Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-48
Gotowy
Nikola Mitev
Brasa Cta
Wygrana na punkty - 05:00
Veselin Buzin Bagir Bjj
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-51
Gotowy
Guillaume Prada
Barbosa Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Borislav Mihaylov Gfteam
Male Gi / Purple / Master 2 / 94KG
(Day 1)
2-62
Gotowy
Ivan Ganchev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Plamen Petrov Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-49
Gotowy
Nikolay Ivanov
Twisted Jiu Jitsu
Bogdan Ungureanu Absoluto Bjj ( Romania ) Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-52
Gotowy
Fabian Kaminski
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Aleksandar Minev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-53
Gotowy
Lyuboslav Velev
Twisted Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Plamen Kaloyan Todorov Brasa Cta
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-50
Gotowy
Antonio Zhelev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Angel Gabriel Evolution Werdum Romania Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 94KG
(Day 1)
2-63
Gotowy
Antoni Todorov
Gfteam
Silviu Butoiescu Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-51
Gotowy
Nikola Mitev
Brasa Cta
Bogdan Ungureanu Absoluto Bjj ( Romania ) Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-54
Gotowy
Guillaume Prada
Barbosa Jiu-Jitsu
Fabian Kaminski Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 77KG
(Day 1)
2-60
Gotowy
Bilal Benmahammed
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 05:00
Luiz Felipe Zeferino Barbosa Jiu-Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
3-54
Gotowy
Vladimir Zapryanov
Brasa Cta
Wygrana na punkty - 05:00
Pavel Ivanov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Day 1)
2-66
Gotowy
Gleb Kobelev
Pslpb Cicero Costha
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Georgi Stoyanov Gfteam
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
1-57
Gotowy
Ivelin Nestorov
Bagir Bjj
Stoil Popov Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-52
Gotowy
Antonio Zhelev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Nikola Mitev Brasa Cta Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
3-55
Gotowy
Samuel Chai
Absoluto Bjj ( Romania )
Wygrana na punkty - 05:00
Zdravko Atanasov Zenith Bjj
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-55
Gotowy
Plamen Kaloyan Todorov
Brasa Cta
Wygrana na punkty - 05:00
Guillaume Prada Barbosa Jiu-Jitsu
Male Gi / Black / Adult / 77KG
(Day 1)
2-61
Gotowy
Dinu Bucalet
Bilal Benmahammed Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-53
Gotowy
Angel Gabriel
Evolution Werdum Romania
Bogdan Ungureanu Absoluto Bjj ( Romania ) Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-56
Gotowy
Lyuboslav Velev
Twisted Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Fabian Kaminski Gfteam
Male Gi / Purple / Master 2 / 94KG
(Day 1)
2-64
Gotowy
Ivan Ganchev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Antoni Todorov Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
1-58
Gotowy
Borislav Bogoev
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Yavor Chobanov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
3-56
Gotowy
Pavel Ivanov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 05:00
Zdravko Atanasov Zenith Bjj
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
1-59
Gotowy
Dominik Zeisler
Coelhao Jiu-Jitsu Germany
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Rastislav Zvara Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Male Gi / Purple / Master 2 / 94KG
(Day 1)
2-65
Gotowy
Plamen Petrov
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Silviu Butoiescu Gfteam
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
1-60
Gotowy
Rayko Doychev
Gfteam
Marc Balasescu Absoluto Bjj ( Romania ) Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Day 1)
2-67
Gotowy
Tsvetan Dimov
Open Mat BJJ (Gabas Team)
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:54
Georgi Stoyanov Gfteam
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Day 1)
3-58
Gotowy
Krasen Chakarov
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Aleksandar Vasilev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Day 1)
3-59
Gotowy
Michal Malata
Roger Gracie Academy Austria
Unknown User Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
1-61
Gotowy
Stoil Popov
Gfteam
Borislav Bogoev Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-62
Gotowy
Boyan Semov
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Evangelos Vrachnis Checkmat International
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
3-57
Gotowy
Vladimir Zapryanov
Brasa Cta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Samuel Chai Absoluto Bjj ( Romania )