Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi Male / Blue / 66KG
(Day 1)
3-43
Gotowy
Mikhail Bukhman
Strela Team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:15
Tagir Ismailov Pridebjj
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 84KG
(Day 1)
-540
Gotowy
Eldar Abzaev
LION ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Vladislav Klancenkov Gfteam
Girls Gi / Junior / Yellow / 40KG
(Day 1)
-435
Gotowy
Evgenia Kireeva
Gymnasium Team
Wygrana na punkty - 03:00
Uliana Udalishcheva Ribeiro Jiu Jitsu
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Day 1)
3-41
Gotowy
Azamat Aligadziev
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Magomed Nalgiev Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Girls Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 57KG
(Day 1)
1-44
Gotowy
Sofya Ponomarenko
Phuket Top Team
Taisiia Eleshina LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Day 1)
2-35
Gotowy
Sergej Bykov
Checkmat International
Alihan Abdulgalimov Pridebjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Boys Gi / Teen / Grey - Yellow / 50KG
(Day 1)
-544
Gotowy
Viacheslav Ermakov
Zr Team Association
Peter Shlepov Gymnasium Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
-439
Gotowy
Zahar Brevnov
Checkmat International
Magomed Gadzhiev Pridebjj Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
3-37
Gotowy
Karen Surinov
Gymnasium Team
Stepan Seleznev Gymnasium Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Day 1)
1-47
Gotowy
Ilya Leonenko
Gracie Barra Birmingham
Wygrana na punkty - 04:00
Vladislav Dubovickij Gfteam
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
-440
Gotowy
Adam Adamov
Agate team
Saadulla Saipulaev Pridebjj Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:51
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-46
Gotowy
Ilas Aliev
Team Abubakarova
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Denis Nikitin Brasa (Felipe Costa)
Boys Gi / Junior / Grey - Yellow / 41KG
(Day 1)
2-39
Gotowy
Eldar Ertukhanov
Strela Team
Wygrana na punkty - 03:00
Maksim Bryksin Gymnasium Team
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 84KG
(Day 1)
-541
Gotowy
Mikhail Yanakov
Strela Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Eldar Abzaev LION ACADEMY
Boys Gi / Teen / Yellow / 56KG
(Day 1)
1-43
Gotowy
Shakhban Illaev
Pridebjj
Wygrana na punkty - 03:00
Tagir Kilsinbaev Flow
Juvenile Gi Male / Blue / 66KG
(Day 1)
3-44
Gotowy
Ruslan Bairov
ATOS
Mikhail Bukhman Strela Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 56KG
(Day 1)
2-44
Gotowy
Shamil Guseynov
Pridebjj
Khidriev Rabadan Agate team Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 57KG
(Day 1)
1-45
Gotowy
Diana Golubeva
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Sofya Ponomarenko Phuket Top Team
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
-441
Gotowy
Arthur Amirshadyan
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Mark Neverov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Boys Gi / Junior / Yellow / 55KG
(Day 1)
2-42
Gotowy
Ruslan Volchenko
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Mukhammad Boimurodov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-47
Gotowy
Aleksandr Dmitriev
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Oleg Vasilyev
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Day 1)
-443
Gotowy
Ilya Fedorov
LION ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Vladimir Nagorianskiy Alliance
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Day 1)
1-49
Gotowy
Mihail Burdug
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Pavel Gusev Frota Academy
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Day 1)
-445
Gotowy
Alexei Tcelikov
Gracie Barra Sevastopol
Valeriy Sokolyuk Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Junior / Grey - Yellow / 41KG
(Day 1)
2-40
Gotowy
Grigory Brezhnev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Abdula Guseynov Pridebjj Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / White - Grey / 42KG
(Day 1)
-543
Gotowy
Egor Abramesin
BHJJ Russia
Platon Epifanov Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Boys Gi / Teen / Grey - Yellow / 50KG
(Day 1)
-545
Gotowy
Gamid Magomedov
Pridebjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Abdulaev Ilyas Agate team
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-48
Gotowy
Iliya Sakaly
Strela Team
Ahmad Amirkhanov Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Day 1)
1-48
Gotowy
Ilya Leonenko
Gracie Barra Birmingham
Wygrana na punkty - 04:00
Nikita Poiarkov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Day 1)
-547
Gotowy
Nikita Artamonov
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Ruben Babayan Gfteam
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 56KG
(Day 1)
2-45
Gotowy
Egor Klimov
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Arsenii Ermakov Zr Team Association Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Grey - Yellow / 50KG
(Day 1)
Gotowy
Viacheslav Ermakov
Zr Team Association
Abdulaev Ilyas Agate team Wygrana walkowerem