Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
4-21
Gotowy
Franck Martin
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 06:00
Jakov Jovic Checkmat International
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Saturday 18th May)
1-31
Gotowy
Dominik Zivaljic
Nova União International
Wygrana na punkty - 06:00
Milan Mihajlov Redzovic Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
2-20
Gotowy
MARKO MARTINEC
Mladost BD
Ivan Matesic Checkmat International Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
3-20
Gotowy
Tin Vuksan
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Fuad Saracevic Redzovic Jiu-Jitsu
Male Gi / Brown / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
4-22
Gotowy
Gabriel Caramori
JSBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Luka Lanscak Mladost BD
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
1-34
Gotowy
Davor Pjero Mladinic
Checkmat International
Alan Jakopec Lotus Club Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Female Gi / Purple / Adult / 62KG
(Saturday 18th May)
3-21
Gotowy
Jozefina Tisca
Paraestra UK
Maja Povsnar Mladost BD Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:37
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
2-19
Gotowy
Antoni Tomic
Stallion Gym Stuttgart
Domagoj Matkovic Mirkovic Bjj / UNION Europe Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
1-35
Gotowy
Marino Brnardic
Checkmat International
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Matej Tomic Stallion Gym Stuttgart
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
4-25
Gotowy
Jakov Ivic
Mladost BD
Alen Kontrec Mladost BD Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
3-22
Gotowy
Milan Runjic
Mill Hill BJJ
Alen Ramic Gracie Barra Ljubljana Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
2-23
Gotowy
Dujam Sablic
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Domen Drnovsek Gracie Barra Ljubljana Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Saturday 18th May)
1-32
Gotowy
Hrvoje Vukelic
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Milan Mihajlov Redzovic Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
2-24
Gotowy
Sime Morovic
JJK Arrow
Wygrana na punkty - 05:00
Boris Lukic Mladost BD
Male Gi / Brown / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
4-23
Gotowy
Jakov Jovic
Checkmat International
Luka Lanscak Mladost BD Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
3-23
Gotowy
Jure Kulisic
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Wygrana na punkty - 06:00
Piotr Krygier Zlomiarz Team Gdansk
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
1-36
Gotowy
Alan Jakopec
Lotus Club Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Bosko Vuko BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Saturday 18th May)
1-33
Gotowy
Josip Sumandl
Mladost BD
Dominik Zivaljic Nova União International Wygrana na punkty - 06:00
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday 18th May)
4-26
Gotowy
Karla Vujicic
Rio Grappling Club Croatia
Sanja Terzic Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
2-21
Gotowy
Antoni Tomic
Stallion Gym Stuttgart
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
MARKO MARTINEC Mladost BD
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Saturday 18th May)
3-26
Gotowy
Misel Sopar
Mladost BD
Renato De Carvalho Dorta JSBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
2-25
Gotowy
Endrit Colaku
Wygrana na punkty
Aldin Bajric Gracie Barra Ljubljana
Male Gi / Blue / Master 2 / 110KG
(Saturday 18th May)
4-27
Gotowy
Zoran Sencar
Gracie Barra Ljubljana
Wygrana na punkty - 05:00
Vasile Lucian Poleac Checkmat International
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
1-37
Gotowy
Marino Brnardic
Checkmat International
Antonio Klaric Roger Gracie Academy Croatia Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
3-24
Gotowy
Milan Runjic
Mill Hill BJJ
Piotr Krygier Zlomiarz Team Gdansk Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Saturday 18th May)
3-27
Gotowy
Bruno Ferreira Lage Leite
Mladost BD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:53
Misel Sopar Mladost BD
Male Gi / Brown / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
4-24
Gotowy
Franck Martin
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 06:00
Gabriel Caramori JSBJJ
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Saturday 18th May)
1-40
Gotowy
Milos Blagojevic
Zr Team Association
Maximilian Munteanu Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
2-22
Gotowy
Domagoj Matkovic
Mirkovic Bjj / UNION Europe
Ivan Matesic Checkmat International Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
1-38
Gotowy
Bosko Vuko
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Wygrana na punkty - 05:00
Marino Brnardic Checkmat International
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday 18th May)
3-29
Gotowy
Luka Pancic
Mladost BD
Wygrana na punkty - 05:00
Valentin Descamp Deo Jiu Jitsu / Cdk Team
Male Gi / Blue / Master 2 / 110KG
(Saturday 18th May)
4-28
Gotowy
DARIO DERDA
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Vasile Lucian Poleac Checkmat International