Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
4-29
Gotowy
Evgenij Konik
Zr Team Association
Isa Hadziev Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 55KG
(Day 1)
1-28
Gotowy
Magomed-Emin Shaipov
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Maksym Hliantsev BLAKZ Team
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Day 1)
5-26
Gotowy
Semen Pankiv
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
IVAN ROMENSKYI Zr Team Association
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
2-31
Gotowy
Aleksandr Sychenko
Checkmat International
Wygrana na punkty - 03:00
Arsenii Dema Zr Team Association
Boys Gi / Infant / Yellow / 30KG
(Day 1)
7-29
Gotowy
Artem Vysotskykh
Southside Brazilian Jiu-Jitsu Europe
Makar Strizheus Yamasaki Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
8-29
Gotowy
Yehor Rybalkin
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Daniil Belozerov Yamasaki Academy
Boys Gi / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
4-30
Gotowy
Artem Matiukha
Zr Team Association
Maksim Chaban Southside Brazilian Jiu-Jitsu Europe Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Boys Gi / Junior / Grey / 41KG
(Day 1)
1-30
Gotowy
Bourhan Kushniruk
Pslpb Cicero Costha
Artem Anisimov Yamasaki Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
4-27
Gotowy
Nikita Kornienko
Wolfgang Heindel Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Ivan Donetskyi Zr Team Association
Boys Gi / Teen / Yellow / 62KG
(Day 1)
8-30
Gotowy
Alexander Vasiliev
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User Copacabana Fight Club
Girls Gi / Teen / White - Green / 57KG
(Day 1)
5-30
Gotowy
Anastasia Zubrytska
Zr Team Association
Aleksandra Malysh Wolfgang Heindel Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Boys Gi / Infant / Grey / 50KG
(Day 1)
6-24
Gotowy
Bohdan Yanishevskyi
Uabjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Igor Malisciy Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Day 1)
3-31
Gotowy
Danil Osypovych
Bjj Globetrotters
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Yehor Boiko Pslpb Cicero Costha
Girls Gi / Junior / Yellow - Orange/Green / 48KG
(Day 1)
7-27
Gotowy
Mariia Poltorak
Yamasaki Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Victoria Georgieva Zr Team Association
Boys Gi / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
3-32
Gotowy
Konstantin Zahgvozdkin
Southside Brazilian Jiu-Jitsu Europe
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Farhad Iskanderov Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Infant / Grey / 50KG
(Day 1)
6-25
Gotowy
Natan Nekoz
Wolfgang Heindel Academy
Bogdan Dorosenko Wolfgang Heindel Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Junior / Grey / 41KG
(Day 1)
1-31
Gotowy
Vladyslav Perebeinos
Gracie Barra Birmingham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Tymur Baryshnikov Yamasaki Academy
Boys Gi / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
4-31
Gotowy
Ilya Vasylyk
Yamasaki Academy
Dmytro Pokotylo Gracie Barra Birmingham Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
8-31
Gotowy
Rostyslav Drobotun
Wolfgang Heindel Academy
Stanislav Samrov Yamasaki Academy Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Male NoGi / White / 73KG
(Day 1)
5-32
Gotowy
Egor Mironov
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Sasha Sadykin Checkmat International
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
2-32
Gotowy
Adir Vilner
Checkmat International
Danil Zajcev Yamasaki Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 41KG
(Day 1)
2-33
Gotowy
Sergej Fedorenko
Checkmat International
Wygrana na punkty - 03:00
Borys Nastenko Zr Team Association
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Day 1)
3-33
Gotowy
Nazar Nazarenko
Bjj Globetrotters
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Unknown User Mintaev Checkmat International
Boys Gi / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-34
Gotowy
Eduard Bondurov
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Elijah Shishlyannikov Yamasaki Academy
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 37KG
(Day 1)
7-28
Gotowy
Arsenii Braslavskyi
Zr Team Association
Eldar Lutsuk Southside Brazilian Jiu-Jitsu Europe Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Juvenile Male NoGi / White / 73KG
(Day 1)
5-34
Gotowy
Vlad Gloviskiy
Intelligent Team Ukraine
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Evgenij Pabat Checkmat International
Boys Gi / Junior / Grey / 41KG
(Day 1)
1-32
Gotowy
Bourhan Kushniruk
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Tymur Baryshnikov Yamasaki Academy
Boys Gi / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
4-32
Gotowy
Vadym Rozhko
Zr Team Association
Isa Hadziev Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Boys Gi / Teen / Grey / 56KG
(Day 1)
3-34
Gotowy
Nikita Soloviov
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Roman Babai Zr Team Association
Girls Gi / Infant / Grey - Yellow / 32KG
(Day 1)
6-26
Gotowy
Zlata Klein
Bjj Globetrotters
Wygrane przez Poddanie (submission)
Kristina Mykhalochkina Zr Team Association
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
2-34
Gotowy
Aleksandr Sychenko
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Oleksii Lazorenko Zr Team Association
Boys Gi / Infant / Grey / 50KG
(Day 1)
6-27
Gotowy
Igor Malisciy
Wolfgang Heindel Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Natan Nekoz Wolfgang Heindel Academy