Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Adult / 69KG
(Saturday 7 October)
Gotowy
Mihail Popovik
Roots Bjj
Wygrana walkowerem
Matej Ristic Zenith Bjj
Juvenile female / White / Juvenile / 63KG
(Saturday 7 October)
Male / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 7 October)
Gotowy
Ihor Bulyhin
ATOS
Robin Kiss Zr Team Association Wygrana walkowerem
Female / Purple / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
A1
Gotowy
KLAUDIA MITKO
Zlomiarz Team Gdansk
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Oksana Bench Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday 7 October)
B1
Gotowy
Sandor Lakatos
Zr Team Association
Wygrana na punkty
ADRIAN KOZICZ Gold Team Polska
Female / Purple / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
A2
Gotowy
Emma Kamaric
Mladost BD
Wygrana na punkty - 05:00
Veronika Kuzmic Gracie Barra Ljubljana
Female / Blue / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
Gotowy
Bogdana Golub
ATOS
Satu Lamminpää Bjj Center Wygrana walkowerem
Female / Blue / Adult / 90KG
(Saturday 7 October)
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B4
Gotowy
Luka Skoric
Mladost BD
Wygrane przez Poddanie (submission)
Fazekas Andras Zr Team Association
Male / Blue / Adult / 110KG
(Saturday 7 October)
C1
Gotowy
Elio Artič
Union Mirkovic Bjj Slovenia
Primoz Muhovic Gracie Barra Ljubljana Wygrana na punkty - 05:00
Male / Purple / Master 1 / 110KG
(Saturday 7 October)
A5
Gotowy
Fuad Saračević
Redzovic Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Alen Ramic Gracie Barra Ljubljana
Male / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
Gotowy
Nejc Hodnik
Gracie Barra Ljubljana
Wygrana walkowerem
Martin Skrljac Roger Gracie Academy Croatia
Female / Purple / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
A3
Gotowy
Oksana Bench
Ribeiro Jiu Jitsu
Veronika Kuzmic Gracie Barra Ljubljana Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday 7 October)
B2
Gotowy
Philipp Dietl
Zr Team Association
ADRIAN KOZICZ Gold Team Polska Wygrana na punkty - 06:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
C3
Gotowy
Tóth Márk
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 05:00
Luka Kovacevic Mladost BD
Male / Purple / Master 1 / 110KG
(Saturday 7 October)
A6
Gotowy
Unknown User
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Alen Ramic Gracie Barra Ljubljana
Male / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
C2
Gotowy
Nejc Hodnik
Gracie Barra Ljubljana
Wygrana na punkty - 05:00
Alen Kontrec Mladost BD
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B5
Gotowy
Antonio Stanic
Zenith Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Caio Alves Da Silva Roger Gracie Academy
Male / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
A8
Gotowy
Stefan Pecevski
Roots Bjj
David Keszler Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Male / Black / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B8
Gotowy
Matko Kvesic
Mladost BD
Akos Szekeres Zr Team Association Wygrana na punkty - 06:00
Male / Blue / Adult / - 94KG
(Saturday 7 October)
C6
Gotowy
Sebastian Spadoni
Roger Gracie Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Jasmin Kesmer Pound For Pound Team
Female / Purple / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
A4
Gotowy
KLAUDIA MITKO
Zlomiarz Team Gdansk
Emma Kamaric Mladost BD Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday 7 October)
B3
Gotowy
Sandor Lakatos
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 06:00
ADRIAN KOZICZ Gold Team Polska
Male / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
C4
Gotowy
Alen Kontrec
Mladost BD
Wygrana na punkty - 05:00
Luka Kovacevic Mladost BD
Male / Purple / Master 1 / 110KG
(Saturday 7 October)
A7
Gotowy
Fuad Saračević
Redzovic Jiu Jitsu
Unknown User Gfteam Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B6
Gotowy
Fazekas Andras
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Caio Alves Da Silva Roger Gracie Academy
Female / Brown/Black / Adult / 90KG
(Saturday 7 October)
Male / Blue / Adult / - 94KG
(Saturday 7 October)
C7
Gotowy
Mahmud Handzic
Union / Mirkovic Bjj Bosnia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Koczák Béla Zr Team Association
Male / Brown / Adult / 110KG
(Saturday 7 October)
Male / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
A9
Gotowy
Faris Avdic
Union / Mirkovic Bjj Bosnia
Wygrana na punkty - 05:00
Ivo Radic Mladost BD
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B7
Gotowy
Luka Skoric
Mladost BD
Wygrana na punkty - 06:00
Antonio Stanic Zenith Bjj
Male / Blue / Adult / - 94KG
(Saturday 7 October)
C8
Gotowy
Milan Mihajlov
Redzovic Jiu Jitsu
Adrian Ember Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00