Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
56
Gotowy
Unknown User
Checkmat International
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Gadam Ahmedov Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
44
Gotowy
Oleksandr Gorbik
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Daniil Zolotonos ATOS
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
54
Gotowy
Illia Krupa
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Unknown User Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
46
Gotowy
Dzmitry Rahavy
Yamasaki Academy
Igor Tenenyk Zr Team Association Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Yellow/Orange/Green / 67KG
(Day 1)
51
Gotowy
Alexander Kozyriatskyi
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
OLEH SKAKUN Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
54
Gotowy
Oleg Petrik
Intelligent Team Ukraine
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:47
Aleksey Skidanov Zr Team Association
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Day 1)
2-53
Gotowy
Oleksandr Tislichenco
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Igor Gryzlov Gracie Barra Birmingham
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Day 1)
54
Gotowy
Gonzalo Portugal
Prana Jiu-Jitsu
Unknown User Gracie Barra Birmingham Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Day 1)
1-64
Gotowy
Khushbakht Sotiboldiev
Wolfgang Heindel Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Zr Team Association
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
45
Gotowy
Oleksandr Gorbik
Checkmat International
Yaroslav Deren Wolfgang Heindel Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
57
Gotowy
Artem Veklich
Checkmat International
Vadim Kovalchuk Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
55
Gotowy
Oleksandr Yarmak
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Checkmat International
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
2-57
Gotowy
Artem Kashuk
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Wygrana na punkty - 05:00
Serhii Novosel Checkmat International
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
55
Gotowy
Daniil Vitenko
Zr Team Association
Gleb Alexeev Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:16
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-68
Gotowy
Unknown User
Copacabana Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
Sergey Golovchenko Fight Sports
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
Checkmat International
Arthur Zlidenniy ATOS Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
58
Gotowy
Artem Shkonda
Fight Sports
Wygrana na punkty - 05:00
OLEG ISKRA Zr Team Association
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
3-70
Gotowy
Roman Orolohopulo
Zr Team Association
Stas Podbutsky Gracie Barra Birmingham Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Teen / Yellow/Orange/Green / 67KG
(Day 1)
52
Gotowy
Vazha Akulov
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Alexander Kozyriatskyi Zr Team Association
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
56
Gotowy
Dmytro Gusak
BJJODESA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Evhen Bubnov Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
2-58
Gotowy
Igor Titov
Intelligent Team Ukraine
Oleksandr Nikolaiev Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
56
Gotowy
Denys Perov
Zr Team Association
Volodymyr Kurbatov Intelligent Team Ukraine Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:39
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-69
Gotowy
Roman Furhalets
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Wygrana na punkty - 05:00
Oleksii Kutovyi
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
59
Gotowy
Vitaliy Nesterenko
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
YAROSLAV ZHOLOBCHUK ATOS
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
57
Gotowy
Andrey Klavdienko
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Shulga Checkmat International
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
3-69
Gotowy
Arthur Zlidenniy
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Oleg Matijco Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
2-61
Gotowy
Kosta Tavluj
Checkmat International
Samarin Danil Intelligent Team Ukraine Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
57
Gotowy
Dmitry Sinenko
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Khivrych Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
1-72
Gotowy
Roman Konoval
Checkmat International
Dariush Afzai Gracie Barra Birmingham Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Day 1)
55
Gotowy
Lukas Kryzius
A-Force BJJ International
Gonzalo Portugal Prana Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
47
Gotowy
Oleksandr Gorbik
Checkmat International
Dzmitry Rahavy Yamasaki Academy Wygrana na punkty - 02:57
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
60
Gotowy
Yevhenii Zasukha
Checkmat International
Wygrana na punkty - 01:10
Roman Lukaviy Zr Team Association