Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 42KG
(Sunday)
1-5
Gotowy
Fellipe Aureliano
COWBOY JIU-JITSU
Miguel Costa Zenith Bjj Wygrana na punkty - 02:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
5-8
Gotowy
Lucas Oliveira
COWBOY JIU-JITSU
Jocleiton Viana Zenith Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
6-4
Gotowy
Igor Nogueira
Wygrana na punkty - 05:00
Jakson Oliveira NS Brotherhood
Girls Gi / Infant / Grey / 40KG
(Sunday)
2-2
Gotowy
Sophia Silva
COWBOY JIU-JITSU
Tafnes Lins COWBOY JIU-JITSU Wygrana na punkty - 03:00
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
5-3
Gotowy
Allan Santos
Zenith Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Geovane Mariano NS Brotherhood
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 27KG
(Sunday)
1-3
Gotowy
Christian Oliveira
Aamep
Wygrana na punkty - 02:00
Felipe Rocha Aamep
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Sunday)
Gotowy
Guilherme Milan
Zenith Bjj
Wygrana walkowerem
Marcos Salvadori Gfteam
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Sunday)
Gotowy
Marcos Salvadori
Gfteam
LUIZ POMBO COLISEUM TEAM Wygrana walkowerem
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 50KG
(Sunday)
1-6
Gotowy
Kauan Santos
COWBOY JIU-JITSU
Jose Silva Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
6-6
Gotowy
Augusto Silva
COLISEUM TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Josue Knak Jarutasbjjhmjj
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 50KG
(Sunday)
1-8
Gotowy
Gabriel Naves
Rocha Jiu Jitsu
Nicollas Alves Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Sunday)
3-2
Gotowy
Guilherme Milan
Zenith Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
Celio Melo Chang
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
5-4
Gotowy
Ruan Silva
COWBOY JIU-JITSU
Divino Borges COWBOY JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 27KG
(Sunday)
1-4
Gotowy
Paulo Melo
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Christian Oliveira Aamep
Male / Adult / Brown / 69KG
(Sunday)
4-5
Gotowy
Joao Munhoz
Mato Grosso
Jairo Andrade Zenith Bjj Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:47
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 50KG
(Sunday)
1-7
Gotowy
Jose Silva
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Luan Santos Gracie Barra
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
6-3
Gotowy
Jomar Junior
Zenith Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Daniel Serna ATOS
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
5-9
Gotowy
Allan Silva
Zenith Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Jose Junior Nizio Negao Jiu Jitsu
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Sunday)
3-6
Gotowy
Robson Vieira
Gil De Oliveira Team
Cristiano Barroso NS Brotherhood Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 38KG
(Sunday)
1-11
Gotowy
Marcos Marino
COWBOY JIU-JITSU
Marko Ribeiro Zenith Bjj Wygrana na punkty - 02:00
Male / Adult / Brown / 94KG
(Sunday)
4-3
Gotowy
Christian Alves
RYAN GRACIE TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Antonio Castro Zenith Bjj
Girls Gi / Infant / Yellow / 32KG
(Sunday)
2-6
Gotowy
Ana Santos
Zenith Bjj
Aghata Salte Chiquinho Bjj Wygrana na punkty - 03:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
5-5
Gotowy
TALLES DIAS
COWBOY JIU-JITSU
Mayke Paulo Tsunami Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 50KG
(Sunday)
1-9
Gotowy
Luan Santos
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 02:00
Gabriel Naves Rocha Jiu Jitsu
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
6-8
Gotowy
Igor Nogueira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Pablo Santana Gil De Oliveira Team
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 38KG
(Sunday)
1-12
Gotowy
Joao Pereira
Zenith Bjj
Joao Silva Rocha Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / Infant / White Grey / 48KG
(Sunday)
2-4
Gotowy
Ana Oliveira
Zenith Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Myrella Silva Gracie Barra
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
5-7
Gotowy
Diego Santis
Zenith Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Lucas Amaro Detonando
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Sunday)
1-15
Gotowy
Calebe Alcantara
Aamep
Lucas Morais Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
6-9
Gotowy
Augusto Silva
COLISEUM TEAM
Lucas Duarte Ronnie Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 50KG
(Sunday)
1-10
Gotowy
Jose Silva
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Nicollas Alves Gfteam
Male / Master 1 / Black / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Luis Almeida
Zenith Bjj
Wygrana walkowerem
RENAN EUBANK Five Rounds