Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
22
Gotowy
Darko Hajder
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Tomas Vodacek Panther BJJ
Male Gi Open Black
(Day 1)
3-26
Gotowy
Bilal Benmahammed
Pslpb Cicero Costha
Martin Nedbal JSBJJ Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Day 1)
32
Gotowy
Pia Grgic
Mladost BD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Diana Tofan Icon Romania
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
23
Gotowy
Nikolas Kral
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Oscar Luis Memdez Lopez Brasa Cta
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Day 1)
2-29
Gotowy
Luka Sucic
Mladost BD
Victor Roth New Legacy Aarau Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
1-35
Gotowy
Patrick Doran
Halavanca Bjj International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Nadir Mesic Pound For Pound Team
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
1-36
Gotowy
Jan Berus
Gracie Barra Ljubljana
Patrik Semerak Choketopus Gym Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
25
Gotowy
Aldin Krso
Pound For Pound Team
Wygrana na punkty - 05:00
Sackrias Abdulaziz Cantagalo International
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Day 1)
33
Gotowy
Micaela Christiansson
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Unknown User Cantagalo International
Male Gi Open Black
(Day 1)
3-27
Gotowy
Mohamed-Ali Hayat
Brazilian Power Team International
Ali Monfaradi Elements JJ Bahrain Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
2-33
Gotowy
Julian Schaffner
Frota Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Ivan Azad Naser Cantagalo International
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
35
Gotowy
David Sodergren
Cantagalo International
Wygrana na punkty - 05:00
Zvonimir Skvorc JJK Arrow
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
2-34
Gotowy
Natanael Watchefo
Cantagalo International
Wygrana na punkty - 05:00
Vid Juric Mladost BD
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
1-37
Gotowy
Nerkis Kadrija
Jiu-Jitsu Team Kastav
Patrick Doran Halavanca Bjj International Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Day 1)
38
Gotowy
Deni Selimovic
Pound For Pound Team
Aris Doufas Frota Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
27
Gotowy
Krunoslav Kovac
Rio Grappling Club Croatia
Jonathan Gonzales Repetto Allstar Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Male Gi Open Brown
(Day 1)
3-30
Gotowy
Nejc Hodnik
Gracie Barra Ljubljana
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Marco Terracciano Infinite Jiu Jitsu Team
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
2-35
Gotowy
Nikola Maric Banje
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Marven Markay Cantagalo International Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
1-38
Gotowy
Patrik Semerak
Choketopus Gym
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Cantagalo International
Male Gi Open Black
(Day 1)
3-28
Gotowy
Bilal Benmahammed
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Mohamed-Ali Hayat Brazilian Power Team International
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
36
Gotowy
Gordan Gasic
Panther BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Zvonimir Skvorc JJK Arrow
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
2-36
Gotowy
Samuel Kubina
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Filip Rozic JJK Arrow Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Male Gi Open Black
(Day 1)
3-29
Gotowy
Martin Nedbal
JSBJJ
Ali Monfaradi Elements JJ Bahrain Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
26
Gotowy
Aldin Krso
Pound For Pound Team
Tomas Matejcuk Six Blades Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Female Gi OPEN / Purple / Adult / Heavyweight (-95KG)
(Day 1)
1-41
Gotowy
Josipa Alavanja
Checkmat International
Johanna Barros Jungle BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
2-37
Gotowy
Julian Schaffner
Frota Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Natanael Watchefo Cantagalo International
Male Gi Open Brown
(Day 1)
3-31
Gotowy
George Robert Andrei
Absoluto Bjj ( Romania )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Aaron Wan Cantagalo International
Male Gi Open Purple
(Day 1)
Gotowy
Fabyury Khrysthyan Teixeira Freitas
Gfteam
Unknown User Association Aranha Wygrana walkowerem
Male Gi Open Brown
(Day 1)
3-32
Gotowy
Nejc Hodnik
Gracie Barra Ljubljana
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Michal Kukumberg Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
30
Gotowy
Haris Omano
Mladost BD
Mato Brkic Rio Grappling Club Croatia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
2-38
Gotowy
Marven Markay
Cantagalo International
Filip Rozic JJK Arrow Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
1-39
Gotowy
Nerkis Kadrija
Jiu-Jitsu Team Kastav
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Unknown User Cantagalo International