Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-29
Gotowy
Novak Kaludjerovic
Gracie Barra Belgrade
Mario Terziev Bagir Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 50KG
(Saturday)
1-37
Gotowy
Oleg Sokolov
A-Force BJJ International
Wygrana na punkty - 03:00
Vasil Dimitrov Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-30
Gotowy
Evlogi Simeonov
Twisted Jiu Jitsu
Stoyko Donkov Alliance
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-31
Gotowy
Ivaylo Miloshevski
Twisted Jiu Jitsu
Victor Tsenov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:38
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
3-31
Gotowy
Georgi Shikov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 04:00
Mihail Tashkovski The Strongest
Boys GI / Infant / Grey / 50KG
(Saturday)
1-38
Gotowy
Todor Tinterov
Twisted Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:00
Vladimir Jordanov Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-32
Gotowy
Konstantin Kostov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Valentin Yakushov Gfteam
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
1-39
Gotowy
Kaloyan Markov
Bagir Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Nikolai Stavrev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-32
Gotowy
Cvetozar Kostadinov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksandar Trifonov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 50KG
(Saturday)
1-40
Gotowy
Elisei Luparev
A-Force BJJ International
Wygrana na punkty - 03:00
Vasil Dimitrov Twisted Jiu Jitsu
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
1-41
Gotowy
Radoslav Radev
Twisted Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Marko Sotirov The Strongest
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-35
Gotowy
Antonio Zhelev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Kamen Matov Twisted Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-33
Gotowy
Dimitrije Plavsin
Gracie Barra Belgrade
Wygrana na punkty - 05:00
Vito Sekulovski House of Grappling Arts
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-34
Gotowy
Unknown User
Brasa Cta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Stivan Kumanov Alliance
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
1-42
Gotowy
Teodor Gospodinov
Lubo's Jiu Jitsu
Kaloyan Markov Bagir Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-34
Gotowy
Victor Tsenov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:09
Cvetozar Kostadinov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 50KG
(Saturday)
1-43
Gotowy
Oleg Sokolov
A-Force BJJ International
Elisei Luparev A-Force BJJ International Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-37
Gotowy
Vanja Milevski
The Strongest
Antonio Todorov Twisted Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-35
Gotowy
Lachezar Stepanov
Brasa Cta
Max Ebel Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
1-44
Gotowy
Iliya Marinov
Lubo's Jiu Jitsu
Miroslav Ilinov Gfteam Wygrana na punkty - 04:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-38
Gotowy
Zdravko Atanasov
Lubo's Jiu Jitsu
Ivan Stanchev Twisted Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-36
Gotowy
Unknown User
Brasa Cta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Vassil Dimitrov Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-45
Gotowy
Boyan Georgiev
Brasa Cta
Simeon Dzhambov Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-37
Gotowy
Javier Otaduy
Absoluto Bjj ( Romania )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Ivan Dimov Sandev Fight Team
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-39
Gotowy
Mario Terziev
Bagir Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Victor Tsenov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-38
Gotowy
Christos Galanos
Zr Team Association
Ari Pole Twisted Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
1-46
Gotowy
Yoan Ivanov
Twisted Jiu Jitsu
Iliya Marinov Lubo's Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-40
Gotowy
Kamen Matov
Twisted Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Zhulien Panayotov Bagir Bjj
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-47
Gotowy
Constantin Elz
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Sotir Atanasov Twisted Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-39
Gotowy
Ilko Yanev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Ivan Dzhimov Lubo's Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-41
Gotowy
Nikola Dimitrov
Lubo's Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Igor Belos Gracie Barra Belgrade
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-48
Gotowy
Rusi Hadjiev
Lubo's Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Valeri Dimitrov Twisted Jiu Jitsu