Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's NO-GI / White / Amateur / 49KG
(Day 1)
6-67
Gotowy
Cindy Tan
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Trinh Cao Empire Jiu Jitsu
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-72
Gotowy
Jaroslaw Oltarzewski
Fight Nation Huahin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Yonatan Rendy Gunawan Gfteam
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
4-63
Gotowy
Pakinton Shaisri
GATO STUDIO BJJ
Tuvdentarvaa Choijamts Mongolian National Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Master 1 / 77KG
(Day 1)
5-75
Gotowy
Philipp Fuessel
EMAC
Alexis Odiowei Thao Dien Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Day 1)
1-70
Gotowy
Renato Montanes
Team Nogueira Dubai
Donyel Lewis KIRI Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Women's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-73
Gotowy
Charlotte Poussier
KIRI Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Chompunutt Satiantammanee Fight Nation Huahin
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
4-64
Gotowy
Artem Zakarian
Empire Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Grady Ace Gfteam
Men's NO-GI / White / Master 1 / 69KG
(Day 1)
1-71
Gotowy
Azamat Moldokulov
Golden Eagle Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Mohammad Alief Hussaini Monarchy MMA
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Day 1)
6-68
Gotowy
Viktor Goldbach
Thao Dien Jiu Jitsu
Suchanon Cheowbangyang RAW BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
5-76
Gotowy
Edward Rusli
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Jordan Frenna Bangkok Fight Lab
Women's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-74
Gotowy
Unknown User
Kimura Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Anusara Ch Arete Brazilian Jiu-jitsu
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-69
Gotowy
Alan Lucas
Arete Brazilian Jiu-jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Maromba Jiu Jitsu
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
4-65
Gotowy
Laurensius Audric Lauw ES
Gracie Barra South Jakarta
Pakinton Shaisri GATO STUDIO BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Men's NO-GI / White / Master 1 / 77KG
(Day 1)
5-78
Gotowy
Quan Nguyen
Gisdio
Alexis Odiowei Thao Dien Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 1)
1-72
Gotowy
Rusyan Sopian
Monarchy MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Quentin Liu Shanghai Bjj
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-75
Gotowy
Jay Ho
Empire Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Jaroslaw Oltarzewski Fight Nation Huahin
Women's NO-GI / White / Amateur / 49KG
(Day 1)
6-69
Gotowy
Cindy Tan
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Trinh Cao Empire Jiu Jitsu
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-70
Gotowy
Grant Gawsawadikul
Bangkok Fight Lab
Wygrana na punkty - 05:00
William Wijono Gfteam
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 1)
2-71
Gotowy
Dmitrii Cherniaev
Davi Ramos JJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Jason Nguyen JOZU
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Day 1)
1-73
Gotowy
Drew Franklin
Bangkok Fight Lab
Renato Montanes Team Nogueira Dubai Wygrana na punkty - 05:00
Women's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-76
Gotowy
Chompunutt Satiantammanee
Fight Nation Huahin
Anusara Ch Arete Brazilian Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
4-66
Gotowy
Leon Kleiner
Southside MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Sukhum Apipattarachai EMAC
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
4-67
Gotowy
Khoa Nguyen
Gisdio
Long Vu Hai JOZU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-77
Gotowy
Ricardo Pina
KIRI Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Yong Zhao Tan Marcos Escobar BJJ
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Day 1)
6-70
Gotowy
Gobind Nijjar
Marcos Escobar BJJ
Nicolas Gates Royal Fight Club Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Master 1 / 69KG
(Day 1)
1-74
Gotowy
Azamat Moldokulov
Golden Eagle Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Mohammad Alief Hussaini Monarchy MMA
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-72
Gotowy
Mafai Kongsiri
Arete Brazilian Jiu-jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jackie Lim Bangkok Fight Lab
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
4-68
Gotowy
Hiep Nguyen
Empire Jiu Jitsu
Tuvdentarvaa Choijamts Mongolian National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-78
Gotowy
Brian Eddy
Monarchy MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Sudev Shah RAW BJJ
Men's NO-GI / White / Master 1 / 120KG
(Day 1)
1-75
Gotowy
Ollie Hiele
Carlson Gracie Team
Emmanuel Twumasi KIRI Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-73
Gotowy
Alvin Lo
Tempo Jiu Jitsu
Ramazan Mukashev Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
4-69
Gotowy
Corey Beams
Southside MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Artem Zakarian Empire Jiu Jitsu