Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Adult / 69KG
(Saturday 7 October)
Završeno
Mihail Popovik
Roots Bjj
Pobeda bez borbe
Matej Ristic Zenith Bjj
Juvenile female / White / Juvenile / 63KG
(Saturday 7 October)
Male / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 7 October)
Završeno
Ihor Bulyhin
ATOS
Robin Kiss Zr Team Association Pobeda bez borbe
Female / Purple / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
A1
Završeno
KLAUDIA MITKO
Zlomiarz Team Gdansk
Pobedio Završnicom - 01:51
Oksana Bench Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday 7 October)
B1
Završeno
Sandor Lakatos
Zr Team Association
Pobeda po poenima
ADRIAN KOZICZ Gold Team Polska
Female / Purple / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
A2
Završeno
Emma Kamaric
Mladost BD
Pobeda po poenima - 05:00
Veronika Kuzmic Gracie Barra Ljubljana
Female / Blue / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
Završeno
Bogdana Golub
ATOS
Satu Lamminpää Bjj Center Pobeda bez borbe
Female / Blue / Adult / 90KG
(Saturday 7 October)
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B4
Završeno
Luka Skoric
Mladost BD
Pobedio Završnicom
Fazekas Andras Zr Team Association
Male / Blue / Adult / 110KG
(Saturday 7 October)
C1
Završeno
Elio Artič
Union Mirkovic Bjj Slovenia
Primoz Muhovic Gracie Barra Ljubljana Pobeda po poenima - 05:00
Male / Purple / Master 1 / 110KG
(Saturday 7 October)
A5
Završeno
Fuad Saračević
Redzovic Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Alen Ramic Gracie Barra Ljubljana
Male / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
Završeno
Nejc Hodnik
Gracie Barra Ljubljana
Pobeda bez borbe
Martin Skrljac Roger Gracie Academy Croatia
Female / Purple / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
A3
Završeno
Oksana Bench
Ribeiro Jiu Jitsu
Veronika Kuzmic Gracie Barra Ljubljana Pobedio Završnicom - 01:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday 7 October)
B2
Završeno
Philipp Dietl
Zr Team Association
ADRIAN KOZICZ Gold Team Polska Pobeda po poenima - 06:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
C3
Završeno
Tóth Márk
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 05:00
Luka Kovacevic Mladost BD
Male / Purple / Master 1 / 110KG
(Saturday 7 October)
A6
Završeno
Unknown User
Gfteam
Pobedio Završnicom - 02:35
Alen Ramic Gracie Barra Ljubljana
Male / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
C2
Završeno
Nejc Hodnik
Gracie Barra Ljubljana
Pobeda po poenima - 05:00
Alen Kontrec Mladost BD
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B5
Završeno
Antonio Stanic
Zenith Bjj
Pobedio Završnicom - 03:18
Caio Alves Da Silva Roger Gracie Academy
Male / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
A8
Završeno
Stefan Pecevski
Roots Bjj
David Keszler Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Male / Black / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B8
Završeno
Matko Kvesic
Mladost BD
Akos Szekeres Zr Team Association Pobeda po poenima - 06:00
Male / Blue / Adult / - 94KG
(Saturday 7 October)
C6
Završeno
Sebastian Spadoni
Roger Gracie Academy
Pobedio Završnicom - 01:37
Jasmin Kesmer Pound For Pound Team
Female / Purple / Adult / 70KG
(Saturday 7 October)
A4
Završeno
KLAUDIA MITKO
Zlomiarz Team Gdansk
Emma Kamaric Mladost BD Pobedio Odlukom - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday 7 October)
B3
Završeno
Sandor Lakatos
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 06:00
ADRIAN KOZICZ Gold Team Polska
Male / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
C4
Završeno
Alen Kontrec
Mladost BD
Pobeda po poenima - 05:00
Luka Kovacevic Mladost BD
Male / Purple / Master 1 / 110KG
(Saturday 7 October)
A7
Završeno
Fuad Saračević
Redzovic Jiu Jitsu
Unknown User Gfteam Pobedio Odlukom - 05:00
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B6
Završeno
Fazekas Andras
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 03:23
Caio Alves Da Silva Roger Gracie Academy
Female / Brown/Black / Adult / 90KG
(Saturday 7 October)
Male / Blue / Adult / - 94KG
(Saturday 7 October)
C7
Završeno
Mahmud Handzic
Union / Mirkovic Bjj Bosnia
Pobedio Završnicom - 00:35
Koczák Béla Zr Team Association
Male / Brown / Adult / 110KG
(Saturday 7 October)
Male / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 7 October)
A9
Završeno
Faris Avdic
Union / Mirkovic Bjj Bosnia
Pobeda po poenima - 05:00
Ivo Radic Mladost BD
Male / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 7 October)
B7
Završeno
Luka Skoric
Mladost BD
Pobeda po poenima - 06:00
Antonio Stanic Zenith Bjj
Male / Blue / Adult / - 94KG
(Saturday 7 October)
C8
Završeno
Milan Mihajlov
Redzovic Jiu Jitsu
Adrian Ember Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00