Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 1 / White / 16KG
(Day 1)
5-1
Gotowy
Aus Andriana
ADMA
Amir Gaynullin Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
3-1
Gotowy
Sebastian Kouma
ADMA
Hamdan Aljneibi Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Girls GI / Kids 2 / Grey / 33KG
(Day 1)
7-1
Gotowy
Yasmin Imam
Sharjah Self-defence Sports Club
Fatima Shahin DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURE CLUB Wygrana na punkty - 02:00
Girls GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
2-1
Gotowy
Maitha Alsuwaidi
ADMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Kayra Cuervo Ribeiro Baniyas Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Kids 1 / White / 18KG
(Day 1)
4-2
Gotowy
Ryan Lopes Reiter
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Zayed Alhosani ADMA
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Day 1)
1-3
Gotowy
Falah Alyaqoubi
ADMA
Maktoum Alqadry UAEJJ Ajman Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Boys GI / Kids 1 / White / 16KG
(Day 1)
5-2
Gotowy
SALEM KHALED ALMHEIRI
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Abdul Khalim Dombaev Team Nogueira Dubai
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 30KG
(Day 1)
6-2
Gotowy
Zayed Kurdi
Entropy Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Moaaz Yasser Gracie Barra Dubai
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
7-2
Gotowy
Adam Elshafei
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Hussein Jassem Team Nogueira Dubai
Boys GI / Kids 1 / White / 18KG
(Day 1)
4-5
Gotowy
Abdulla Almarzooqi
ADMA
Wygrana na punkty - 02:00
Abdulla AlYousif UAEJJ ARENA
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
5-6
Gotowy
Ilyas Razi
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrana na punkty - 02:00
Maher Alsaqqa Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Kids 2 / Grey / 34KG
(Day 1)
2-8
Gotowy
Mukhammad Yakhyo Kholimtaev
Team Gerson Carvalho Brazilian Jiu-Jitsu
Angelos Monachos Al Wasl Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 02:00
Girls GI / Kids 2 / Grey / 29KG
(Day 1)
1-1
Gotowy
Alice Daguerre
Entropy Jiu Jitsu
Hanan Mustafa Alkhoori Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
3-3
Gotowy
Adam Dahchi
ADMA
Wygrana na punkty - 02:25
Yunus Radwan UFC GYM Middle East
Girls GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
2-2
Gotowy
Mariana Souza
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
Eve Alkotranji ADMA
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
7-3
Gotowy
Christian Lindholm
Gymnasium Team
Wygrana na punkty - 02:00
Cy Jabali Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Kids 1 / White / 16KG
(Day 1)
5-3
Gotowy
Aus Andriana
ADMA
Wygrana na punkty - 02:00
Abdul Khalim Dombaev Team Nogueira Dubai
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
3-2
Gotowy
Saeed Lootah
ADMA
Wygrana na punkty - 02:00
Hamdan Aljneibi Baniyas Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Kids 2 / Grey / 22KG
(Day 1)
4-15
Gotowy
Ousha Alhammadi
UAEJJ ARENA
Asiya Masri Team Nogueira Dubai Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Day 1)
1-6
Gotowy
Hasan Almenhali
ADMA
Wygrana na punkty - 02:00
Mateus Mendes KAF Jiu Jitsu
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 30KG
(Day 1)
6-1
Gotowy
Sultan Kassim
UAEJJ ARENA
Abdelrhman Musleh Sharjah Self-defence Sports Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-9
Gotowy
Ahmed Shehab Al-Ali
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrana na punkty - 02:00
Humaid Alhudaidi Matador Jiu Jitsu Academy
Girls GI / Kids 2 / Grey / 22KG
(Day 1)
4-16
Gotowy
Eva Hurtado Gras
UAEJJ ARENA
Futim Hashem Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Boys GI / Kids 1 / White / 16KG
(Day 1)
5-4
Gotowy
Amir Gaynullin
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
SALEM KHALED ALMHEIRI Sharjah Self-defence Sports Club
Boys GI / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
3-6
Gotowy
Nael Elatemenia
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Malik Azeezyeh Team Gladiators by Primal Gym
Girls GI / Kids 1 / White / 16KG
(Day 1)
Gotowy
Bushra Elshafei
UAEJJ ARENA
Wygrana walkowerem
Moza Al Naboodah UAEJJ ARENA
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
7-4
Gotowy
Rehet Singh
Sharjah Self-defence Sports Club
Adam Elshafei UAEJJ ARENA Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Day 1)
1-2
Gotowy
Ahmad Lootah
ADMA
Wygrana na punkty - 02:00
Fahad ABOUD UAEJJ ARENA
Girls GI / Kids 2 / White / 17KG
(Day 1)
6-5
Gotowy
Layla Silla
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Lolwa Alshehhi UAEJJ ARENA Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 1 / White / 18KG
(Day 1)
4-3
Gotowy
Zayed Al Kaabi
UAEJJ ARENA
Abdulla Almenhali ADMA Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
5-7
Gotowy
Mayed Albaloshi
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Charbel Khalil Team Gerson Carvalho Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
3-4
Gotowy
Hamdan Aljneibi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Yunus Radwan UFC GYM Middle East Wygrana na punkty - 02:00