Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Master 2 / Purple / 69KG
(Sunday)
1-100
Gotowy
Romulo Souza
sapo team
Wygrana na punkty - 05:00
MARCELO ROCHA Game Fight
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
4-74
Gotowy
Thiago Pacheco
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Alan Pacce ATOS
Male Gi Open / Black / Master 1 / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-63
Gotowy
Bernardo Lopes
Gracie Barra
Lucas Ferreira GA Fight Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Purple / 85KG
(Sunday)
5-76
Gotowy
Leonardo Pratti
Vinicius Prudêncio JJ
Filipe Abouid Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Female Gi Open / Brown/Black / Adult / 90KG
(Sunday)
2-77
Gotowy
Mariana Rolszt
Game Fight
Dayana Almeida GA Fight Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Purple / 77KG
(Sunday)
1-101
Gotowy
Eduardo Abraao
tokugawa brasl
Jose Neto Checkmat International Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3 (TV)-66
Gotowy
MARLON SOUZA
CLUB CONDOR
Paulo Almeida Simetria fight Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Male / Master 1 / Purple / 77KG
(Sunday)
5-72
Gotowy
Breno Nascimento
Agnaldo Goes
Deivid Barcelar Gracie Barra Bh Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Black / 110KG
(Sunday)
4-62
Gotowy
Daniel Assis
GA Fight
Wygrana na punkty - 05:00
ANDRE BARREIRA Nova União International
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3 (TV)-67
Gotowy
Rafael Rodrigues
STRIKER JIU JITSU
Robson Junior Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Female Gi Open / Brown/Black / Adult / 90KG
(Sunday)
2-76
Gotowy
Josiane Pimenta
ATOS
JOANA SANTANA Lg System Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Purple / 85KG
(Sunday)
1-103
Gotowy
Juliano Queiroz
Agnaldo Goes
Evangelos Sakulis ATOS Wygrana walkowerem
Male / Master 2 / Purple / 77KG
(Sunday)
1-102
Gotowy
Leonardo Oliveira
Projeto Vencedores Em Cristo Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Adao Junior LEAO DOURADO
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-70
Gotowy
Fellipe Pessoa
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Marcos Vinicius GA Fight
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
2-74
Gotowy
Ronniel Oliveira
CASSAO TEAM
Wilson Branco Nova União International Wygrana walkowerem
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Lucas Barreto
STRIKER JIU JITSU
Wygrana walkowerem
Alan Barcelos Gfteam
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Geovani Carvalho
Andrade Brazilian Jiu Jitsu
Otacio Ferreira team alexandre xuxa Wygrana walkowerem
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Lucas Barreto
STRIKER JIU JITSU
Wygrana walkowerem
Jesse Araujo Game Fight
Male / Master 1 / Purple / 85KG
(Sunday)
5-77
Gotowy
LUIZ MILLER
Agnaldo Goes
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Gfteam
Male / Master 2 / Purple / 85KG
(Sunday)
1-105
Gotowy
Evangelos Sakulis
ATOS
Davi Lourenco Team Balloutta Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Purple / 69KG
(Sunday)
5-71
Gotowy
Tiago Nascimento
Eudes Team
Wygrana walkowerem
Lucas MacHado ATOS
Female Gi Open / Blue/Purple / Adult / 90KG
(Sunday)
2-78
Gotowy
Paloma Moratti
Agnaldo Goes
Eduarda Goncalves maguila jj team Wygrana walkowerem
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3 (TV)-68
Gotowy
Otacio Ferreira
team alexandre xuxa
RENNAN QUINTANILHA Nova União International Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Female Gi Open / Blue/Purple / Adult / 90KG
(Sunday)
2-80
Gotowy
Alyssandra Ramos
NETO FIGHT TEAM
JAINE FRAGOSO Ja Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male / Master 1 / Blue / 85KG
(Sunday)
4-77
Gotowy
Emmerson Santana
GA Fight
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Kleber Silva GA Fight
Male / Master 1 / Purple / 77KG
(Sunday)
5-73
Gotowy
Sergio Brito
CAIO TERRA ASSOCIATION
EDERSON JUNIOR pro fight Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Male / Master 2 / Purple / 85KG
(Sunday)
1-104
Gotowy
Handerson Silva
ATOS
Alexandre Araujo Team Balloutta Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Purple / 69KG
(Sunday)
5-74
Gotowy
Rafael Salles
Gracie Barra
Tiago Nascimento Eudes Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Male / Master 1 / Blue / 69KG
(Sunday)
4-73
Gotowy
Thiago Barbosa
ATOS
Wladimir Porto Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi Open / Blue/Purple / Adult / 90KG
(Sunday)
2-81
Gotowy
Paola Teodoro
RIO BJJ
Amanda Ribeiro Fernando Boi Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)-71
Gotowy
Guilherme Paixao
CAIO TERRA ASSOCIATION
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Josiel Silva Arvellos Team Fighters
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Jesse Araujo
Game Fight
Otacio Ferreira team alexandre xuxa Wygrana walkowerem