Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 50KG
(Day 1)
2-10
Gotowy
Kristiyan Andreev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Preslav Denchev Twisted Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Junior / Yellow / 37KG
(Day 1)
1-10
Gotowy
Unknown User
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Martin Hristov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Junior / Grey/Yellow/Orange/Green / 48KG
(Day 1)
2-12
Gotowy
Dara Panayotova
Twisted Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Masa Bajer Mladost BD
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Day 1)
2-15
Gotowy
Bogomil Karakonov
DMTA BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Andrew Shvenk Gfteam
Boys Gi / Kids 3 / Grey - Yellow / 27KG
(Day 1)
1-13
Gotowy
Danail Serbezov
Twisted Jiu Jitsu
Boris Kolev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 02:00
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Day 1)
3-12
Gotowy
Dobromir Tashev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Nesho Todorov Gfteam
Boys Gi / Junior / Yellow / 37KG
(Day 1)
1-11
Gotowy
Alexander Delchev
Alliance
Wygrana na punkty - 02:44
Martin Hristov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Girls Gi / Junior / Grey/Yellow/Orange/Green / 48KG
(Day 1)
2-13
Gotowy
Anelia Dimova
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Masa Bajer Mladost BD Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey - Yellow / 27KG
(Day 1)
1-14
Gotowy
Presiyan Krastev
Twisted Jiu Jitsu
Danail Serbezov Twisted Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Male Gi / White / Master 2 / 77KG
(Day 1)
3-11
Gotowy
Kaloyan Tanev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Gfteam
Juvenile Gi Male / Blue / 66KG
(Day 1)
2-16
Gotowy
Kamen Matov
Twisted Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Nikolay Radkov Alliance
Boys Gi / Kids 3 / Grey - Yellow / 27KG
(Day 1)
1-15
Gotowy
Lev Kobelev
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 02:00
Boris Kolev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Girls Gi / Junior / Grey/Yellow/Orange/Green / 48KG
(Day 1)
2-14
Gotowy
Monika Grancharova
Twisted Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Dara Panayotova Twisted Jiu Jitsu
Juvenile Gi Male / Blue / 66KG
(Day 1)
2-17
Gotowy
Kaloyan Ivanov
Twisted Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Nikolay Radkov Alliance
Juvenile Gi Male / Blue / 66KG
(Day 1)
2-18
Gotowy
Kamen Matov
Twisted Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Kaloyan Ivanov Twisted Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
3-13
Gotowy
Mihail Vasilev
Brasa Cta
Cvetozar Kostadinov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Day 1)
2-19
Gotowy
Kamelia Mihalkova
Brasa Cta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Pia Grgic Mladost BD
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
2-22
Gotowy
Lina Grosset
Barbosa Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Adela Berankova DSC Gym Ceska Trebova
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
1-16
Gotowy
Damir Sarcevic
Gracie Barra Belgrade
Wygrana na punkty - 05:00
Rumen Todorov Alliance
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
3-14
Gotowy
Gembi Juniku
Tirana MMA Center
Ivan Valchev Gracie Barra Hamburg Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
3-15
Gotowy
Lachezar Stepanov
Brasa Cta
Tsvetan Petrov Pitbulls MatSide Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
1-17
Gotowy
Nikolay Kolev
Alliance
Wygrane przez Poddanie (submission)
Ivaylo Ivanov Twisted Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 1 / 120KG
(Day 1)
1-19
Gotowy
Ivaylo Ivanov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Petar Davkov Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Day 1)
2-20
Gotowy
Veronika Ivanova
Twisted Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Pia Grgic Mladost BD
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
3-16
Gotowy
Cvetozar Kostadinov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Milen Velcev Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
2-23
Gotowy
Kostadin Latinov
Bagir Bjj
Patrik Vebr DSC Gym Ceska Trebova Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:39
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
2-24
Gotowy
Unknown User
INVICTUS BJJ
Ivaylo Zlatanov Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
Gotowy
Rumen Todorov
Alliance
Ivaylo Ivanov Twisted Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Master 1 / 120KG
(Day 1)
1-20
Gotowy
Dragomir Nikolov
Twisted Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Ivaylo Ivanov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
3-17
Gotowy
Konstantin Konstantinov
Gfteam
Petar Malamov Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Day 1)
2-21
Gotowy
Kamelia Mihalkova
Brasa Cta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Veronika Ivanova Twisted Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
3-18
Gotowy
Ivan Valchev
Gracie Barra Hamburg
Wygrana na punkty - 05:00
Vojtech Klicka DSC Gym Ceska Trebova