Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi OPEN / Purple / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
109
Gotowy
Ilez Khashagulgov
BERKUT Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Ivan Beliankin Strela Team
Male Gi OPEN / Blue / Master 1 / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
110
Gotowy
Arsena Tuzbaya
ALEX TEAM BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Vladimir Mironov
Female Gi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-95KG)
(Day 1)
3-111
Gotowy
Polina Titarenko
A-Force BJJ International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Tunzala Imanly Karabakh BJJ Academy
Male Gi OPEN / Blue / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
1-116
Gotowy
Gennadii Nizamov
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:02
Evgenij Velugo Strela Team
Male NoGi OPEN / Purple / Master 1 / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
2-110
Gotowy
Aleksandr Buyakas
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Wygrana walkowerem
Maxim Matushkin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male NoGi OPEN / Purple / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
112
Gotowy
Alexei Litovchenko
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Boris Komlik Strela Team
Male NoGi OPEN / Blue / Master 1 / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
2-108
Gotowy
Maksim Filatov
Checkmat International
Aleksandr Starkov Universal Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi OPEN / Purple / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
1-117
Gotowy
Magamed-Saliakh Iusupov
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Gevorg Arutyunyan Zr Team Association
Male NoGi OPEN / Purple / Master 1 / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
3-115
Gotowy
Vadim Lastikov
Gracie Barra Hamburg
Wygrana na punkty - 05:00
Ruslan Krylov LION ACADEMY
Male NoGi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
113
Gotowy
Imam Ibragimov
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 05:00
Ruslan Gambarov Marcelo Garcia Jiu-Jitsu
Male Gi OPEN / Purple / Master 1 / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
2-104
Gotowy
Evgeny Tarakanov
A-Force BJJ International
Wygrana walkowerem
Maxim Matushkin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi OPEN / Purple / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
1-120
Gotowy
Eduard Dimura
Zr Team Association
Musa Gazalapov Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-95KG)
(Day 1)
3-114
Gotowy
Liubov Lastikova
Polina Titarenko A-Force BJJ International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Male NoGi OPEN / Blue / Master 1 / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
2-105
Gotowy
Alexander Popandopulo
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Khoren Gasparyan ALEX TEAM BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Male NoGi OPEN / Purple / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
114
Gotowy
Ivan Beliankin
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Boris Komlik Strela Team
Male NoGi OPEN / Blue / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
3-116
Gotowy
IMRAN RADGHABOV
Top Team Fight Club
Gennadii Nizamov Strela Team Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:29
Male NoGi OPEN / Purple / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
116
Gotowy
Ilez Khashagulgov
BERKUT Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Alexei Litovchenko Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Male NoGi OPEN / Blue / Master 1 / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
2-111
Gotowy
Khoren Gasparyan
ALEX TEAM BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Aleksandr Starkov Universal Jiu Jitsu
Male NoGi OPEN / Purple / Master 1 / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
3-113
Gotowy
Iurii Ermakov
Zr Team Association
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:16
Evgeny Kulikov LION ACADEMY
Male NoGi OPEN / Blue / Master 1 / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
2-109
Gotowy
Alexander Popandopulo
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Maksim Filatov Checkmat International
Male Gi OPEN / Purple / Adult / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
111
Gotowy
Ramazan Shihshabekov
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Roman Tarkil Strela Team
Male NoGi OPEN / Blue / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
3-118
Gotowy
Evgenij Velugo
Strela Team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
IMRAN RADGHABOV Top Team Fight Club
Male NoGi OPEN / Purple / Master 1 / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
3-117
Gotowy
Evgeny Kulikov
LION ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Ruslan Krylov LION ACADEMY
Female NoGi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-95KG)
(Day 1)
1-119
Gotowy
Polina Titarenko
A-Force BJJ International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Tunzala Imanly Karabakh BJJ Academy
Male NoGi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
115
Gotowy
Ignatiy Bufeev
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Wygrana na punkty - 05:00
Ruslan Gambarov Marcelo Garcia Jiu-Jitsu
Male NoGi / Purple / Master 2 / 85KG
(Day 1)
1-113
Gotowy
Abdulkhamid Magomedov
Team Abubakarova
Wygrane przez Poddanie (submission)
Iurii Ermakov Zr Team Association
Male NoGi / Purple / Master 2 / 85KG
(Day 1)
1-115
Gotowy
Oleg Mochalov
Gracie Barra Hamburg
Iurii Ermakov Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission)
Male NoGi / Purple / Master 2 / 85KG
(Day 1)
1-118
Gotowy
Abdulkhamid Magomedov
Team Abubakarova
Wygrane przez Poddanie (submission)
Iurii Ermakov Zr Team Association
Male NoGi OPEN / Purple / Master 1 / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
3-119
Gotowy
Iurii Ermakov
Zr Team Association
Vadim Lastikov Gracie Barra Hamburg Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi OPEN / Blue / Adult / Lightweight (-77KG)
(Day 1)
3-120
Gotowy
Gennadii Nizamov
Strela Team
Evgenij Velugo Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Male NoGi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
117
Gotowy
Imam Ibragimov
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Ignatiy Bufeev Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Male NoGi OPEN / Black / Adult / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
3-112
Gotowy
Arsen Shapiev
Gfteam
Ramiz Yakhiyaev Top Team Fight Club Wygrana walkowerem