Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 2)
8-48
Gotowy
Marim Weshahy
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Olivia Marlow Gracie Barra Arnold Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Girls GI / Junior / Yellow / 63KG
(Day 2)
5-48
Gotowy
Tessa Urschinger
Art of Flow Austria
Aisha Alhammadi Sharjah Self-defence Sports Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Girls GI / Junior / Orange/Green / 63KG
(Day 2)
6-47
Gotowy
Alejandra Boixader Banol
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Anna Beatriz Lopes Commando Group
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Day 2)
7-52
Gotowy
Alanood Atwi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Khulood Eskandar Al Taher Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Grey / 44KG
(Day 2)
4-60
Gotowy
Hanan Khalid Alhasani
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Hayat Musaed Altamimi Aaf 24 - Um Kulthoom School
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Day 2)
5-52
Gotowy
HAILA MOHAMEND ALJNEIBI
AL BAHEYA SCHOOL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Shamma Nohammed Qanbar Mohammed Ba Zakeer Aaf 10- Al Khair School
Girls GI / Teen / Grey / 44KG
(Day 2)
4-61
Gotowy
Shouq Alnofeli
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Azza Salem Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Orange/Green / 44KG
(Day 2)
6-52
Gotowy
Isabella Eduarda Borges
Gracie Barra, Barra do Garças MT
MARIAM AHMED Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 2)
8-47
Gotowy
Xinyao Gu
Gracie Barra Shunyi
Brigitte De Luca Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Girls GI / Teen / Yellow / 68KG
(Day 2)
7-50
Gotowy
Nandin Erdene Delgertsogt
Mongolian National Team
Mayssa ZAITER Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Girls GI / Teen / Grey / 57KG
(Day 2)
8-44
Gotowy
Ayesha Alhammadi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Menna Hussein Rabie Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Girls GI / Teen / Grey / 63KG
(Day 2)
7-48
Gotowy
Dana Arsanica
Demian Maia Jiu Jitsu Latvia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Mariam Almarzooqi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Grey / 40KG
(Day 2)
4-65
Gotowy
Haira Khalaf
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Lejla Sarapieva As Mansur Team Academy Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 2)
8-49
Gotowy
Ayaulym Dossymzhankyzy
M.O.D UAE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Hneen Alkhoori Baniyas Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Orange/Green / 48KG
(Day 2)
6-55
Gotowy
Erdenebulgan Purevtseren
Mongolian National Team
Wygrana na punkty - 03:00
Malika Salimova QTT Sagadat Batyr
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Day 2)
5-53
Gotowy
Erkhsaran Munkhbat
Magic 13
Bekmurzina Dariya Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / Grey / 48KG
(Day 2)
4-57
Gotowy
Halle Daphne Alvarez
Alliance Dubai
Zere Berikkhan Satti Lux Stroy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Girls GI / Teen / Yellow / 40KG
(Day 2)
6-58
Gotowy
MAITHA AHMED ALI RASHED ALNEYADI
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Ayesha Qureshi Grand Union Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Girls GI / Teen / Yellow / 68KG
(Day 2)
7-51
Gotowy
Maria Camila Higino
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Mayssa ZAITER Pslpb Cicero Costha
Girls GI / Junior / Yellow / 63KG
(Day 2)
5-49
Gotowy
Hallie Liddell
Gracie Barra Oceania
Amaris Villanueva SJJA Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Girls GI / Junior / Grey / 48KG
(Day 2)
4-58
Gotowy
Maria Aljalam
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:24
Issa Ayana QTT Sagadat Batyr
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Day 2)
5-54
Gotowy
AMNA JASEM ALHOSANI
AL BAHEYA SCHOOL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
HAILA MOHAMEND ALJNEIBI AL BAHEYA SCHOOL
Girls GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 2)
8-50
Gotowy
Brigitte De Luca
Gfteam
Olivia Marlow Gracie Barra Arnold Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 44KG
(Day 2)
6-53
Gotowy
Ghala Mohamed Alhammadi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrana na punkty - 03:00
MARIAM AHMED Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Day 2)
7-53
Gotowy
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Wygrana na punkty - 03:00
Najla Hashem Baniyas Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Orange/Green / 48KG
(Day 2)
6-56
Gotowy
Maryam Benyamina
VLB TEAM
Malika Salimova QTT Sagadat Batyr Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Grey / 44KG
(Day 2)
4-62
Gotowy
Hanan Khalid Alhasani
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Aaesha Khalifa Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Day 2)
7-54
Gotowy
Jamilya Serik
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Sara Taleb Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Day 2)
5-55
Gotowy
ALYAZIA AHMED ALALI
AL BAHEYA SCHOOL
Wygrana na punkty - 03:00
FATEMA EISA ALMAHRI AL BAHEYA SCHOOL
Girls GI / Teen / Grey / 40KG
(Day 2)
4-66
Gotowy
Lejla Sarapieva
As Mansur Team Academy
Erkezhan Assyl ATRIXION COMBAT SPORTS Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Day 2)
7-55
Gotowy
Adina Bolatova
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 03:00
Kapan Kamila Armjj International Team
Girls GI / Junior / Yellow / 63KG
(Day 2)
5-50
Gotowy
Tessa Urschinger
Art of Flow Austria
Wygrana na punkty - 03:00
Hallie Liddell Gracie Barra Oceania