Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi absolute / Blue / Adult / 110KG
(Sunday)
4-79
Gotowy
Juan Salles
Gfteam
Aaron Oliveira Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Male Gi absolute / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
1-91
Gotowy
Igor Da Silva
Pslpb Cicero Costha
Fabricio Junior Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Male / Master 2 / Brown / 94KG
(Sunday)
5-93
Gotowy
Charles Cascardi
Zenith Bjj
SAMUEL COSTA TOZI JIU JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi absolute / Purple / Adult / 110KG
(Sunday)
3-78
Gotowy
Anderson Munis
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:42
Franklin Neres power lotus team
Female Gi absolute / Blue/Purple / Adult / 90KG
(Sunday)
2-73
Gotowy
ISABELLE SANTOS
Gfteam
Jessyka Alves G13 Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 2 / Brown / 85KG
(Sunday)
5-92
Gotowy
Rodney Oliveira
G13
Wygrana na punkty - 05:00
THIAGO CONCEICAO Kito-ryu
Male Gi absolute / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
1-93
Gotowy
YURI RODRIGUES
Nova União International
Fabricio Junior Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Brown / 110KG
(Sunday)
5-94
Gotowy
Luciano Casacchi
G13
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
ClaudioJunio Costa Da Silva IRMAOS FELIX
Male Gi absolute / Brown / Adult / 110KG
(Sunday)
2-76
Gotowy
Marc Grayson
Bjj Globetrotters
Wygrana walkowerem
PAULO SILVA Zenith Bjj
Male Gi absolute / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-79
Gotowy
Guilherme Mori
Nova União International
Wygrana walkowerem
Gabriel Ramos CAIO GREGORIO TEAM
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Sunday)
5-89
Gotowy
Genes Neto
NETO FIGHT TEAM
LEONARDO LAIOLA Gfteam Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi absolute / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-80
Gotowy
Pedro Azevedo
Gordo Jiu Jitsu
CELSO JUNIOR TFT Wygrana walkowerem
Male Gi absolute / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-82
Gotowy
Guilherme Mori
Nova União International
CELSO JUNIOR TFT Wygrana walkowerem
Male Gi absolute / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-81
Gotowy
Gabriel Ramos
CAIO GREGORIO TEAM
Pedro Azevedo Gordo Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Male Gi absolute / Black / Master 1 / 110KG
(Sunday)
2-77
Gotowy
Joao Luiz Dos Santos
Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
VINICIUS CARVALHO Gracie Barra
Male Gi absolute / Black / Master 1 / 110KG
(Sunday)
2-78
Gotowy
Gilmar Oliveira
Gracie Barra
Wygrana walkowerem
Fabiano Souza Ffteam
Male Gi absolute / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
1-92
Gotowy
Matheus Peres
JFC Almeida JJ
Igor Da Silva Pslpb Cicero Costha Wygrana walkowerem
Male Gi absolute / Blue / Adult / 110KG
(Sunday)
4-80
Gotowy
Lucas Silva
Checkmat International
Wygrana walkowerem
Juan Salles Gfteam
Male / Master 2 / Brown / 85KG
(Sunday)
5-91
Gotowy
Danilo Santos
Demian Maia
Wygrana na punkty - 05:00
Sandro Rosa M.edmilson Alves
Male Gi absolute / Black / Master 1 / 110KG
(Sunday)
2-80
Gotowy
Joao Luiz Dos Santos
Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Gilmar Oliveira Gracie Barra
Male Gi absolute / Black / Master 1 / 110KG
(Sunday)
2-79
Gotowy
VINICIUS CARVALHO
Gracie Barra
Wygrana walkowerem
Fabiano Souza Ffteam
Male Gi absolute / Blue / Adult / 110KG
(Sunday)
4-81
Gotowy
Robson Chaves
Alliance
Wygrana na punkty - 05:00
Aaron Oliveira Pslpb Cicero Costha
Male / Master 2 / Brown / 94KG
(Sunday)
5-95
Gotowy
Leonardo Pessina
Ffteam
Charles Cascardi Zenith Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Sunday)
5-90
Gotowy
RODRIGO ROSA
RYAN GRACIE TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
GAMAL ATTA NS Brotherhood
Male / Master 2 / Brown / 94KG
(Sunday)
5-96
Gotowy
Joel Elmo Fassbinder
Sul Jiu Jitsu
SAMUEL COSTA TOZI JIU JITSU Wygrana na punkty - 05:00