Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-63
Gotowy
Lucas Morte
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
JOHNATHAN RODRIGUES Gracie Barra
Male / Master 2 / Black / 69KG
(Sunday)
5-63
Gotowy
Eudes Braz
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Cleiton Silca Team Balloutta
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-64
Gotowy
Darik Baiense
STRIKER JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Mateus Porto Agnaldo Goes
Female / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
1-88
Gotowy
Nathali Ristov
Nova Geracao
Wygrana na punkty - 06:00
Ana Carolina De Almeida Gfteam
Male / Master 1 / Brown / 77KG
(Sunday)
3 (TV)-56
Gotowy
Andrey Caldas
Gfteam
Marcos Araujo ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:28
Male / Adult / Purple / 69KG
(Sunday)
4-57
Gotowy
JHONATAN SILVA
Nova União International
Victor Costa Hercules Jiu-jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Sunday)
5-59
Gotowy
JURANDI JUNIOR
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Carlos Vieira GA Fight
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
2-67
Gotowy
Carlos Andrade
Pslpb Cicero Costha
Felipe Souza Team Nogueira Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Male Gi Open / Black / Master 1 / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3 (TV)-58
Gotowy
Gabriel Ramos
CAIO GREGORIO TEAM
Arthur Marchito Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Female / Adult / Purple / 70KG
(Sunday)
1-91
Gotowy
Adriana Moraes
Checkmat International
Milenia Pedra ATOS Wygrana na punkty - 06:00
Male / Adult / Purple / 69KG
(Sunday)
4-56
Gotowy
JOAO ABREU
Gracie Barra
Lucas Barreto STRIKER JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Male / Master 2 / Brown / 94KG
(Sunday)
5-67
Gotowy
Ricardo Hirose
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Denilson Silva Andrade Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
JOHNATHAN RODRIGUES
Gracie Barra
Wygrana walkowerem
Mateus Porto Agnaldo Goes
Male / Master 2 / Black / 85KG
(Sunday)
4-66
Gotowy
WAINER MARTINHO
LEONARDO OLIVEIRA TEAM
Douglas Bassani Striker Jj Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Sunday)
Gotowy
Carlos Vieira
GA Fight
Leonardo Silva Carlson Gracie Team Wygrana walkowerem
Female / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
1-89
Gotowy
LETICIA WAMBIER
STRIKER JIU JITSU
Wygrana na punkty - 06:00
Paola Teodoro RIO BJJ
Male / Master 2 / Black / 85KG
(Sunday)
4-65
Gotowy
Elias Oliveira
Gracie Barra Bh
Wygrana na punkty - 05:00
Edvaldo Santos Agnaldo Goes
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-65
Gotowy
Lucas Morte
Nova União International
Wygrana na punkty - 06:00
Darik Baiense STRIKER JIU JITSU
Male Gi Open / Black / Master 1 / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-60
Gotowy
Bernardo Lopes
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Leonardo Cunha JESUS AO EXTREMO
Male / Master 2 / Black / 69KG
(Sunday)
5-62
Gotowy
Teones Souza
ATOS
Wagner Rocha Pitbul Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi Open / Black / Master 1 / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Arthur Marchito
Checkmat International
Rodrigo Cordeiro ATOS Wygrana walkowerem
Male / Master 1 / Blue / 62KG
(Sunday)
4-69
Gotowy
Romulo Correa
Agnaldo Goes
Mateus Marin Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Purple / 69KG
(Sunday)
1-95
Gotowy
Claudiomar Souza
Gracie Barra
MARCELO ROCHA Game Fight Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
2-70
Gotowy
Ronniel Oliveira
CASSAO TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Marcell Oliveira Caveirinha Jiu Jitsu Family
Male / Master 2 / Brown / 77KG
(Sunday)
5-68
Gotowy
Maxwell Oliveira
vfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Pabllo Fonte Nova União International
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
Gotowy
Gabriel Lima
CASSAO TEAM
Wygrana walkowerem
RAMON RIBEIRO TFT
Male Gi Open / Black / Master 1 / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Gabriel Ramos
CAIO GREGORIO TEAM
Wygrana walkowerem
Fernando Santiago Gracie Barra
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
2-68
Gotowy
Gabriel Lima
CASSAO TEAM
Luan Lima Pslpb Cicero Costha Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male Gi Open / Black / Master 1 / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
Gotowy
Gustavo Alves
Gfteam
Rodrigo Clotilde GA Fight Wygrana walkowerem
Male Gi Open / Black / Master 1 / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
Gotowy
Francisco Neto
Pslpb Cicero Costha
Lucas Ferreira GA Fight Wygrana walkowerem
Male / Master 2 / Black / 110KG
(Sunday)
4-60
Gotowy
Daniel Assis
GA Fight
Wygrana na punkty - 05:00
Leonardo Senatore Nova União International
Male / Master 2 / Purple / 69KG
(Sunday)
1-94
Gotowy
Romulo Souza
sapo team
Wygrana na punkty - 05:00
Vinicius Lucas Ja Jiu Jitsu