Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
Gotowy
Artem Parsegov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Amirsalar Dousti Arte Suave Academy / GFTeam Iran Wygrana walkowerem
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
2-38
Gotowy
Artem Kalugin
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Levan Buachidze Grapple St. Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 2)
1-38
Gotowy
Sargis Ghukasyan
Hayastan MMA Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Zach Pleming Grapple St.
Women's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 2)
3-39
Gotowy
Evgeniia Portniagina
Grapple St.
Wygrana na punkty - 04:45
Fatemeh Moradi Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 2)
1-41
Gotowy
Areg Hunanyan
Rio Grappling Club
AHMAD REZA NADERI Arte Suave Academy / GFTeam Iran Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:55
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-36
Gotowy
Amirhosein Gholizadehazari
IRANJIUJITSU
Sevak Mardirosian Legacy Jiu-Jitsu Armenia Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
Gotowy
Hrachya Hakobyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Wygrana walkowerem
Ahmad Dadian Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
3-36
Gotowy
Mojtaba Nasiri
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Wygrana na punkty - 05:00
Aram Avagyan Hayastan MMA Academy
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 2)
1-42
Gotowy
Mikhail Selivanov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Daryoush Khanlari Arte Suave Academy / GFTeam Iran Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 2)
1-43
Gotowy
AHMAD REZA NADERI
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Vadim Sokoltsov Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
2-37
Gotowy
Luka Tseitlin
Grapple St.
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Amirsalar Dousti Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Women's NO-GI / White / Amateur / 55KG
(Day 2)
2-39
Gotowy
Zeynab Saboury
IRANJIUJITSU
Yas Tavakolifard Phoenix Bjj Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-44
Gotowy
Arsen Tovmasyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Hossein Sabaghi ANTAEUS BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 120KG
(Day 2)
3-40
Gotowy
Yauheni Pankratovich
Grapple St.
Iman Nik Eghbal Arte Suave Academy / GFTeam Iran Wygrana na punkty - 05:00
Women's NO-GI / White / Amateur / 95KG
(Day 2)
2-42
Gotowy
Shahrzad Khoshnoudzadeh
Phoenix Bjj Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Mobina Norollahi Bakhshayesh IRANJIUJITSU
Women's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 2)
3-41
Gotowy
Farnaz Fathalian
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Fatemeh Moradi Arte Suave Academy / GFTeam Iran Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 2)
1-45
Gotowy
Mikhail Selivanov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Wygrana na punkty - 05:00
Vadim Sokoltsov Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 2)
3-42
Gotowy
Artur Babaiants
Rio Grappling Club
Mohammad Javad Karimi IRANJIUJITSU Wygrana na punkty - 05:00
Women's NO-GI / White / Amateur / 55KG
(Day 2)
2-41
Gotowy
Yeganeh Mohamadi
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Zeynab Saboury IRANJIUJITSU Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-46
Gotowy
Abolfazl Esmaeeili Gholeh Zo
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:59
Hossein Sabaghi ANTAEUS BJJ
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
2-40
Gotowy
Amirsalar Dousti
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Wygrana na punkty - 05:00
Artem Kalugin Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 2)
3-43
Gotowy
Samvel Maruqyan
Rio Grappling Club
Wygrana na punkty - 05:00
Abolfazl Khanbeiki Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
2-43
Gotowy
Luka Tseitlin
Grapple St.
Levan Buachidze Grapple St. Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 2)
1-48
Gotowy
Daryoush Khanlari
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Wygrana na punkty - 05:00
AHMAD REZA NADERI Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Women's NO-GI / White / Amateur / 55KG
(Day 2)
2-44
Gotowy
Yas Tavakolifard
Phoenix Bjj Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Zeynab Saboury IRANJIUJITSU
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-45
Gotowy
Hossein Azhdari
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Mohamadmahdi Aghadeh IRANJIUJITSU
Men's NO-GI / White / Master 1 / 77KG
(Day 2)
1-50
Gotowy
Ahmadreza Khosravi
IRANJIUJITSU
Musheg Batoyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Wygrana na punkty - 05:00
Women's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 2)
3-44
Gotowy
Evgeniia Portniagina
Grapple St.
Fatemeh Moradi Arte Suave Academy / GFTeam Iran Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 2)
3-45
Gotowy
Artur Babaiants
Rio Grappling Club
Abolfazl Khanbeiki Arte Suave Academy / GFTeam Iran Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-52
Gotowy
Abolfazl Esmaeeili Gholeh Zo
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Nikolozi Mamaladze Grapple St. Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-46
Gotowy
Seyed Mehdi Hosseini Tara
ANTAEUS BJJ
Vladimir Dakonov Rio Grappling Club Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Master 1 / 77KG
(Day 2)
1-53
Gotowy
Anton Groshev
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Wygrana walkowerem
Ahmadreza Khosravi IRANJIUJITSU