Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Adult / Purple / 62KG
(Saturday)
1-59
Gotowy
Viny Costa
Simetria fight
JOHNATHAN RODRIGUES Gracie Barra Wygrana na punkty - 06:00
Female / Adult / Blue / 55KG
(Saturday)
5-42
Gotowy
KETELEM DIAS
Game Fight
Juliana Colona GA Fight Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Saturday)
4-32
Gotowy
Hugo Shiomi
wr
Claudio Cardoso Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Male / Adult / Blue / 85KG
(Saturday)
3-43
Gotowy
Ruan Nascimento
rsm bjj
Victor Fairich Nova União International Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile male / Juvenile / Blue / 66KG
(Saturday)
2-59
Gotowy
Emerson Pereira
Checkmat International
Matheus Alves Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Female / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
5-43
Gotowy
Giovanna Oliveira
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Giovanna Cremonine STRIKER JIU JITSU
Male / Adult / Purple / 77KG
(Saturday)
1-63
Gotowy
Mateus Porto
Agnaldo Goes
Wygrana na punkty - 06:00
Lucas Silva Game Fight
Juvenile male / Juvenile / Blue / 55KG
(Saturday)
2-57
Gotowy
Samuel Santos
Gfteam
Wygrana na punkty - 04:00
Rafael Cruz Lotus Club
Female / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
5-44
Gotowy
Geordania Moreira
NETO FIGHT TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Laisa Sampaio wr
Male / Adult / Blue / 94KG
(Saturday)
3-44
Gotowy
Amsterdam Brito
Agnaldo Goes
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Luiz Patrocinio Nova União International
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Saturday)
2-53
Gotowy
Wilson Branco
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Unknown User Nova União International
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Saturday)
Gotowy
Jose Junior
Soul Fighters
Tufy Junior Gracie Barra Wygrana walkowerem
Boys Gi / Teen / Orange Green / 62KG
(Saturday)
Gotowy
Marcos Barros
Nova União International
Richard Cominotti Agnaldo Goes Wygrana walkowerem
Male / Adult / Purple / 77KG
(Saturday)
1-65
Gotowy
Josiel Silva
ARVELLOS GOLD TEAM
Empson Resende team alexandre xuxa Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Female / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
5-46
Gotowy
Vitoria Vieira
Gfteam
Jaine Fragoso Ja Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Male / Master 1 / Black / 85KG
(Saturday)
4-35
Gotowy
EDUARDO MILIOLI
Rilion Gracie
Wygrana na punkty - 05:00
LEANDRO SILVA CAIO GREGORIO TEAM
Juvenile male / Juvenile / Blue / 66KG
(Saturday)
2-60
Gotowy
WESLEY GOMES
Game Fight
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Jair Viana Agnaldo Goes
Male / Adult / Purple / 77KG
(Saturday)
1-66
Gotowy
Hugo Campos
Nova União International
MURILO GUIZAN Gracie Barra Wygrana na punkty - 06:00
Male / Adult / Blue / 94KG
(Saturday)
3-46
Gotowy
Hugo Ferreira
LEAO DOURADO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Joao Marinho Gracie Barra
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Saturday)
2-54
Gotowy
Uanderson Ferreira
Game Fight
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Gfteam
Female / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
5-48
Gotowy
MARIA AMORIM
Gfteam
LETICIA WAMBIER CASSAO TEAM Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Adult / Blue / 94KG
(Saturday)
3-47
Gotowy
Valter Pereira
CASSAO TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Philipe Nascimento Nova União International
Male / Master 1 / Black / 85KG
(Saturday)
4-37
Gotowy
Rodrigo Rigueira
wr
Lucas Ferreira GA Fight Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile male / Juvenile / Blue / 66KG
(Saturday)
2-61
Gotowy
Rian Paula
Game Fight
Wygrana na punkty - 04:00
Jose Fernandes LEAD BJJ
Female / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
5-45
Gotowy
Giovanna Oliveira
Ribeiro Jiu Jitsu
GABRIELLI DOURADO Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Purple / 77KG
(Saturday)
1-62
Gotowy
Thiago Andrade
Gfteam
Wygrana na punkty - 06:00
Matheus Santos Gracie Barra
Male / Master 1 / Black / 85KG
(Saturday)
4-38
Gotowy
Joceir Barros
Brazilian Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:48
Antonio Ferreira Game Fight
Juvenile male / Juvenile / Blue / 55KG
(Saturday)
2-58
Gotowy
Marcos Pinheiro
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 04:00
Matheus Silva SPIRIT FIGHT
Female / Adult / Blue / 62KG
(Saturday)
5-47
Gotowy
Geordania Moreira
NETO FIGHT TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
MARIA SILVA Gracie Barra
Male / Adult / Blue / 94KG
(Saturday)
3-45
Gotowy
Amsterdam Brito
Agnaldo Goes
Andre Cruz Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Male / Adult / Purple / 77KG
(Saturday)
1-68
Gotowy
Pedro Junior
shigueto
Guilherme Vaz STRIKER JIU JITSU Wygrana na punkty - 06:00
Male / Adult / Blue / 94KG
(Saturday)
3-48
Gotowy
Raul Schunk
Balby Team Ludus
Wygrana na punkty - 05:00
Gustavo Salim JFC Almeida JJ