Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile male / White / Juvenile / 73KG
(Sunday)
Gotowy
Lyes Fartas
UFC GYM Middle East
Tom Allen Zr Team Association Wygrana walkowerem
Juvenile male / Blue / Juvenile / 55KG
(Sunday)
Gotowy
Carlos Martinez Lucas
Climent Club
Ahmed Alzaabi Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrana walkowerem
Juvenile male / Blue / Juvenile / 55KG
(Sunday)
Gotowy
Hamed Alblooshi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana walkowerem
Carlos Martinez Lucas Climent Club
Female / White / Adult / 90KG
(Sunday)
Gotowy
Elsie-Seya NDunga
Paola Diana Roger Gracie Academy Wygrana walkowerem
Female / White / Adult / 55KG
(Sunday)
Gotowy
Blanca Medina
Crazy Team
Wygrana walkowerem
Heyam Gumaan Otayan Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Female / White / Adult / 55KG
(Sunday)
Gotowy
Blanca Medina
Crazy Team
Wygrana walkowerem
Amna Alsaeed Absoluto Jiu Jitsu
Female / White / Adult / 55KG
(Sunday)
2-45
Gotowy
Amna Alsaeed
Absoluto Jiu Jitsu
Clara Lueders Gracie Barra Netherlands Wygrana walkowerem
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
Gotowy
Ali Mohamed Al Mansoori
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Wygrana walkowerem
Ignacio Gonzalez-Bueno Mathias Ribeiro Team
Male / White / Master 1 / 85KG
(Sunday)
Gotowy
Luis Pereira
Roger Gracie Academy
Stephen Blake Gracie Barra Bath Uk Wygrana walkowerem
Male / White / Master 1 / 85KG
(Sunday)
Gotowy
Stephen Blake
Gracie Barra Bath Uk
Wygrana walkowerem
Paul Mcneilage Gracie Barra Nottingham
Male / White / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-48
Gotowy
Adhnan Ahmed
Roger Gracie Academy
Wygrana walkowerem
Paul Mcneilage Gracie Barra Nottingham
Male / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Aqeal Abosakher
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Kestutis Svelnys De Souza Dojo
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
Gotowy
Osvaldo Andrade
Z1 Academy
Claudio Dangelo Pslpb Cicero Costha Wygrana walkowerem
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
Gotowy
JAKOB Walsh
Lucio Sergio Bjj Life Style
Goncalo Pereira Brazilian Power Team International Wygrana walkowerem
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
Gotowy
Raphael Schilling
Gracie Barra Netherlands
Wygrana walkowerem
Abu Hurrara Checkmat International
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
Gotowy
Muhammad Ammar
Checkmat International
Florent Combaz Académie Pythagore Wygrana walkowerem
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
Gotowy
Abdulla Saleh Alhammadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Stephen Bradley East Coast Jiu Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Male / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
Gotowy
Hussam Bukhari
Arena BJJ - Saudi
Wygrana walkowerem
Kemal Uzuner Infini Jiu Jitsu
Male / White / Adult / 110KG
(Sunday)
Gotowy
Keiren Rodwell
Roger Gracie Academy
Wygrana walkowerem
Rehman Raza Checkmat International
Male / White / Adult / 110KG
(Sunday)
5-48
Gotowy
Rehman Raza
Checkmat International
Antoine Frutieaux Gfteam Wygrana walkowerem
Male / Blue / Master 4 / 77KG
(Sunday)
Gotowy
Miguel Branco
Associação Pantera House Jiu-jitsu
Wygrana walkowerem
Hani Ismail Arena BJJ - Saudi
Juvenile male / Blue / Juvenile / 60KG
(Sunday)
Gotowy
Unknown User
Tone Up C&F
Sven Willigenburg Team Kaishin Wygrana walkowerem
Juvenile male / Blue / Juvenile / 60KG
(Sunday)
Gotowy
Unknown User
Tone Up C&F
Moayed Barakat Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana walkowerem
Juvenile male / Blue / Juvenile / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Callum Grassby
Gracie Barra Birmingham
Wygrana walkowerem
Hazza Mohammed Baniyas Jiu-Jitsu Club
Juvenile male / Blue / Juvenile / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Hazza Mohammed
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Hamed Al Hanaee Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
Gotowy
YOUSIF ALHAMMADI
Dubai Police HQ
Brian OKeeffe East Coast Jiu Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
Gotowy
Mohammad Mansour Shamsi
Maghrebi Yacine Power Academy Wygrana walkowerem
Male / Blue / Adult / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Rokas Kneizys
East Coast Jiu Jitsu Academy
Wellivelton Nunes Pita JFC Almeida JJ Wygrana walkowerem
Female / Blue / Adult / 55KG
(Sunday)
Gotowy
Amy Caulfield
East Coast Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Anna Froehlich Pound For Pound Team
Female / Blue / Adult / 49KG
(Sunday)
Gotowy
Haifaa Almarzooqi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Fiona Lee Fight Sports Wygrana walkowerem
Female / Blue / Adult / 70KG
(Sunday)
Gotowy
Chi Attoh
Team Torres
Anna Maria Diaz Pineda Association Aranha Wygrana walkowerem
Female / Blue / Adult / 70KG
(Sunday)
Gotowy
Emily Eyles
Pedro Bessa Bjj
Wygrana walkowerem
Nour Aharmoodi Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy