Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Infant / Grey / 62KG
(Day 1)
3-23
Gotowy
Timur Mamedov
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 02:00
Kirill Berezenchuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
2-23
Gotowy
Bogdan Zolin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Eldar Aliev Checkmat International
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
26
Gotowy
Murad Kurbanov
Pridebjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Daniil Nazarov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Infant / Yellow / 42KG
(Day 1)
2-26
Gotowy
Andrew Mityashin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Otto Blium LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Infant / Grey / 62KG
(Day 1)
3-24
Gotowy
Ilya Bezborodov
Bodao team
Wygrana na punkty - 02:00
Egor Rogachev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Junior / Yellow - Orange/Green / 50KG
(Day 1)
1-27
Gotowy
Danil Kolomytsev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Shamil Guseynov Pridebjj Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
21
Gotowy
Artem Skovorodin
AF Academy
Nabi Magomedov Bbjja Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / Junior / Yellow / 52KG
(Day 1)
1-29
Gotowy
Enzena Urazalieva
Checkmat International
Ana Brkic LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-15
Gotowy
Halid Ramazanov
Bbjja
Wygrana na punkty - 02:00
Stanislav Dbar Supernova BJJ Academy
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
1-30
Gotowy
Daniil Osipov
Gfteam
Maksim Kurzhonkov Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
24
Gotowy
Aleksandr Sterlaev
Strela Team
Nikolay Kostyukov Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Boys Gi / Junior / White / 55KG
(Day 1)
2-28
Gotowy
Ilya Loktaev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Unknown User Kasirin Supernova BJJ Academy
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
27
Gotowy
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Daniil Nazarov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Junior / White / 66KG
(Day 1)
2-29
Gotowy
Stefan Lukashov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kadysulejman Razakov Top Team Fight Club
Boys Gi / Infant / Grey / 30KG
(Day 1)
3-22
Gotowy
Platon Golovanov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Ramzan Yusupov Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Boys Gi / Junior / Yellow - Orange/Green / 50KG
(Day 1)
1-28
Gotowy
Shamil Guseynov
Pridebjj
Wygrana na punkty - 03:00
Tikhon Matsuganov Senna Fight Academy
Boys Gi / Infant / Yellow / 42KG
(Day 1)
2-27
Gotowy
Kirill Tsygankov
Sapsan Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Otto Blium LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Infant / Yellow - Orange / 38KG
(Day 1)
29
Gotowy
Ruslan Bordachev
ALEX TEAM BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Roman Latyuk BERKUT Jiu-Jitsu
Boys Gi / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
2-30
Gotowy
Gabib Khidriev
Gfteam
Unknown User Pridebjj Wygrana na punkty - 02:11
Boys Gi / Infant / Grey / 62KG
(Day 1)
3-25
Gotowy
Kirill Berezenchuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Egor Rogachev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
1-32
Gotowy
Denis Sheluhanov
Gfteam
Wygrana na punkty - 03:00
Daniil Denisenko Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Boys Gi / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
2-32
Gotowy
Aleksandr Serbinov
Abdula Guseynov Pridebjj Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
25
Gotowy
Grigory Brezhnev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Zakhar Gusev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
1-31
Gotowy
Maksim Kurzhonkov
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
German Demichev ALEX TEAM BJJ
Boys Gi / Infant / Grey / 30KG
(Day 1)
3-21
Gotowy
Kirill Gordeev
Checkmat International
Matvey Nazarov Gfteam Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
2-31
Gotowy
Unknown User
Pridebjj
Semeon Grati Checkmat International Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Junior / Grey / 37KG
(Day 1)
30
Gotowy
Pavel Gorelov
Strela Team
Wygrana na punkty - 03:00
Ismail Asurbekov Pridebjj
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Day 1)
1-35
Gotowy
Maksim Kuzin
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Magomed-Amin Ganizhev KAYLAS TEAM
Boys Gi / Infant / Grey / 62KG
(Day 1)
3-26
Gotowy
Timur Mamedov
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 02:14
Ilya Bezborodov Bodao team
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
31
Gotowy
Gasan Shapiev
Gfteam
Mark Gavrikov Strela Team Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:00
Boys Gi / Teen / White - Grey / 46KG
(Day 1)
2-35
Gotowy
Platon Epifanov
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Viacheslav Ermakov Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 38KG
(Day 1)
3-17
Gotowy
ARTEM GOLOVATIY
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 02:00
Artemiy Egorov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ