy
Renan Pereira
Alliance
Gabriel Santos RYAN GRACIE TEAM Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
4-51
Gotowy
Alef Carvalho
Alliance
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Felipe Firmino JFC Almeida JJ
Male / Master 3 / Blue / 94KG
(Sunday)
5-57
Gotowy
Gustavo Dechichi
Qatarbjj
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Valdeci Cunha Ct Ricardo Rato/verastk
Male / Master 1 / Blue / 85KG
(Sunday)
7-61
Gotowy
Vinicius Nuevo
Alliance
Wygrana na punkty - 05:00
Andre Valoes Checkmat International
Juvenile female / Juvenile / White / 63KG
(Sunday)
2-70
Gotowy
Stefane Oliveira
Prossan/branco Bjj
Giovanna Maximiano Maromba Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Male / Master 2 / Blue / 85KG
(Sunday)
8-58
Gotowy
Sergio Martello
Alliance
Paulo Bruno COLISAO JIU JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Junior / Orange Green / 50KG
(Sunday)
1-108
Gotowy
Thiago Frazao
Qatarbjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Matheus Pregino Zenith Bjj
Male / Adult / White / 62KG
(Sunday)
3 (TV)-62
Gotowy
Bruno Colen
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Gustavo Lourenco Constantino Jiu Jitsu
Male / Adult / White / 69KG
(Sunday)
6-56
Gotowy
Allann Mourato
Bushido Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Abner Franca Zenith Bjj
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
1-109
Gotowy
Gisele Libanio
G13
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Daniela Fernandes Gracie Barra
Juvenile female / Juvenile / White / 63KG
(Sunday)
2-72
Gotowy
Gabriela Babler
Zenith Bjj
Ana Lopes Checkmat International Wygrana na punkty - 04:00
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
7-62
Gotowy
Diego Silva
Gfteam
Julio Santos Demian Maia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:44
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
8-60
Gotowy
Franklin Neres
power lotus team
Henrique Silva EOFC INTEGRACAO JIU JITSU Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 3 / Brown / 85KG
(Sunday)
3 (TV)-59
Gotowy
Jorge Miyane
Xcoach Team
Wygrana na punkty - 05:00
Marco Simplicio Checkmat International
Male / Master 3 / Blue / 94KG
(Sunday)
5-56
Gotowy
Antonio Filho
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Dejair Sousa Alliance
Male / Adult / White / 69KG
(Sunday)
6-55
Gotowy
Yutaka Iwahashi
BARBOSA JJ
Diovani Bueno Nelson Solare Wygrana na punkty - 05:00