Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi Male / White / 94KG
(Saturday)
19
Gotowy
Nikita Svechnikov
Gfteam
Unknown User High Rollers Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
Gotowy
Anthony Grech
High Rollers
Nicholas Duncan Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Wygrana walkowerem
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 22
Gotowy
Marc Wilson-Sachs
Gracie Barra Oceania
Wygrana na punkty - 05:00
Mattias Ylander Gfteam
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-17
Gotowy
Samuel Cayetuna
Gracie Barra Oceania
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:53
Franco Almanza Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
1-16
Gotowy
Nathan Hansen
Gracie Barra Oceania
Glen Van Den Hoek SJJA Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Male Gi / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
Gotowy
Dave Kapa
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Wygrana walkowerem
Anthony Grech High Rollers
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
18
Gotowy
Alan Taylor
Gracie Barra Oceania
Alex Lehrer Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
2-15
Gotowy
Nicholas Duncan
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Dave Kapa Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
17
Gotowy
Ben Brock
Alliance
Geordon Dickie Guigo Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 21
Gotowy
William Bunn
Team Perosh Mixed Martial Arts
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Marcelo Zerbeto Guigo Jiu Jitsu
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
1-18
Gotowy
Roberta Portella
Legacy
Haeryang Park Gracie Barra Oceania Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(Saturday)
3 - 19
Gotowy
Piia Iivonen
SJJA Australia
Chryselle Meneses Gracie Humaita Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
2-20
Gotowy
Matthew Newcombe
Gracie Barra Oceania
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Alliance
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
21
Gotowy
William Lum
Team Nogueira Dubai
Vinicius Albuquerque Legacy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
1-17
Gotowy
Jason Lagaac
Gfteam
Ken Ekanayake Gracie Barra Oceania Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 23
Gotowy
John Bunn
Team Perosh Mixed Martial Arts
Unknown User Guigo Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-18
Gotowy
Pavlos Giannoukos
Jiu Jitsu Kingdom
Franco Almanza Gracie Barra Oceania Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
22
Gotowy
Daniel Moeller
SJJA Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Stefan Comar Dominance Will-Machado
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-19
Gotowy
Jaroslaw Duda
Gracie Barra Oceania
Wygrana na punkty - 05:00
Samuel Cayetuna Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-21
Gotowy
Geoffrey Tir
High Rollers
Max Binder Marcelino Freitas BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
20
Gotowy
Kien Luu
Gracie Barra St.Peters
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Stefano Cioni Gracie Humaita Australia
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
23
Gotowy
Varun Mehrotra
Unity Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Oceania
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(Saturday)
3 - 20
Gotowy
Ji Jeong Woo
Mybjj Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:32
Chryselle Meneses Gracie Humaita Australia
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
1-19
Gotowy
Phuong-Thanh Nguyen
Gracie Barra Oceania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Roberta Portella Legacy
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-23
Gotowy
Fiorella Bonfiglioli
Vanderson Pires Jiu Jitsu Team
Wygrana na punkty - 03:29
Unknown User - Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
Gotowy
Owen Miller
Gracie Barra Oceania
Wygrana walkowerem
Elliott Etheridge Roots Bjj
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
18
Gotowy
Unknown User
Roots Bjj
Geordon Dickie Guigo Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:17
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
25
Gotowy
James Fisher
Melbourne Jiu Jitsu Academy
Unknown User Gracie Humaita Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 24
Gotowy
William Bunn
Team Perosh Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Marc Wilson-Sachs Gracie Barra Oceania
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-25
Gotowy
Arabella Celine Julian
Australian Elite Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Michelle Ely Gracie Barra Oceania
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 25
Gotowy
Unknown User
Guigo Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Suwit Kimsat Chave de Ouro
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
1-20
Gotowy
Haeryang Park
Gracie Barra Oceania
Wygrana na punkty - 05:00
Phuong-Thanh Nguyen Gracie Barra Oceania