Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Day 1)
2-47
Gotowy
Kristina Khachatrian
Gfteam
Jobelle Carola Deftac - Six Blades Jiu-jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / White / Master 1 / 70KG
(Day 1)
1-50
Gotowy
Siti Nurul Ain Abdul Aziz
MYBJJ ACADEMY
Wygrana na punkty - 06:00
Lai Ling Lam Tempo Jiu Jitsu
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Day 1)
5-52
Gotowy
Quan Nguyen
Gisdio
Alexis Odiowei Thao Dien Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Men's GI / White / Master 1 / 69KG
(Day 1)
1-48
Gotowy
Kevin Gough
Bangkok Fight Lab
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Aldrin Enrile Deftac - Six Blades Jiu-jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
3-51
Gotowy
Dagvasuren Jamsran
Mongolian National Team
Kampanart Polput Black hawk jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Women's GI / White / Master 1 / 55KG
(Day 1)
2-50
Gotowy
Chompunutt Satiantammanee
Fight Nation Huahin
Koh Ping Ng Monarchy MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Boys NO-GI / Junior / Grey / 66KG
(Day 1)
5-53
Gotowy
Samuel Twumasi
KIRI Jiu Jitsu
Yutaka Atitruangsiri Arete Brazilian Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Boys NO-GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
1-51
Gotowy
Adam Sosnowiez Sem
KIRI Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Jonael Twumasi KIRI Jiu Jitsu
Men's GI / White / Master 3 / 120KG
(Day 1)
6-51
Gotowy
Emmanuel Twumasi
KIRI Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Jaroslaw Oltarzewski Fight Nation Huahin
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
4-46
Gotowy
Sudev Shah
RAW BJJ
Rakpol Polput Black hawk jiujitsu Wygrana na punkty - 06:00
Men's NO-GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 1)
5-55
Gotowy
Khaled Faraj
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Joao Cunha Coelho Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Day 1)
3-54
Gotowy
Mongoljin Ganbaatar
Mongolian National Team
NANAMI ICHIKAWA Arete Brazilian Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Women's GI / White / Amateur / 49KG
(Day 1)
2-46
Gotowy
Sophia Gabrielle Tuason
Deftac - Six Blades Jiu-jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Cindy Tan Checkmat International
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-54
Gotowy
Eric Yap
Leverage Combat Academy
Paul Virgen Gisdio Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
4-47
Gotowy
Ollie Hiele
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 05:00
Yong Zhao Tan Marcos Escobar BJJ
Boys NO-GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
6-52
Gotowy
Phuthsamai Khamphouxay
Bjj Laos - Team Infinity (IFT)
KANAPHOT CHANGSOUY RAW BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Boys NO-GI / Junior / Grey / 66KG
(Day 1)
5-54
Gotowy
Samuel Twumasi
KIRI Jiu Jitsu
Yutaka Atitruangsiri Arete Brazilian Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Men's NO-GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
5-58
Gotowy
Jack Brown
Arete Brazilian Jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Lih Ren Chew Leverage Combat Academy
Men's NO-GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 1)
3-53
Gotowy
Ilya Rybalkin
Phuket Top Team
Denny Sisti Southside MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Girls NO-GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 1)
Gotowy
Parichay Uamkhao
RAW BJJ
Miyu Suzuki Arete Brazilian Jiu-jitsu Wygrana walkowerem
Men's NO-GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 1)
5-56
Gotowy
Jasper Paas
KIRI Jiu Jitsu
Khaled Faraj Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Boys NO-GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
Gotowy
Phuthsamai Khamphouxay
Bjj Laos - Team Infinity (IFT)
Wygrana walkowerem
KANAPHOT CHANGSOUY RAW BJJ
Girls NO-GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 1)
Gotowy
Parichay Uamkhao
RAW BJJ
Wygrana walkowerem
Miyu Suzuki Arete Brazilian Jiu-jitsu
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Day 1)
2-48
Gotowy
Lena Bodecker
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Kristina Khachatrian Gfteam
Youth Men's NO-GI / Blue / 73KG
(Day 1)
4-48
Gotowy
Sopheara Sao
KIRI Jiu Jitsu
Michael Nathanael Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Boys NO-GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
1-52
Gotowy
Adam Sosnowiez Sem
KIRI Jiu Jitsu
Jonael Twumasi KIRI Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys NO-GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
Gotowy
Phuthsamai Khamphouxay
Bjj Laos - Team Infinity (IFT)
KANAPHOT CHANGSOUY RAW BJJ Wygrana walkowerem
Men's NO-GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
5-59
Gotowy
Jack Brown
Arete Brazilian Jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Lih Ren Chew Leverage Combat Academy
Girls NO-GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 1)
Gotowy
Parichay Uamkhao
RAW BJJ
Miyu Suzuki Arete Brazilian Jiu-jitsu Wygrana walkowerem
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
Gotowy
Patricio Reyes
Empire Jiu Jitsu
Robson Silva Evolve Mma Wygrana walkowerem
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Day 1)
3-55
Gotowy
Mongoljin Ganbaatar
Mongolian National Team
NANAMI ICHIKAWA Arete Brazilian Jiu-jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 69KG
(Day 1)
5-60
Gotowy
Masato Kono
EMAC
Wygrana na punkty - 05:00
Jee Tjun Tan Leverage Combat Academy