Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / Adult / White / 55KG
(Saturday)
5-29
Gotowy
IVANA SOUSA
Checkmat International
Isabela Magalhaes Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Black / 56KG
(Saturday)
Gotowy
Guilherme Mori
Nova União International
Wygrana walkowerem
Tanailson Silva ATOS
Male / Adult / Blue / 77KG
(Saturday)
3-34
Gotowy
Marcelo Neves
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Paulo Almeida Simetria fight
Female / Adult / White / 70KG
(Saturday)
1-44
Gotowy
Gracieli Honorato
Gracie Barra
Clariany Pires Agnaldo Goes Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Male / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
1-47
Gotowy
Sirlian Junior
Agnaldo Goes
Igor Firmino Andrade Brazilian Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Adult / White / 110KG
(Saturday)
5-18
Gotowy
Artur Maia
NETO FIGHT TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Willian Silva Gracie Barra
Male / Master 2 / White / 85KG
(Saturday)
4-25
Gotowy
Fabricio Sa
tokugawa brasl
Franklin Vieira Agnaldo Goes Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 77KG
(Saturday)
3-30
Gotowy
Alexandre Marques
Gracie Barra
Renan Moreira pro fight Wygrana na punkty - 05:00
Female / Adult / White / 90KG
(Saturday)
5-34
Gotowy
Lillian Oliveira
Vinicius Prudêncio JJ
Michelle Santos Vinicius Prudêncio JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Juvenile male / Juvenile / Blue / 50KG
(Saturday)
2-44
Gotowy
Marcos Guedes
SPIRIT FIGHT
RENAN VIEIRA Projeto Vencedores Em Cristo Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Male / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
1-46
Gotowy
Yago Thebas
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Unknown User Gfteam
Female / Adult / White / 90KG
(Saturday)
5-33
Gotowy
Valdene Dos Santos
Team Balloutta
Luanna Nascimento Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Male / Master 1 / Black / 56KG
(Saturday)
Gotowy
Paulo Junior
Alliance
Wygrana walkowerem
Tanailson Silva ATOS
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Saturday)
2-45
Gotowy
Victor Freire
Checkmat International
Uanderson Ferreira Game Fight Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Male / Adult / Blue / 77KG
(Saturday)
3-36
Gotowy
Raphael Vieira
Gfteam
Joao Almeida Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
1-49
Gotowy
Marcos Candido
CAIO GREGORIO TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Luis Silva Gfteam
Male / Adult / White / 110KG
(Saturday)
5-19
Gotowy
Luis Silva
Nova União International
Artur Maia NETO FIGHT TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Black / 62KG
(Saturday)
Gotowy
Leonardo Filipe Candeia
Candeia Fight Team
Wygrana walkowerem
Marcelo Oliveira LEAO DOURADO
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Saturday)
2-46
Gotowy
Tales Loss
Agnaldo Goes
Lucas Santos GA Fight Wygrana na punkty - 04:00
Male / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
1-50
Gotowy
LUCAS PINHEIRO
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Lucas Souza Game Fight
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday)
4-27
Gotowy
Jose Rosa
Pitbul Jiu Jitsu
EDUARDO CAMPOS Nova União International Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile male / Juvenile / White / 60KG
(Saturday)
2-43
Gotowy
Eric Santiago
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 04:00
THOMAS HENRIQUES Gfteam
Male / Adult / Blue / 85KG
(Saturday)
3-37
Gotowy
Phillipe Miranda
Checkmat International
Adriano Santos GA Fight Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / White / 77KG
(Saturday)
5-24
Gotowy
Walace Perini
Gracie Barra
Osiel Nascimento Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Male / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
1-53
Gotowy
Pablo Soares
CAIO GREGORIO TEAM
FABIO JUNIOR Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Female / Adult / Blue / 90KG
(Saturday)
5-37
Gotowy
Amanda Jesus
Nova União International
Clarissa Rocha Gfteam Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Saturday)
4-28
Gotowy
Gregory Almeida
rsm bjj
Thiago Silva Lotus Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
1-52
Gotowy
Yago Thebas
Nova União International
Igor Firmino Andrade Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Male / Adult / Blue / 77KG
(Saturday)
3-35
Gotowy
Renan Moreira
pro fight
Wygrana na punkty - 05:00
Samuel Oliveira Kioto Brazilian Jiu-Jitsu
Male / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
1-51
Gotowy
Anderson Felipe
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Joao Faria NETO FIGHT TEAM
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Saturday)
2-48
Gotowy
Wilson Branco
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Thiago Ziotto Gfteam
Female / Adult / White / 90KG
(Saturday)
5-35
Gotowy
Valdene Dos Santos
Team Balloutta
Lillian Oliveira Vinicius Prudêncio JJ Wygrana na punkty - 05:00