Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile male / Juvenile / Blue / 94KG
(Saturday)
2-68
Gotowy
Orlando Bortolo
lelis jiujitsu
Joao Ricardo Gfteam Wygrana na punkty - 04:00
Male / Adult / Purple / 77KG
(Saturday)
1-69
Gotowy
Thiago Andrade
Gfteam
Mateus Porto Agnaldo Goes Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 4 / Brown / 85KG
(Saturday)
4-45
Gotowy
Ary Junior
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Izael Rodrigues Gfteam
Male / Adult / Blue / 69KG
(Saturday)
3-56
Gotowy
Viulian Santos
Agnaldo Goes
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Joao Calisto rsm bjj
Female / Master 1 / Blue / 70KG
(Saturday)
5-56
Gotowy
Juliana Frizera
Agnaldo Goes
Wygrana na punkty - 05:00
Tatyana Rocha Agnaldo Goes
Juvenile male / Juvenile / Blue / 66KG
(Saturday)
2-65
Gotowy
WESLEY GOMES
Game Fight
Rian Paula Game Fight Wygrana na punkty - 04:00
Male / Master 1 / Black / 110KG
(Saturday)
4-44
Gotowy
Thiago Henker
pro fight
DENIS NASCIMENTO Five Rounds Wygrana na punkty - 05:00
Female / Master 1 / Blue / 62KG
(Saturday)
5-58
Gotowy
Eliane Tomazeli
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Quenia Victor IRMAOS FELIX
Male / Adult / Blue / 69KG
(Saturday)
3-57
Gotowy
Unknown User
Agnaldo Goes
Daniel Matta rsm bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Purple / 77KG
(Saturday)
1-70
Gotowy
Aurenio Junior
Gfteam
Empson Resende team alexandre xuxa Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Juvenile male / Juvenile / Blue / 81KG
(Saturday)
2-71
Gotowy
Rodrigo Oliveira
Team Balloutta
Wygrana na punkty
Matteus Rodrigues Gfteam
Female / Master 1 / Blue / 62KG
(Saturday)
5-59
Gotowy
Dayene Ribeiro
Gracie Barra
Mary Angela Lima Candeia Fight Team Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Purple / 77KG
(Saturday)
1-71
Gotowy
MURILO GUIZAN
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:36
Sérgio Brito Brazilian Top Team
Male / Adult / Blue / 69KG
(Saturday)
3-58
Gotowy
Christopher Araujo
power lotus team
Wygrana na punkty - 05:00
Breno Afonso Team Balloutta
Juvenile male / Juvenile / Blue / 94KG
(Saturday)
2-69
Gotowy
Gabriel Bello
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Gabriel Mattos Agnaldo Goes
Male / Master 1 / Black / 110KG
(Saturday)
4-43
Gotowy
Tancredo Francisco
Top Brother
Roni Rafael Nova União International Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Saturday)
2-75
Gotowy
Lucas Oliveira
Nova União International
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Max Ferreira Gracie Barra
Female / Master 1 / Blue / 70KG
(Saturday)
5-57
Gotowy
Suzana Giurizatto
Agnaldo Goes
Tatyana Rocha Agnaldo Goes Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Purple / 69KG
(Saturday)
1-72
Gotowy
Emanuel Silva Gomes
Tiao Gomes
Breno Rodrigues GA Fight Wygrana na punkty - 06:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Saturday)
3-59
Gotowy
YURI RODRIGUES
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Igor Nogueira
Male / Adult / Purple / 85KG
(Saturday)
4-46
Gotowy
Brendo Souza
pro fight
Jonatham Silva Pitbul Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Saturday)
2-76
Gotowy
Juan Gimenez Junior
Nova União International
Wygrana na punkty - 04:00
Ygor Lopes
Male / Adult / Blue / 69KG
(Saturday)
3-60
Gotowy
LUCAS BARRETO
STRIKER JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Matheus Gabriel Correa
Female / Master 1 / Purple / 70KG
(Saturday)
5-60
Gotowy
Lissan Costa
Tiao Gomes
Riquelle Brum fc combate jiu jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Saturday)
3-62
Gotowy
Daniel Matta
rsm bjj
Ygor Massolar Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Purple / 69KG
(Saturday)
1-76
Gotowy
Lucas Morte
Nova União International
Gustavo Estebam Dos Santos Barbosa Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Juvenile male / Juvenile / Blue / 81KG
(Saturday)
2-73
Gotowy
Matteus Rodrigues
Gfteam
Juan Oliveira Gfteam Wygrana na punkty - 04:00
Male / Adult / Purple / 85KG
(Saturday)
4-47
Gotowy
Jardel Costa
CASSAO TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Mike Pereira Pslpb Cicero Costha
Female / Master 1 / Blue / 62KG
(Saturday)
5-61
Gotowy
Eliane Tomazeli
Gfteam
Jossimara Braga Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Saturday)
3-61
Gotowy
Viulian Santos
Agnaldo Goes
Wagner Saude Nova União International Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Purple / 69KG
(Saturday)
1-77
Gotowy
BRUNO JESUS
STRIKER JIU JITSU
ARTUR LANES Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Juvenile male / Juvenile / Blue / 81KG
(Saturday)
2-74
Gotowy
Rodrigo Oliveira
Team Balloutta
Gabriel Costa Andrade Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00