Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Infant / White / 42KG
(Day 1)
-424
Gotowy
Tamerlan Aidemirow
Agate team
Igor Zuravlev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
-528
Gotowy
Arseniy Seregin
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Kirill Folc LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Day 1)
1-28
Gotowy
Andrej Kozlov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Ismail Asurbekov Pridebjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Day 1)
1-29
Gotowy
Ruslan Galin
Moscow Hero School
Magomedgadzi Gadziev Pridebjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
-531
Gotowy
Timur Zaripov
Moscow Hero School
Egor Ignatov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
3-33
Gotowy
Maksim Kurzhonkov
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Daniil Nikitin Gfteam
Boys Gi / Infant / Grey / 50KG
(Day 1)
-427
Gotowy
Kirill Syurin
LION ACADEMY
Valerii Sukhorukov LION ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Day 1)
1-30
Gotowy
Ismail Asurbekov
Pridebjj
Aliskerov Salburz Agate team Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
-529
Gotowy
Daniil Smirnov
LION ACADEMY
Arseniy Seregin Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 24KG
(Day 1)
Gotowy
Stepan Sednev
Supernova BJJ Academy
Wygrana walkowerem
Andrey Pustovalov Strela Team
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
3-35
Gotowy
Denis Sheluhanov
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Karen Surinov Gymnasium Team
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Day 1)
2-26
Gotowy
Mstislav Molkov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Ivan Bologov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Infant / White - Yellow / 48KG
(Day 1)
-428
Gotowy
Ekaterina Kurzhonkova
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Ekaterina Alimtseva Gfteam
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Day 1)
1-31
Gotowy
Andrej Folc
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Magomedgadzi Gadziev Pridebjj
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
-532
Gotowy
Ivan Kosinov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Alexander Sizykh Gymnasium Team
Boys Gi / Infant / White / 42KG
(Day 1)
-425
Gotowy
Alexandr Mikhaylov
Checkmat International
Wygrana na punkty - 03:00
Suleiman Gadjikurbanov Agate team
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Day 1)
3-39
Gotowy
Stanislav Kuznets
LION ACADEMY
Azamat Aligadziev Agate team Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Infant / Grey / 27KG
(Day 1)
2-29
Gotowy
Matvej Rodicev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Namik Ismailov Frota Academy
Boys Gi / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
1-34
Gotowy
Ilya Volovik
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Nabi Isaev Bbjja
Boys Gi / Junior / Grey / 37KG
(Day 1)
-429
Gotowy
Matvej Novozhilov
LION ACADEMY
Leonid Shakkum Gymnasium Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
-533
Gotowy
Egor Ignatov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Yaroslav Shibarov Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Day 1)
1-32
Gotowy
Ismail Asurbekov
Pridebjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Magomedgadzi Gadziev Pridebjj
Girls Gi / Junior / Orange/Green / 52KG
(Day 1)
3-31
Gotowy
Anna Rozenberg
Gymnasium Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Alice Kunyaeva Supernova BJJ Academy
Boys Gi / Infant / White / 24KG
(Day 1)
2-22
Gotowy
Egor Karpenko
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Stepan Sednev Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Junior / Grey / 37KG
(Day 1)
-430
Gotowy
Zakhar Gusev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Eldar Aliev Checkmat International Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
-530
Gotowy
Dalgat Kamalutdinov
Pridebjj
Wygrana na punkty - 03:00
Kirill Folc LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 66KG
(Day 1)
1-35
Gotowy
Marsel Dager
Gfteam
Wygrana na punkty - 03:00
Arman Babayan Gfteam
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
3-36
Gotowy
Maksim Kurzhonkov
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Stepan Seleznev Gymnasium Team
Girls Gi / Junior / Yellow / 40KG
(Day 1)
-433
Gotowy
Maria Franchuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Evgenia Kireeva Gymnasium Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
-534
Gotowy
Arsenii Litvinov
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Ivan Kosinov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Day 1)
2-27
Gotowy
Aslan Saidov
Pridebjj
Wygrana na punkty - 03:00
Aleksandr Chernatiev BHJJ Russia
Boys Gi / Junior / Yellow / 37KG
(Day 1)
1-38
Gotowy
Damir Kalandarov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Daniil Kazankin Checkmat International