Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Brown / Adult / 85KG
(Saturday)
6-12
Gotowy
Jakub Zajkowski
Gracie Barra Birmingham
Bruno Lima AMA JIU-JITSU TEAM - Alexandre Machado Association Wygrana na punkty - 06:00
Male / Black / Adult / 94KG
(Saturday)
4-13
Gotowy
Felipe Musssolino
Checkmat International
Kaynan Duarte ATOS Wygrana na punkty - 06:00
Male / Brown / Adult / 69KG
(Saturday)
7-12
Gotowy
Danilo Moreira
KARKARA BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Matheus De Oliveira Gracie Barra Bh
Male / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-12
Gotowy
Sandro Vieira
Nima Hashemi Roger Gracie Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday)
5-15
Gotowy
Joshua Manczak
ArteSuaveDK
Unknown User Brazilian Power Team International Wygrana na punkty - 05:10
Male / Black / Adult / 77KG
(Saturday)
1-12
Gotowy
Martin Aedma
Sbg Ireland
Wygrana na punkty
Cedric Akakpovi Akamat
Male / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-16
Gotowy
Leonardo Cerqueira
Gracie Humaita (Niterói)
Vladimiro Afonso Brazilian Power Team International Wygrana na punkty - 05:00
Male / Black / Adult / 77KG
(Saturday)
1-13
Gotowy
Max Lindblad
Prana Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Tommi Pulkkanen Hilti Finland
Male / Brown / Adult / 85KG
(Saturday)
6-13
Gotowy
Unknown User
Prime Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Lucas Lisboa Pslpb Cicero Costha
Male / Brown / Adult / 69KG
(Saturday)
7-13
Gotowy
Jordan Cooper
East Coast Jiu Jitsu Academy
Yuri Hendrex Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty
Male / Black / Adult / 69KG
(Saturday)
4-10
Gotowy
Aleksander Jablonski
Gold Team Polska
Tiago Bravo PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Male / Brown / Adult / 110KG
(Saturday)
5-11
Gotowy
LUIZ FERNANDO BERNARDES DOS SANTOS
Aorta Team
Eric Bergmann Gracie Barra Nottingham Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Male / Brown / Adult / 85KG
(Saturday)
6-14
Gotowy
Janis Riekstins
Zr Team Association
Guilherme Jardim Focus Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male / Black / Adult / 94KG
(Saturday)
4-14
Gotowy
Matheus Godoy Romero
Alliance
Adam Wardzinski Checkmat International Wygrana na punkty - 06:00
Male / Black / Adult / 62KG
(Saturday)
1-9
Gotowy
Fernando Soares
Gfteam
Joao Miyao Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday)
5-16
Gotowy
Max Bickerton
Inglorious Grapplers
Pierre Manzo Zenith Bjj Wygrana na punkty - 06:00
Male / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-14
Gotowy
Luciano Cristovam
Roger Gracie Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Talison Costa Checkmat International
Male / Brown / Adult / 69KG
(Saturday)
7-14
Gotowy
Marcus Phelan
East Coast Jiu Jitsu Academy
Matias Estevez Nova União International Wygrana na punkty - 06:00
Male / Black / Adult / 69KG
(Saturday)
4-11
Gotowy
Joao Paulo Goncalves Neto
Alliance
Wygrana na punkty - 06:00
Tiago Bravo PALMS SPORTS - TEAM 777
Male / Black / Adult / 77KG
(Saturday)
1-14
Gotowy
Bradley Hill
Gracie Barra Birmingham
Diego Ramalho Zr Team Association Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday)
6-19
Gotowy
WESLEY ROSA
Carlson Gracie Montreal
Saoud Alhmmadi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male / Brown / Adult / 110KG
(Saturday)
5-12
Gotowy
Julian Stonjek
Djjv Bjj-Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:12
Wesley Lopes Caixeta Roger Gracie Academy
Male / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-13
Gotowy
Andre Ramos Zavatini
Pedro Bessa Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Nuno Martins Barbosa Jiu-Jitsu
Male / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-12
Gotowy
Dioume Sangare
Cercle Tissier
Wygrana na punkty - 05:00
Pedro Godinho Z1 Academy
Male / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-13
Gotowy
Stefano Meneguzzo
FN FIGHT.CO WORLD
Charlie Mcdonald Team Sukata - North Wales Wygrana na punkty - 05:00
Male / Brown / Adult / 85KG
(Saturday)
6-15
Gotowy
Guilherme Jardim
Focus Jiu Jitsu
Lucas Lisboa Pslpb Cicero Costha Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male / Brown / Adult / 69KG
(Saturday)
7-15
Gotowy
Sam Mc Nally
East Coast Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Daniel Hilal ATOS
Male / Black / Adult / 77KG
(Saturday)
1-15
Gotowy
Leonardo Lara
ATOS
Pedro Ramalho Focus Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Male / Black / Master 1 / 110KG
(Saturday)
4-17
Gotowy
Marcos Filho
Zr Team Association
Antonio Junior Roger Gracie Academy Wygrana na punkty - 02:15
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday)
5-17
Gotowy
Reda Mebtouche
MKTEAM
Wygrana na punkty - 06:00
IGOR LINS Gfteam
Male / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-20
Gotowy
Eric Satge
Association Aranha
Wygrana na punkty - 05:00
Jerryan De Melo Aguilera Jiu Jitsu /Ricardo Cavalcanti International
Male / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-17
Gotowy
Richard Bolger
East Coast Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Pete Hall Gracie Barra Leeds