Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Adult / White / 94KG
(Sunday)
6-66
Gotowy
Kennedy Oliveira
Pinheiros Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Maykon Roque Atitude Jiu Jitsu
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Sunday)
1-116
Gotowy
Marcos Souza
Associacao Extremo Norte
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Luiz Santos Elvys/osvaldo Alves
Boys Gi / Teen / Orange Green / 72KG
(Sunday)
2-97
Gotowy
Victor Santos
Equipe 7
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Stenio Silva ASSOCIACAO MONTEIRO
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Sunday)
1-112
Gotowy
Matheus Rego
Whitehouse
Alessandro Botelho Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Male / Master 2 / Brown / 120KG
(Sunday)
4-73
Gotowy
Daniel Machado
ASSOCIACAO MONTEIRO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Neturiano Santos Chiquinho Top Team
Male / Master 2 / Black / 69KG
(Sunday)
7-72
Gotowy
Nick Cruz
ASSOCIACAO MONTEIRO
Wygrana walkowerem
Max Queiroz ASSOCIACAO MONTEIRO
Girls Gi / Junior / Yellow / 52KG
(Sunday)
2-107
Gotowy
Rafaela Barbosa
ASSOCIACAO MONTEIRO
Carla Lima Orley Lobato Wygrana na punkty - 03:00
Male / Master 2 / Black / 120KG
(Sunday)
3-76
Gotowy
Michell Pereira
ASSOCIACAO MONTEIRO
David Noronha Nova União International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
7-84
Gotowy
Fernanda Melo
Alliance
Wygrana na punkty - 05:00
Giovanna Xavier Lucivam Araujo Jiu-jitsu
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
5-58
Gotowy
Thiago MacEdo
Manaus
Wygrana na punkty - 06:00
Marcelo Peixoto Roraima Top Team
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Sunday)
1-118
Gotowy
Guilherme Sousa
Nova União International
Dan Lima Whitehouse Wygrana na punkty - 04:00
Female / Adult / White / 95KG
(Sunday)
6-69
Gotowy
Adanise Silva
Ctjj
Geovanna Silva Denis Wester Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:57
Female Gi Open / Blue/Purple / Adult / 95KG
(Sunday)
4-77
Gotowy
Andressa Graziela
Zenith Bjj
Wygrana na punkty - 06:00
Ismaele Moura Clube Pina
Girls Gi / Teen / Orange Green / 52KG
(Sunday)
2-99
Gotowy
Geovana Pereira
DAILSON PINHEIRO DE JJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jully Rosario Equipe 7
Male / Master 2 / Purple / 94KG
(Sunday)
3-80
Gotowy
Rochester Silva
ASSOCIACAO MONTEIRO
Wygrana na punkty - 05:00
Charle Batista Ct Zion Brazilian Jiu-jitsu
Juvenile male / Juvenile / Blue / 50KG
(Sunday)
1-107
Gotowy
Matheus Silva
Gfteam
Julio Neto CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU Wygrana na punkty - 04:00
Female Gi Open / Blue/Purple / Adult / 95KG
(Sunday)
4-79
Gotowy
Yana Gadelha
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:32
Brenda Sarquis Braga Neto
Male / Master 2 / Blue / 85KG
(Sunday)
5-64
Gotowy
Thiago Souza
Atitude Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Jucinei Barbosa ASSOCIACAO MONTEIRO
Male / Master 3 / Black / 69KG
(Sunday)
7-74
Gotowy
Francisco Pereira
Chiquinho Top Team
Alexandro Lima Whitehouse Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Boys Gi / Junior / Orange Green / 50KG
(Sunday)
2-106
Gotowy
Fredson Andrade
Whitehouse
Wygrane przez Poddanie (submission)
Kaua Santos EQUIPE FELIPE VIDAL
Boys Gi / Junior / Yellow / 41KG
(Sunday)
2-94
Gotowy
Vagner Silva
Kimura
Ruan Braga Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / Teen / Orange Green / 72KG
(Sunday)
2-96
Gotowy
Pedro Brasil
Gracie Humaita
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Ryan Conceicao Ctjj
Male / Adult / White / 77KG
(Sunday)
7-78
Gotowy
Neirival Junior
ASSOCIACAO MONTEIRO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Vitor Pinhais Alliance
Male / Master 3 / Black / 77KG
(Sunday)
3-78
Gotowy
Gilciney Valente
DAILSON PINHEIRO DE JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Judson Lima ASSOCIACAO MONTEIRO
Girls Gi / Teen / Orange Green / 63KG
(Sunday)
2-101
Gotowy
Julia Lima
DAILSON PINHEIRO DE JJ
Fernanda Martins Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Sunday)
1-111
Gotowy
Renilson Neto
CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU
Joao Arauo Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Male / Adult / White / 94KG
(Sunday)
6-67
Gotowy
Mauricio Rattes
ASSOCIACAO MONTEIRO
Maykon Roque Atitude Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Male / Master 2 / Brown / 77KG
(Sunday)
7-77
Gotowy
Chardison Amancio
DAILSON PINHEIRO DE JJ
Ney Junior Anibal Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Female Gi Open / Blue/Purple / Adult / 95KG
(Sunday)
4-80
Gotowy
Debora Alves
Nova União International
Wygrana na punkty - 06:00
Suellen Marques ASSOCIACAO MONTEIRO
Male / Master 3 / Black / 94KG
(Sunday)
7-73
Gotowy
Aldemario Junior
ASSOCIACAO MONTEIRO
Dorival Jacome ASSOCIACAO MONTEIRO Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Brown / 77KG
(Sunday)
7-79
Gotowy
Chardison Amancio
DAILSON PINHEIRO DE JJ
Erver Porra Anibal Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Sunday)
1-113
Gotowy
Herbert Silva
Chiquinho Top Team
Wygrana na punkty - 01:35
Daniel Oliveira Manfight