Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Teen / Orange Green / 68KG
(Sunday)
2-100
Gotowy
Nathaly Goncalves
Marcio Soares Brazilian Jiu-jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Emanuelle Campos EQUIPE FELIPE VIDAL
Male / Master 3 / Black / 77KG
(Sunday)
3-79
Gotowy
Anderson Lobato
ASSOCIACAO MONTEIRO
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Belem CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
5-62
Gotowy
Joel Duarte
Clube Pina
Wygrane przez Poddanie (submission)
Lucas Haydem Gfteam
Male / Adult / White / 94KG
(Sunday)
6-68
Gotowy
Alessandro Mustafa
Clube Pina
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Kennedy Oliveira Pinheiros Jiu Jitsu
Male / Adult / White / 85KG
(Sunday)
1-121
Gotowy
JOCIONE JUNIOR
Brazilian AJ jiujitsu
Christopher Silva Clube Pina Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Male / Master 3 / Black / 69KG
(Sunday)
7-75
Gotowy
Artemes Farias
ASSOCIACAO MONTEIRO
Andre Alencar ASSOCIACAO MONTEIRO Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi Open / Blue/Purple / Adult / 95KG
(Sunday)
4-78
Gotowy
Adrianny Ilary
Carioca Team
Wygrana na punkty - 06:00
Hanna Carvalho NABIL JIUJITSU
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Sunday)
2-108
Gotowy
Rickson Santos
OMAR SALUM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Kaio Hunhape Checkmat International
Juvenile male / Juvenile / White / 73KG
(Sunday)
2-111
Gotowy
Pedro Gomes
Nova União International
Pablo Clementino DAILSON PINHEIRO DE JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Male / Master 2 / Purple / 85KG
(Sunday)
3-81
Gotowy
Moises Maia
ASSOCIACAO MONTEIRO
Wygrana na punkty - 05:00
Anastacio Pinho Ctjj
Juvenile female / Juvenile / White / 52KG
(Sunday)
6-72
Gotowy
Sarah Maia
KRATOS TOP TEAM
Julia Noronha Nova União International Wygrana na punkty - 04:00
Male / Master 2 / Blue / 77KG
(Sunday)
4-74
Gotowy
Rodrigo Mourao
ASSOCIACAO MONTEIRO
Wygrana walkowerem
Andre Paiva ASSOCIACAO MONTEIRO
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
7-85
Gotowy
Sabrina Costa
Kimura
Mayara Santos Ct Zion Brazilian Jiu-jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Blue / 77KG
(Sunday)
4-75
Gotowy
Aldair Miranda
Team Sidney Lima
Gladston Souza Ronnie Melo Jiu-jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Sunday)
1-114
Gotowy
Renilson Neto
CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU
Matheus Rego Whitehouse Wygrana walkowerem
Juvenile male / Juvenile / White / 60KG
(Sunday)
2-115
Gotowy
Wanderlon Reis
Checkmat International
Mateus MacEdo Kimura Wygrana na punkty - 04:00
Male / Adult / White / 85KG
(Sunday)
1-124
Gotowy
Leonardo Freitas
Gracie Barra
Eduardo Santos Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Sunday)
1-120
Gotowy
Marcos Souza
Associacao Extremo Norte
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:00
Dan Lima Whitehouse
Male / Adult / White / 56KG
(Sunday)
3-84
Gotowy
Deyvid Ramos
Lucivam Araujo Jiu-jitsu
Witalo Freitas Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Female / Adult / White / 49KG
(Sunday)
Gotowy
Eloane Mendonca
Nova União International
Adriana Silva Associacao Extremo Norte Wygrana walkowerem
Female / Adult / White / 49KG
(Sunday)
Gotowy
Taina Guedes
Nova União International
Wygrana walkowerem
Eloane Mendonca Nova União International
Female Gi Open / Blue/Purple / Adult / 95KG
(Sunday)
4-82
Gotowy
Cintia Batista
Brazilian Fight Jiu-jitsu
Sami Galvao Alliance Wygrana walkowerem
Girls Gi / Junior / Orange Green / 48KG
(Sunday)
2-105
Gotowy
Ramile Lavareda
Whitehouse
Wygrana na punkty - 03:00
Sthefany Calheiros DAILSON PINHEIRO DE JJ
Female Gi Open / Blue/Purple / Adult / 95KG
(Sunday)
4-81
Gotowy
Mayara Ribeiro
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Maria Santos NABIL JIUJITSU
Male / Master 2 / Brown / 77KG
(Sunday)
7-82
Gotowy
Ney Junior
Anibal Jiu Jitsu
Danivelton Souza Gfteam Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Female / Adult / White / 70KG
(Sunday)
5-66
Gotowy
Renata Silva
ASSOCIACAO MONTEIRO
Wygrana na punkty - 05:00
KETHELY ROCHA Ct Zion Brazilian Jiu-jitsu
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Sunday)
1-117
Gotowy
Joao Arauo
Gfteam
Alessandro Botelho Alliance Wygrana na punkty - 04:00
Female / Adult / White / 49KG
(Sunday)
6-71
Gotowy
Adriana Silva
Associacao Extremo Norte
Taina Guedes Nova União International Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Brown / 120KG
(Sunday)
4-76
Gotowy
Anderson Silva
Juarez Harles Brazilian JJ
Daniel Machado ASSOCIACAO MONTEIRO Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Male / Master 2 / Purple / 94KG
(Sunday)
3-85
Gotowy
Rochester Silva
ASSOCIACAO MONTEIRO
Airton Reis ASSOCIACAO MONTEIRO Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Girls Gi / Junior / Yellow / 52KG
(Sunday)
2-109
Gotowy
Rayellem Oliveira
Whitehouse
Rafaela Barbosa ASSOCIACAO MONTEIRO Wygrana na punkty - 03:00
Male / Master 2 / Purple / 94KG
(Sunday)
3-82
Gotowy
Charle Batista
Ct Zion Brazilian Jiu-jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jean Pinheiro Nova União International