Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Saturday)
2
Gotowy
Brooklyn Lubrin
WOLFLIFE ACADEMY
Wygrana na punkty - 02:00
Miguel Ganzon Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Infant / White - Grey / 30KG
(Saturday)
3 - 9
Gotowy
Myles Taylor
Gracie Barra Oceania
Addison Del Rosario SJJA Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 22KG
(Saturday)
4
Gotowy
Isabella Lahood
High Rollers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Sabina Steinke SJJA Australia
Boys Gi / Infant / Grey / 27KG
(Saturday)
8
Gotowy
Lucas Do Chan
Gracie Barra Oceania
Kai Ogino Gracie Barra Oceania Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Boys Gi / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
3 - 5
Gotowy
Tyson Shen
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 02:00
Zane Thompson Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Junior / Yellow / 41KG
(Saturday)
2-9
Gotowy
Aryan Singh
Team Perosh Mixed Martial Arts
Eric Fridlis Gracie Barra Oceania Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 42KG
(Saturday)
8
Gotowy
Andre Hunter
Guigo Jiu Jitsu
Tyler Ferguson High Rollers Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Saturday)
1-7
Gotowy
Oscar Constable De Siqueira
SJJA Australia
Mikail Tamoz Australian Elite Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Saturday)
4
Gotowy
Zack Higgins
SJJA Australia
Brooklyn Lubrin WOLFLIFE ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Girls Gi / Teen / Grey / 63KG
(Saturday)
9
Gotowy
India Risby
Gracie Barra Oceania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Unknown User SJJA Australia
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Saturday)
1-5
Gotowy
Adam El Hawli
Australian Elite Team
Ali Halawi Gracie Barra Oceania Wygrana na punkty - 01:20
Boys Gi / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
2-12
Gotowy
Samson Barton
Gracie Barra Oceania
Casey Clarke High Rollers Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Girls Gi / Infant / Grey - Yellow / 48KG
(Saturday)
10
Gotowy
Amaris Villanueva
SJJA Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Heidi Bowie Team Perosh Mixed Martial Arts
Boys Gi / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
3 - 6
Gotowy
Tony Lahood
High Rollers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Zane Thompson Gracie Barra Oceania
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
11
Gotowy
Rodrigo Da Silva
Legacy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Young Jang Mybjj Team
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Saturday)
1-4
Gotowy
Chorus Liu
Gracie Barra Oceania
Wygrana na punkty
Cody Cristescu Alliance
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Saturday)
1-8
Gotowy
Mikail Tamoz
Australian Elite Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Dante Barbanera Team Perosh Mixed Martial Arts
Boys Gi / Infant / White - Grey / 30KG
(Saturday)
3 - 10
Gotowy
Addison Del Rosario
SJJA Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Jett Fuli Griffiths Kings Academy of Martial Arts
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Saturday)
2-7
Gotowy
Zak Munro
SJJA Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Corey Cussigh SJJA Australia
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Saturday)
5
Gotowy
Thomas Chase
SJJA Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Zack Higgins SJJA Australia
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Saturday)
1-9
Gotowy
Isaac Herodotou
Team Perosh Mixed Martial Arts
Tyler Bernardo High Rollers Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Saturday)
2-8
Gotowy
Sam Cassaniti
High Rollers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Phoenix Brebner Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Saturday)
6
Gotowy
Dylan Matsuura
Gracie Barra Oceania
Brooklyn Lubrin WOLFLIFE ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
12
Gotowy
Graham Hyland
SJJA Australia
Matthew Reilly Gracie Barra Oceania Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Saturday)
1-11
Gotowy
Ajay Thrasy
WOLFLIFE ACADEMY
Devran Cerrah Australian Elite Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:58
Boys Gi / Infant / Grey / 27KG
(Saturday)
9
Gotowy
Khyan Do Chan
Gracie Barra Oceania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Kai Ogino Gracie Barra Oceania
Girls Gi / Junior / Grey / 52KG
(Saturday)
3 - 14
Gotowy
Matilda Reid
Gracie Barra Oceania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Marissa Rahme Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Saturday)
Boys Gi / Infant / White - Grey / 30KG
(Saturday)
3 - 11
Gotowy
Xavier Drca
High Rollers
Wygrana na punkty - 03:00
Zachary Tasker WOLFLIFE ACADEMY
Boys Gi / Teen / Yellow - Orange - Green / 46KG
(Saturday)
11
Gotowy
Arnav Kapoor
Jiu Jitsu Kingdom
Eemil Iivonen SJJA Australia Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Grey / 34KG
(Saturday)
2-3
Gotowy
Nirdosh Aggarwal
SJJA Australia
Lucca Gill Gracie Barra St.Peters Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Saturday)
1-12
Gotowy
Unknown User
SJJA Australia
IAN LE Grappling Education Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57