Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Day 1)
2-18
Gotowy
Paulo Grube
Checkmat International
Cesar Jose Cordero Uzategui Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 05:00
Boys GI / Junior / Orange/Green / 78KG
(Day 1)
6-13
Gotowy
Murillo Jacinto
JFC Almeida JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Brenno Rodrigues Ocsjj
Boys GI / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
1-17
Gotowy
Daniel Costa Barbosa
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Nicolas Da Nova Gracie Barra Curitiba
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Day 1)
3-15
Gotowy
Daniel Silva
Lotus Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Allan Santos Kioto Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
2-16
Gotowy
Yan Santos
Thor Bjj
Samuel Matos Gile Ribeiro Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 1)
6-15
Gotowy
Caue Guimaraes
Corinthians Jiu Jitsu
Horacio Antunes Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Girls GI / Teen / Yellow / 68KG
(Day 1)
3-12
Gotowy
Raphaela De Lima Neves Souza
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Julia Menegais Checkmat International Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
7-18
Gotowy
Gabriel Rodrigues
Team Monge
Jonathan Santana Checkmat International Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:51
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 1)
5-8
Gotowy
Patrick Diamond
Ocsjj
Octavio Alves G13 Wygrana na punkty - 04:00
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
7-16
Gotowy
Eduardo Castanho
ATOS
Alexander Pereira Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
6-20
Gotowy
Isac Santos
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Luis Felipe Torres Affinity Studios Colombia
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Day 1)
1-22
Gotowy
Pedro Anjos
Checkmat International
Samuel Rodrigues Feu BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Boys GI / Junior / Yellow / 37KG
(Day 1)
3-19
Gotowy
John Wesley Lisboa
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Wygrana na punkty - 03:00
Samuel Moreira Hbj Jiu-Jitsu
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Day 1)
4-14
Gotowy
Ryan Antunes De Sa
Cb Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Micael Koch Alliance
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 1)
5-14
Gotowy
Bruna Santos
Checkmat International
Wygrana na punkty - 04:00
Andrieli Lima Ocsjj
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Day 1)
2-19
Gotowy
Bruno Martins
Red Lions International
Raylan Beltrao Team Monge Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Boys GI / Teen / Orange/Green / 46KG
(Day 1)
1-20
Gotowy
Ricardo Lemos
The Match Champ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Leonardo Souza Gracie Barra
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 1)
3-21
Gotowy
Gabrielly Andrade
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Ellyda Knoth Gile Ribeiro Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
4-11
Gotowy
Carlos MacHado
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Gabriel Ferreira Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
7-17
Gotowy
Vanderson Paifer
Six Blades Jiu-Jitsu
Eduardo Silva Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Day 1)
6-17
Gotowy
Marcelo Siqueira
Team Monge
Joian Silva Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
2-17
Gotowy
Henry Jorge
JFC Almeida JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Samuel Matos Gile Ribeiro
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
5-13
Gotowy
Arthur Santos
Fight Sports
Igor Franca Checkmat International Wygrana na punkty - 04:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 1)
3-20
Gotowy
Anna Lopes
BEHRING JIU-JITSU
Giovana Cardozo Cerqueira Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
6-19
Gotowy
Eduardo Barbosa
Alliance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
Mateus Riquelme Galeto Brothers Bjj Curitiba
Boys GI / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
1-18
Gotowy
Samuel Filho
G13
Daniel Costa Barbosa Sharjah Self-defence Sports Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
7-19
Gotowy
Bruno Caglioni
The Match Champ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Matheus Ferreira Gobatti
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 1)
5-15
Gotowy
Jonathan Saint Clair
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Luiz Neto Alliance
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 1)
4-17
Gotowy
GUSTAVO LUSTOSA
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Everson Rocha Chute Boxe - Studio R1
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
7-20
Gotowy
Joao Silva
Double Five Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Willian Junior Cerqueira Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
6-21
Gotowy
Thiago Sousa
Alliance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Pedro Silva Rilion Gracie
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Day 1)
4-15
Gotowy
Gabriel Costa
Guigo Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Micael Koch Alliance